גברים מספרים: אלו התכונות שהופכות אישה למושלמת

לפי סקרים שנעשו לאחרונה שסקרו את התכונות של האישה המושלמת בעיני גברים, נמצא שגברים מחפשים אחר אישה בעלת אינטליגנציה גבוהה, חיובית, שאפתנית וכמובן: בעלת חזה גדול וירכיים צרות.

האישה המושלמת בעיני גברים היא כזאת שמשלבת בין תכונות פנימיות וחיצוניות. אז מהן אותן תכונות והאם כדאי בכלל להפוך לאישה מושלמת בעיני גבר? המשיכי לקרוא ותוכלי לגלות!  

לפי סקר שנערך בשנת 2016 בקרב גברים בארצות הברית הסתבר כי ישנן כמה תכונות שמושכות אותם לאישה והופכות את האישה ל'מושלמת' בעיניהם:

 

 חוש הומור

בסקר שנערך בקרב גברים נמצא כי גברים רבים הודו שאישה אינה חייבת להיות מצחיקה אבל היא חייבת להיות חייכנית. מה שאומר שעליה להיות תמיד משועשעת מהבדיחות שגברים מספרים, גם אם מדובר בבדיחות עצובות או בדיחות קרש.

 

שיניים מושלמות

בין תמונות שנבחרו על ידי הגברים שנסקרו ניתן היה לראות כי רוב הגברים בחרו תמונות של נשים מחייכות בעלות שיניים מושלמות. מה שהוביל למסקנה שמראה השיניים של האישה מאד חשוב לגברים.

d2_0.jpg©mako

 

קריירה

לפי תשובותיהם של גברים רבים הסתבר כי קריירה היא דבר חשוב במיוחד אצל אישה, והם אוהבים נשים עצמאיות שיודעות מה הן רוצות. עוד הודו הגברים כי הם מעוניינים באישה משכילה וחכמה, אך זאת בתנאי שלא תרוויח יותר מהם או תהיה חכמה מהם – וזאת משום שאינטליגנציה גבוהה מידי מרתיעה אותם.

 

חזה גדול

מה לעשות, האמונה שגורסת כי גברים אוהבים חזה גדול, לא מצליחה להעלם מהעולם וזאת משום שרוב הגברים פשוט לא מוכנים לוותר על חזה גדול. אחוז קטן הודה שהוא דווקא אוהב חזה קטן בעוד שהאחוזים הגדולים יותר של הגברים עדיין מושפעים מסרטי פורנו ופנטזיות ילדותיות.

d1_0.jpg©mako

 

מבנה גוף

עבור גברים האישה המושלמת נושאת את החזה הגדול שלה בגאווה באמצעות מותניים צרות ורגליים ארוכות. לפי הסקר התגלה כי גברים אוהבים נשים בעלות רגליים ארוכות ונשים גבוהות, בעיקר שהן גבוהות במידה הנכונה ולא עוברות אותם בגובהן.

 

צבע אדום

שפתון אדום, שמלה אדומה, חזייה אדומה ואף נעלי עקב אדומות, כולם אביזרי אופנה שמושכים גברים, ששוב מוכחים שגברים הם כמו ילדים שנמשכים לצבעים בוהקים ובולטים.

d3.jpg©mako

 

שיער חום

אם חשבתן שבלונדיניות נהנות יותר, ואתם בעלות ,שיער חום בוודאי תשמחו לגלות שבחיפוש אחר האישה המושלמת, גברים דווקא מחפשים אישה בעלת צבע שיעור חום, כאשר הצבע החום משרד בעיני גברים אינטליגנציה, רגישות ויציבות. בנוסף גברים הודו שהם מעדיפים אישה עם עיניים חומות כמו של שחקניות לטיניות לוהטות.

 

עור שזוף

אם את נמצאת הרבה במשרד זה הזמן לקבל קצת ויטמין D וזאת משום שרוב הגברים שנסקרו הסבירו כי הם אוהבים מראה עור שזוף, כמו למשל צבע עורה של קים קרדישיאן.

אז האם כדאי להפוך לאישה מושלמת בעיני גבר? לא בטוח. אנחנו ממליצות לגברים להתבגר קצת ולהתחיל להבין מה באמת חשוב בחיים... 

הגיבי שתפי וספרי לנו מי היא האישה המושלמת בעינייך.  

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?