נשים חושפות: כמה זמן בדיוק הגבר צריך להחזיק מעמד במיטה

החוויות בחדר המיטות זה מה שגורם לעולם להסתובב. ככה אנחנו מבטיחים את ההישרדות של המין שלנו, זו פעילות גופנית מעולה וכמובן שאין צורך לציין שזה פשוט כייף. אנחנו חיים בעידן בו מעודדים גם נשים וגם גברים להגשים את הפנטזיות הקינקיות ביותר שלהם. הגישה הפתוחה הזו מאפשרת לכולם לחוות את מלוא הפוטנציאל שמספקים לנו חיי מין עשירים, אך למרות זאת עדיין, כפי שידוע לנו, גברים בדרך כלל מגיעים לשיא יותר מהר מנשים.

 

פעם גברים יכלו להתחמק מלעזור לבנות זוגן להגיע לשיא ולהשיג את הגמירה המיוחלת. אך בימינו, אם לא תשקיע בהנאה של זו שאיתך במיטה, ככל הנראה תאבד מאוד מהר את רשיון הכניסה שלך לאזורים האלו.

אין מחילה לגבר של "דקה אחת". אפשר לסלוח לבחור שאינו מנוסה בענייני המיטה, אך ברגע שצברת לעצמך קילומטראז' מכובד, מצופה ממך להשקיע קצת יותר מחמש הדקות הבסיסיות במפגש המיני.

a1.gif©viralthread

 

אוננות נשית היא כבר מזמן לא הטאבו שהיא הייתה פעם. רוב הנשים ישמחו לתת לפרטנר שלהן הדגמה או עצה בכל מה שקשור להבאתן לשיא המבוקש. לגבר המודרני ללא ספק אין מחסור בגישה לידע לו הוא זקוק בכדי לספק את בת זוגו.

אתר ההיכרויות "Saucy Dates" ערכו לא מזמן סקר שכלל 3,836 גברים ונשים. המשתתפים בסקר התבקשו לענות בדיוק כמה זמן הוא מעוניינים שהבילוי בין הסדינים ימשך. התוצאות היו מפתיעות.

התוצאות מראות שמשך הזמן האידאלי מבחינת בנות המין היפה הוא 25 דקות ו 51 שניות, בעוד הגברברים בחבורה טענו שמבחינתם הזמן הממוצע המבוקש בעיסוק בפעילות הספורטיבית האהובה שלהם הוא: 25 דקות ו 43 שניות.

אם במקרה זה נשמע לכם כמו הרבה מאוד זמן, אל תדאגו. הרצוי תמיד יותר גדול מהמצוי. לפי מחקרים הממוצע הגבוה ביותר לגברים הוא 17 דקות ו5 שניות. המחזיקים בשיא ההחזקה הם גברברי ארצות הברית.

גם אם אתה לא מגיע לזמן הזה, סביר להניח שאתה בסדר גמור, אך אם אתה מחזיק בממוצע של כ-5 דקות, אז אתה בבעיה.

 

a2.gif©viralthread

 

עכשיו הגענו לחלק החשוב ביותר, מה אתה יכול לעשות בשביל להאריך את משך התפקוד שלך בין הסדינים? למעשה יש לך מספר אופציות שעומדות לפנייך.

דבר ראשון: משחק מקדים. לא רק שהוא מגביר את הסיכויים של הגברת שאיתך לגמור אפילו לפני החדירה, הפורפליי מוסיף זמן נוסף למפגש המיני. אם שני בני הזוג מענגים אחד את השני לפני החדירה הם מוסיפים לכל הפחות עוד עשר דקות לכל האקט. בנוסף, ההנאה מכל התהליך מתעצמת.

גם כאשר אתה כבר נמצא בפנים, יש לך אפשרויות להארכת אקט החדירה עצמו. אתה יכול לגוון בתנוחות מה שידחה את רגע השיא שלך, במקרה הכי גרוע, אתה תמיד יכול לחשוב על דודה שלך חווה (זו עם הרגל עץ).

אם בכל זאת אתה מודאג מאיכות הביצועים שלך ואתה בן פחות מ-28, יש לנו חדשות טובות בשבילך:

מין, כמו הרבה דברים אחרים בחיים, פשוט משתפר עם הגיל. ברגע שהחידוש של קיום היחסים עצמם מתאדה, סטטיסטית, גברים משתפרים באיכות וזמן הביצועים שלהם. אולי זו אחת מהסיבות למה נשים רבות מעדיפות גברים מבוגרים יותר.

 

a3.gif©viralthread

 

אם למדנו משהו מהסרט "אמריקאן פאי" הוא שגם נשים מבוגרות הן בעלות איכות ביצועים גבוהה יותר.

מחקרים סטטיסטיים בארצות שונות מצביעים על כך שצורה גורפת בכל מקום בעולם, גברים בני חמישים מחזיקים מעמד משמעותית יותר מגבר בן 18.

גברים-  אם אתם רוצים את האקט הכי טוב ביותר בחייך, מחקרית הפסגה של יחסים אצל גברים היא בין הגילאים 28 עד 33.

כמובן שיש לציין שהסטטיסטיקה הזו מתייחסת לכל המתרחש בין תחילת המשחק המקדים לבין השפיכה.

לפי העיתון המדעי "Journal of Sexual Medicine" רופאי מין טוענים שזמן חדירה שנמשך פחות משתי דקות הוא לא תקין. בין שתי דקות לשבע דקות זה זמן הולם ובין שבע לשלוש עשרה דקות זה הזמן המבוקש.

אז אם אתה סקרן לגביי יכולת הביצועים שלך, אולי תרצה להדליק טיימר בטלפון הנייד שלך בפעם הבאה שאתה מחליט לצלול לפעילות בין הסדינים.

אך בסופו של יום, הדרך הטובה ביותר לבדוק את היכולות שלך היא פשוט לשאול את בת זוגך. אם עשית את המיטב והשקעת ביחסי המין, גם אם הם ארכו עשר דקות וגם אם חצי שעה, תוכל לראות בלי בעיה את ההנאה של בת זוגך ולא יהיה צורך במילים והסברים מיותרים.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?