הרגלי האכילה שלכם יכולים לספר לא מעט על האישיות שלכם

מה שאנחנו אוכלים ומכניסים לגוף שלנו, זה מה שמזין אותנו ובעצם באיזשהו אופן גם מה שמרכיב אותנו. אך גם להרגלי האכילה שלנו יש משמעות והם יכולים לספר לא מעט על האישיות שלנו. כי הרגלים הקשורים למה שאנחנו אוכלים ואיך שאנחנו אוכלים, יכולים לחשוף היבטים מסוימים באישיות שלנו. אז גלו מה הרגלי האכילה שלכם יכולים לספר עליכם.

 

אנשים שאוכלים לאט

אנשים שאוכלים לאט הם אלו שתמיד כשכולם כבר סיימו לאכול, עדיין נמצא אותם לועסים לאט לאט את המנה שלהם. אנשים שכאלה הם אנשים שאוהבים תמיד להיות בשליטה ויודעים להעריך את החיים. אנשים שאוכלים לאט לרוב נוטים להיות רגועים ובטוחים בעצמם. לעומתם, אם אתם אוכלים לאט רק לפעמים, זה כנראה נובע מאנרגיה נמוכה או ממצב רוח ירוד, שכן למצב הרוח שלנו יש השפעה על קצב האכילה שלנו.

x1.jpeg©huffingtonpost

 

אנשים שאוכלים מהר

יש לא מעט אנשים, במיוחד בחיים הקצביים והמהירים שאנחנו חיים בהם שאוכלים מהר. הרגלי אכילה מהירים קשורים מאוד לצורת הצריכה של האוכל שאנחנו אוכלים, מזון מהיר ומוכן שגורם לנו גם לאכול אותו במהירות רבה. אנשים כאלה פעמים רבות יסיימו לאכול, לפני שמי שסובב אותם סיים אפילו חצי מהמנה. אנשים שאוכלים מהר הם לרוב מכווני מטרה, שאפתניים ולרוב יהיו פתוחים לחוויות חדשות. מצד שני לפעמים מדובר על אנשים בעלי נטייה לחוסר סבלנות וכאלו שלפעמים אינם עוצרים ליהנות מהחיים.

x2.jpeg©huffingtonpost

 

ההרפתקניים

אלו אנשים שאוכלים בתאווה וברגש, הם מחפשים תמיד אחר אוכל ומזון מעניין ומגוון וגם תמיד ימצאו שיטות ודרכים מעניינות ומגוונות לצרוך אותו. ההרפתקנים תמיד יחפשו ריגושים והרפתקאות חדשות, גם בכל מה שקשור לתחום האכילה, אלו אנשים המחפשים באופן תמידי אחר הריגוש ודברים שיכולים להעמיד אותם בסיכון מסוים. ההרפתקניים הם אנשים שלרוב יראו פתיחות לגילוי של דברים חדשים, גם אם זה יוציא אותם מאזור הנוחות שלהם.

x3.jpeg©huffingtonpost

 

הבררנים

הבררנים תמיד יבררו את מה שיש להם בצלחת ולרוב לא יסכימו לאכול כל דבר שיוגש להם. אנשים כאלה בוררים בקפידה את מה שהם אוכלים, לעיתים זה נובע מתוך אידאולוגיה מסוימת, אבל לרוב לא בהכרח. לרוב הגישה הזו לאוכל מגיעה מהילדות ופעמים רבות מדובר על אנשים שהם קצת נוירוטים באופן כללי. פעמים רבות מדובר באנשים קצת חרדתיים ובעלי בעיות של ויסות חושי ויכולת ליהנות מתחושות שונות ומגוונות.

x4.jpeg©huffingtonpost

 

המבודדים

הרגלי האכילה של המבודדים הם החריגים ביותר והם ניגשים אל האוכל שהם אוכלים בצורה מחושבת ושיטתית. אנשים שכאלה לרוב יאכלו כל פעם פריט מזון מסוים שנמצא אצלם בצלחת ורק אז יעברו הלאה ולכן נדיר לראות אותם משלבים בין פרטי מזון שונים באותו הביס. המבודדים הם אנשים שמחלקים את החיים שלהם למשימות ולרוב לא יעברו למשימה הבאה, עד שישלימו את המשימה הנוכחית. הם תמיד יחשבו על הדברים באופן מחושב ויסודי והם אנשים מאוד זהירים באופן כללי. אנשים שכאלה לרוב מאוד ברורים לגבי הגבולות שלהם והם גם לא יהססו להציב אותם מול מי שמולם.

x5.jpeg©huffingtonpost

 

אז בפעם הבאה שאתם אוכלים, נסו לראות לאיזו קבוצה אתם שייכים ובדקו מה זה יכול לספר על האישיות שלכם. תוכלו לבחון את זה מול מי שנמצא מולכם וכך תיווכחו עד כמה כולנו מגוונים ושונים.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?