עכשיו זה מדעי : ג'ינג'יות הן הנשים המושכות ביותר ולא רק...

הרבה נאמר על נשים אדומות שיער, בעלות האופי שלא מתנצל והתעוזה שמייחדת אותן מכל השאר. אבל מה שאתם אולי לא יודעים הוא שהאש הזו לא מתמקמת אצלן רק בשיער, אלא גם בין הסדינים. מחקר אמריקאי מצא שתכונות האופי שמייחדות כל כך את אדמוניות הראש מעידות לא מעט על האופן בהם הן מתמסרות אינטימית. התשוקה הכתומה הזו הופכת לאדום מדם ומכלה כל נשימה שנלקחת מעבר לשמיכה.

 

ישר ולעניין

הנשים אדומות השיער לא מבזבזות זמן על ללכת סחור סחור. כשהן רוצות חוויה מינית מסויימת בדרך שלהן, הן יכוונו לשם בלי למצמץ בכלל עם הריסים הג'ינג'יים שלהן. בכל הנוגע למגע אינטימי, השפתיים האדומות שלהן תופחות עם כל נשיקה ומשאירות סימנים מנומשים על כל איבר ואיבר אצל בן הזוג שלהן. בימי עבר, הצבע האדום היה סמל לכוח, לאצולה, מלכותיות ופאר. אם חושבים על זה, שטיח שנפרס במפני מלכים לא סתם נבחר להיות בצבע ארגמן מהפנט. גם מכוניות פאר יוקרתיות תופסות יותר את העין כשהן משוחות בצבע אדום בוהק, כזה שקורא לך להיכנס ולאחוז ב...הגה.

g1.gif©viralthread

 

נשמות פרא

גם בתקופות עתיקות הברברים הידועים לשמצה מאדמות גרמניה השל ימי קדם ניחנו בשיער אדום לוהט, שופע ופראי, כזה שהחצין את החייתיות שאיפיינה כל כך את הזמנים האכזריים ההם. בימי הבייניים לדוגמה, האמינו שהנשים בעלות העיניים הירוקות והשיער הג'ינג'י הן בעצם מכשפות, כאלו שיכולות להטיל כישוף באמצעות מבט חודר ומחלפות שיער שורף כמו השמש.

g2.gif©viralthread

 

אדום מדם

מחקרים מוכיחים כי נשים עצמן נמשכות יותר לגברים שלובשים פריטי לבוש אדומים, כאילו מרמזים על מיניות חבויה שנמצאת מתחת לכל המעטה החיצוני שלהם. העניין המפתיע הוא שצבע שיער ג'ינג'י הוא די נדיר מבחינה גנטית, והזן הזה בעצם עומד בפני הכחדה. אם תשימו לב, גווני השיער האדום משתנים עם הזמן, ישנם כאלה כתומים יותר, כאלה שמשלבים גווני ברונזה וחום אדמה. אין איזשהו גוון אחד שולט, ממש כמו שהאופי של הג'ינג'ים מורכב מעשרות אמוציות וסגולות שמכילות בני אדם תוססים ומלאי הפתעות.

g3.gif©viralthread

 

אז בפעם הבאה שאתם נתקלים באישה מהזן האדמוני, דעו שהיא אוחזת בכפה כוחות מסתוריים של נפש עמוקה ומורכבת. כזו שיכולה לשרוף אתכם בשניה, אבל גם להפיץ המון חום כמו להבה של נר, כזה הבוער לאורך שעות על גבי שעות...

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?