למה נשים מזייפות ואיך תוכלו לדעת את זה?

הגמירה הנשית היא נושא מאוד נפיץ, במיוחד כאשר מזכירים אותה בפני גברים מסוימים. משום מה ישנם לא מעט גברים שמשוכנעים שכל הנשים שבילו איתן במיטה, לא רק שתמיד גמרו זה גם היה כתוצאה מחדירה. זה גם תמיד קרה יחסית מהר ופעמים אחרות היה מאוד מפתיע, אבל אין סיכוי שהיא לא גמרה ועוד יותר אין סיכוי שהיא מזייפת.

אז בואו נשים את זה על השולחן, רוב הנשים מזייפות ויש לכך גם כמה סיבות מאוד הגיוניות.

נשים פשוט לא גומרות מחדירה

אז נכון שזו אמירה קצת כוללנית ואם נדייק לא לגמרי נכונה, אבל מרבית הנשים לא באמת גומרות מחדירה במיוחד אם מדובר בפרטנר חדש. על פי מחקרים שנערכו רק 3 מתוך 10 נשים, יכולות לגמור מחדירה, כך שהסיכוי שתמיד פגשתם את אותן נשים מאוד לא הגיוני ואם הן גמרו (במיוחד אם היה מדובר בסטוץ), כנראה שהן קצת זייפו.

אז נכון שעל פי הפנטזיה הגברית יחסים טובים ומסעירים, יכללו כל מיני תנוחות וירטואוזיות כאלה ואחרות שגורמות לכל הנשים לגמור תוך דקות אחדות. אבל המציאות האמיתית, בוא נגיד קצת שונה, ואם באמת תרצו לגרום לה לגמור תצטרכו לעזור לה קצת יותר. אז זה לגמרי ברור שניתן גם לגמור מחדירה, אבל אתם חייבים להכיר טוב טוב את הפרטנרית שעומדת מולכם ולאפשר לה באמת להיכנס עמוק לתוך עצמה בשביל שהיא באמת תוכל להגיע לשיא שלה.

 

אז למה בעצם נשים מזייפות?

 

ככה נוכל לנתב את העניינים

כי כשאת שוכבת עם מישהו בפעם הראשונה (או היחידה) הרבה פעמים הסיטואציה תהיה גם ככה מאוד מסורבלת ומביכה, היא תהיה מלאת פחדים ולא תמיד נצליח למצוא את המקום הנכון לחוויית גמירה אמיתית ומהנה. כך שעל ידי הזיוף  נוכל אנחנו פחות או יותר לשלוט בקצב של הדברים ולשמר עוד קמצוץ של הנאה.

 

כי יש כאלה שפשוט לא חוות את זה

כי כמו שאמרנו רק 3 מתוך 10 נשים יחוו אי פעם גמירה כתוצאה מחדירה ויש עוד כאלה שממש לא ייהנו מכל הסיפור הזה מהר מאוד. יש כאלו האומרות כי  אם הפרטנר שמולנו לא מבין או מודע לזה ועל מנת לא להרגיש שאנחנו מבזבזות לעצמנו את הזמן, או חלילה נמצאות בסיטואציה שאנחנו לא נהנות ממנה, עדיף לזייף את זה ולגמור עם זה כמה שיותר מהר.

f3.jpg©thesun

 

כי לפעמים זה פשוט לא זה

לפעמים גברים כל כך שקועים בטריקים המגניבים שהם למדו לאחרונה, או שהם שואבים את הידע המיני שלהם מכל מיני סדרות או סרטים כחולים לא מציאותיים. הדבר גורם למי שמולם לא באמת להצליח ליהנות ולהתרכז, אז במקום להעליב אתכם אנחנו מעדיפות לשבח אתכם על ההשקעה כדי שלא תרגישו לא נעים.

 

כי הן מתביישות להתפרק

הגמירה הנשית היא דבר קצת יותר חמקמק ומורכב מזו הגברית ועל מנת להגיע אליה, אנחנו ממש חייבות להשתחרר ולהתפרק. לפעמים שאנחנו נמצאות עם מישהו במיטה, אנחנו פשוט לא מסוגלות להשתחרר להגיע לשם, אז אנחנו מעדיפות להתחמק מזה ולזייף.

אז נכון שלנו יש לא מעט סיבות לזייף, בין אם אמיתיות ונכונות ובין אם כאלה שסתם מתאימות לנו כרגע. אבל יחסים במיטה הם חלק ממכלול של מערכת יחסים ואף אחד מכם לא באמת רוצה להיות עם מישהי שרק מזייפת.

f1.jpg©thesun

 

אז איך תוכלו לדעת אם היא מזייפת?

 

אין חיכוך

הגמירה הנשית תגיע ברובה מגירוי של החלק העליון של האיבר שלה, כך שאם לא הקדשת שום תשומת לב לאזור הזה, סביר להניח שלא עוררת אותה והיא כנראה מזייפת.

 

זאת הפעם הראשונה

אם זאת הפעם הראשונה שלכם ביחד והיא גמרה אך ורק מחדירה, סיכוי נמוך שהיא גמרה רק משם.

אתם שוכבים בתנוחה המיסיונרית

אם אתה מעליה או אפילו היא מעלייך אבל אין לה שום דרך לזוז ולנענע את הגוף ואת האגן, סביר להניח שהיא מזייפת.

f2.jpg©thesun

 

הייתה רק חדירה

אם הבילוי המשותף שלכם במיטה כלל אך ורק חדירה ולא דאגת לעורר שום אזורים אחרים בגוף שלה, סביר להניח שהיא מזייפת.

 

זה נגמר מהר מדי

אם זאת מישהי שאתה עוד לא לגמרי מכיר והכל כל כך מהיר ונגמר תוך דקות אחדות, כנראה שהיא מזייפת.

אז כן, נשים מזייפות וכמו שאתם רואים יש להן לא מעט סיבות לעשות את זה. אז הגיע הזמן לקחת קצת יוזמה ולגרום לה לגמור באמת, מבלי לזייף.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?