הדברים שאת עושה שגורמים לו להתרחק ממך

למי זה לא קרה לפחות פעם אחת שהיא מצאה את עצמה בקשר חדש שנראה מבטיח ונהדר, אבל פתאום הוא התחיל להתרחק ואת לא כל כך מבינה למה ומה קרה. מסתבר שישנם כמה דברים שכולנו עושות, שגורמים להם להתרחק ולרוב זה יהיה דברים שלא נהיה מודעות אליהם ולא נבין שעשינו משהו לא נכון.

אז כדאי שתבדקי אם במקרה את עושה את הדברים הבאים, שכנראה הם אלה שגורמים לו להתרחק.

 

את מקדמת עיניינים מהר מדי

נסי לחשוב האם כשאת פוגשת מישהו חדש את מהר מאוד מתחילה לזרז עניינים בכל מה שקשור לזוגיות שלכם. אולי את נכנסת מהר מדי למיטה או מחליטה שאתם בקשר בלעדי ומצפה גם ממנו לעשות את אותו הדבר? יכול להיות שאת גם יוזמת מפגשים משותפים הרבה יותר ממה שהוא יוזם ולא נותנת לו צ'אנס ליזום בעצמו. נסי לחשוב אם גם עמוק בתוך עצמך את בונה לעצמך ציפיות גבוהות מדי, מהר מדי. האם את כבר מדמיינת את העתיד המשותף שלכם ביחד ואפילו מרשה לעצמך לפנטז על חתונה.

כל הדברים האלו יכולים לגרום לגבר שמולך להתרחק, מבלי שתצטרכי להגיד או לעשות משהו לא נכון. הלחץ שאת יוצרת על עצמך משפיע גם עליו וגורם לו לא להכיר אותך באמת.

 

את יותר מדי פסיבית

מהצד השני של הסקלה, יכול להיות מצב בו את פסיבית מדי כלפי הבחור החדש שלך. כאשר את משדרת פסיביות בקשר החדש הוא יכול לתפוס את זה כאדישות, בישנות או מצד שני כמישהי שמשחקת משחקים ומנסה להיות קשה להשגה. גברים אוהבים אומנם לחזר אחרנו, אבל אף גבר לא רוצה להשקיע את כל כולו בניסיון לגרום לך להיפתח מבלי לקבל פידבק. נסי לחשוב אם את לא משתפת אותו מספיק במה שאת מרגישה, לא גורמת לו להרגיש שאת אכן מעוניינת או אפילו סתם לא מספיק יוזמת. כאשר את לא נפתחת מספיק בתחילת הקשר ושומרת את הרגשות שלך לעצמך, את בקלות מרחיקה אותו ממך ואין סיבה שהוא לא ילך לחפש את מה שהוא צריך במקום אחר.

 

c1.jpg©shutterstock

 

את מפקפקת בהצלחה של הקשר

פעמים רבות כאשר אנחנו נמצאות במסע למציאת זוגיות יותר מדי זמן, אנחנו פשוט מפקפקות מראש ביכולת של כל קשר חדש להצליח. נסי להיות כנה עם עצמך ולהבין האם התעייפת מהמרוץ? האם יצאת ליותר מדי דייטים בתקופה האחרונה שהיו נראים יחסים מבטיחים, אבל הסתיימו מהר מדי? יכול להיות שכל המירוץ אחר מציאת הגבר המושלם עייף אותך יותר מדי והפך אותך לסקפטית בקשר למה שיקרה בהמשך. אז מצאי את מקור הכאב והאכזבה שלך ובמקום לאחוז בו כל כך חזק, נסי לשחרר. חשוב שתביני שתקופת הרווקות יכולה להיות מאוד מגוונת ומשמחת מצד אחד, אבל גם מאוד בודדה ומבלבלת מצד שני וזה בסדר להרגיש ככה. אך חשוב לא לתת לרגשות האלה להשתלט, כשכבר מגיע מישהו חדש ומעניין.

 

את מבקשת ממנו שיפתח אלייך מהר מדי

לגברים כידוע הרבה יותר קשה לחשוף את הרגשות שלהם, במיוחד בשלבים הראשונים של הקשר. לכן נסי לחשוב האם את מצפה ממנו להיות פתוח וכנה בכל מה שקשור לרגשות שלו בשלבים מוקדמים מדי של הקשר? כי כנראה שאת דורשת ממנו הרבה יותר, ממה שהוא מסוגל כרגע לתת. גברים לפעמים מדחיקים את הרגשות או הפחדים שלהם, כי מבחינתם חשיפה שלהם בשלב מוקדם מדי יכולה להיתפס כחולשה. הם מפחדים שנרגיש דחויות כתוצאה מחשיפת הפגמים שלהם ולכן הרבה פעמים יעדיפו לחשוף אותם רק בשלבים מאוחרים יותר. אז אולי אנחנו מרגישות הרבה יותר מחוזקות וקרובות כאשר הם חולקים את הרגשות שלהם איתנו, אבל חשוב לזכור שאצלם זה לפעמים עובד לגמרי אחרת.

 

c2.jpg©shutterstock

 

את מצפה ממנו שידבר בשפה שלך

התקשורת הגברית והנשית שונה מאוד אחת מהשנייה. גברים לרוב יעדיפו להיות ישירים ולעומתם נשים הרבה פעמים אוהבות לשחק משחקים. כאשר את מצפה מגבר שהתקשורת איתו תהיה מותאמת לשפה ולתנאים שלך, את הופכת אותו לחסר אונים והוא מרגיש שהוא לא באמת יכול לתקשר איתך. נסי לחשוב אם את משחקת יותר מדי משחקים בתחילת הקשר או שאולי את מצפה ממנו שיתקשר איתך בדיוק כפי שאת מדמיינת את השיחות שלכם בדמיון שלך? אם לא תתני לו הזדמנות לדבר בשפה שלו ולא תנסי להבין אותה למרות המכשולים, תגרמי לו מהר מאוד להתרחק ובסופו של דבר לעזוב.

אז אם את רוצה לגרום לו להישאר, כדאי לנסות לשנות את הדפוסים שאת עושה שגורמים לו להתרחק. נסי ללמוד מטעויות העבר ותזכרי שאת יכולה לעבוד על הצד שלך ואולי בפעם הבאה הוא כבר לא יתרחק, לפחות לא כל כך מהר.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?