מחקר חדש מגלה – נשים שיוצאות עם גברים פחות מושכים, מאושרות יותר!

ובכן, גברים, נראה שאתם יכולים להניח לדאגות לגבי המראה החיצוני שלכם לעת עתה, וזאת משום שעל על פי מחקר שנערך לאחרונה באוניברסיטת פלורידה, מסתבר כי נשים מאושרות יותר עם גברים שנחשבים פחות מושכים מהן מבחינה חיצונית.

המחקר כלל 113 זוגות בשנות העשרים לחייהם אשר דורגו במראה שלהם כ'פחות מושכים' וזאת על פי סקר שהם עצמם מילאו. ממצאי המחקר הראו כי בין זוגות הטרוסקסואלים, היחסים טובים יותר כאשר בת הזוג ולא הגבר, היא המושכת מבין השניים.

לפי הסקר שמילאו המשתתפים במחקר, נסקר הצורך של כל אחד מהנחקרים להגיש מושך תוך הגדרה עצמית של מידת היופי של כל אחד ורמת המשיכה של אחרים אליו.

משתתפי הסקר היו צעירים ונשואים פחות מארבעה חודשים, אך בכל זאת, בסקר שאותם נחקרים מילאו: הסתמן כי למרות שבן הזוג נחשב פחות מושך, הקשר ביניהם בריא ומאושר.

"הבעלים נראו טוב יותר והשקיעו בעצמם יותר בזמן הקשר שלהם עם אישה מושכת, וזאת כי הם הרגישו כי הם עשו בחכמה בכך שהם התחתנו עם בת זוגם ", טוענים החוקרים.

 

d1.jpg©viralthread

 

בנוסף, הגברים שהשתתפו בסקר הודו כי הם מסייעים בעבודות הבית, כי הם קשובים יותר לבנות זוגם, וזאת בעיקר משום שהם הרגישו כי נשותיהם מושכות יותר. מה שהוביל למסקנה והיא כי גבר שמרגיש שהאישה שלו יותר מושכת ממנו - משקיע יותר במערכת היחסים.

על פי המחקר, התברר כי גם הנשים שנשואות לגברים שאינם מושכים, מאושרות יותר, וזאת מפני שהן מרגישות שהשותף שלהן לחיים אטרקטיבי, גם אם ביחס לסביבה הוא לא נחשב כזה.

תוצאות אחרות של המחקר הראו כי נשים שנחשבות פחות מושכות מבן הזוג שלהן נוטות לפתח דיאטות והפרעות אכילה, וזאת משום שהן מרגישות שהמראה החיצוני שלהן פחות משל הגבר, וכי אם הן לא יהיו מושכות בן הזוג יהיה לא נאמן להן.

ואכן רובן צודקות, וזאת משום שלפי סקר שהתבצע בקרב גברים מושכים שנמצאים עם בנות זוג פחות מושכות, הסתבר כי הגברים במערכות היחסים היו פחות מחויבים לקשר ופחות נאמנים.

 

d2.jpg©viralthread

 

"אחת הדרכים לעזור לנשים שיוצאות עם גברים שנחשבים אטרקטיביים מהן היא באמירת משפטים על ידי בני הזוג כמו: 'את יפה. אני אוהב אותך בכל משקל בכל צורה גוף.' בכך יוכלו בני הזוג להתמקד בשותפות, ובחוזקות של בני הזוג ולא רק במראה החיצוני." אומרים החוקרים.

זה נשמע כמו עצה טובה, אבל על פי המחקר, לגברים לא ממש אכפת מתכונות האופי וההשקעה של האישה שהן יוצאים עמה.

בהתחשב בקבוצת המדגם למחקר, שיעורי גירושין מתחת לגיל 30 מרקיעים שחקים, וזאת אולי בשל כך שגברים רבים לא מסתכלים על המעשים של האישה שאיתה הם נמצאים, אלא רק על המראה החיצוני שלה.

אז אין זה משנה מה הסקר אומר, חשוב ללכת עם הלב ולהבין כי תמיד להסתכל ל'תוך' בן הזוג ולא רק על המראה החיצוני שלו!

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?