לחזר או למחזר? האם כדאי לחזור לקשרים מהעבר?

את מכירה את זה – התאהבת בבחור מקסים, אתם מנהלים קשר רומנטי, ואז משהו לא מסתדר ואתם נפרדים.

כעת את לבד מחפשת מישהו שימלא את החלל שנותר בלב, תוך שאת כל הזמן משחזרת את הרגעים עם הבחור הקודם שפשוט וויתר על הקשר ללא הסברים.

אבל אז לאחר כמה שבועות את מקבלת מאותו בחור סמס קצר, לייק ברשתות החברתיות ואפילו שיחה שחויגה אלייך בטעות מהכיס. בצעד נואש את יוצרת קשר, מפתחת את השיחה ומחפשת תירוץ להיפגש.

כעת את שוב נמצאת עם הבחור המקסים, שוב מתאהבת בו, ושוב נפגעת ומבינה שמיחזור הבחור לא היה שווה את מפח הנפש הנוסף...

אבל מלבד הפגיעה שבחזרה אל הקשר שאינו טוב עבורך, ישנן מגוון סיבות שבגינן פשוט אסור לחזור לאחור. אז מהן אותן סיבות?

 

כי זה כבר לא מעניין

כאשר את מתחילה בקשר עם בחור חדש, את מעוניינת בקשר מסעיר שבו אתם מגלים אחד על השניה דברים חדשים בכל עת. קשר ישן וממוחזר הוא כזה שאין כבר מה לחשוף או לגלות בו תוך שאת יודעת מול מי את עומדת, ועם הזמן מגלה שזה שהוא עזב אותך היה הדבר היחיד שהפך את הקשר למעניין או מיוחד.  

 

משום שההיסטוריה תמיד חוזרת על עצמה

אם הבחור שעזב אותך פגע בך, פלרטט עם אחרות, איחר לפגישות שלכם, הבריז והתנהג בהתנהגות מעליבה ולא מכבדת: אין שוב סיבה שהדבר ישתנה. קשר עם בחור שאינו מתאים לך או שמשחק איתך משחקים לא ישתנה ואת תמיד תמשיכי להיפגע ולכאוב.

 

כי את לא מתקדמת הלאה

כאשר את משחזרת קשרים מהעבר את פשוט מונעת מעצמך להתקדם הלאה. את תקועה בקשר לא יציב עם אדם לא יציב, ואת לא נותנת לעצמך להיות פתוחה לקשרים חדשים, מרעננים ואף לכאלה שבאמת יש בהם עתיד.

via GIPHY

 

קשר ישן שווה הרגלים ישנים

אם הסיבה שנפרדת מהבחור היה כי פשוט לא התאמתם, מן הסתם אתם תמשיכו לא להתאים. כאשר שני הצדדים בעלי הרגלים שלא מתאימים לקשר, שום דבר לא ישתנה, וההרגלים הישנים והמעצבנים של שניכם תמיד יצוצו ויעכירו את האווירה.

 

כי הגיע הזמן לשחרר

הסיבה המרכזית שבגינה אסור לך למחזר קשרים היא כי פשוט הגיע הזמן לשחרר. שחררי את עצמך מעונשו של זה הבחור, הביני כי הוא לא מתאים, אל תצרי קשר ונתקי אותו לחלוטין מחייך. בכך תוכלי להגיע חדשה ונקיה אל הקשר הרומנטי הבא שיסב לך אושר, תהיה בו תקשורת טובה, המון כבוד הדדי וחשוב מכל – עתיד!

via GIPHY

לסיכום, שחררי. עדיף שתתני לגברים חדשים לחזר אחריך מאשר למחזר גברים שלא צלחו איתךאת הקשר לא?

בהצלחה!

איך תדעי שהוא לא דושבג?