המילים הקטנות שגורמות לגברים להתאהב ( נבדק מדעית)

האם אי פעם תהית מדוע ישנן נשים שגברים נמשכים אליהן ומפתחים אליהן רגשות אהבה והערצה בזמן שאת עדיין נמצאת עם גברים שלא מתייחסים אליך כראוי?

מסתבר שכדי לקבל אהבה מגבר, לא צריך להיות יפיפייה הורסת, להתהדר ברעמת שיער סקסית או לפקוד את חדר הכושר בכל יום – לפי מחקרים, נמצא  שכדי לקבל מגברים תשומת לב ויחס של הערצה, חשוב לדעת להשתמש בשפה הנכונה.

 

via GIPHY

 

אז איך עושים זאת? מסתבר שהמפתח להצלחה תלוי במדע!

לגברים, כמו לנשים, ישנו התת מודע וכמובן את הלא מודע שמשפיע רבות על ההתנהלות היום יומית, כאשר אצל גברים התת מודע כמעט תמיד ינצח בעיקר אם הם שומעים מאישה את המילים הנכונות.

לפי מומחים בתחום מסתבר כי מה שאת אומרת לגבר ואיך שאת אומרת את זה, יכול לגרום לתגובה כימית במוחו של הגבר - מה שגורם לו להמשך אליך.

בכל הנוגע לכימיה של מוחו של האדם, מסתבר כי משיכה של גבר לאישה נעשית בעיקר בשל תהליכים כימיים. הלן פישר, אנתרופולוגית ביולוגית באוניברסיטת רוטגרס, אומרת כי "מולקולה הנקראת פנתילאמין שמה ששני הוא  'הורמון האהבה', ממריצה אנשים ממש כמו שסוכר ממריץ אותם."

בשל כך, שיחה עם גבר שנעשית בזמן שאת מדברת עמו בצורה שהוא מצפה לה, מעוררת את "הורמון האהבה" שמעורר בגוף הורמון בשם  דופמין הגורם להרגשה מדהימה.

הורמון זה גורם לחוש כאילו אנו בסוג של הזיה טובה, והוא נותן זריקת מרץ והמון אנרגיה לגוף. ההפרשה של ההורמון גורמת לתחושת 'היי' ונמרצות ממש כמו הרגשה שנוצרת בגוף בזמן לקיחת סם מרץ.

כאשר מולקולת פנתילאמין מתעוררת, אנו מרגישים חיוניים, מתעוררים בבוקר עם חיוך על הפנים, אנו נמרצים, וממתינים כל היום לשמוע את קולו של האדם שאנו מאוהבים בו.

אז איך מפעילים את המולקולה ואת ההורמון אצל גברים? מסתבר שיש לכך נוסחה!

נוסחה לליבו שלגבר נראית כמו משהו שיצא משפר של שיקויי אהבה עתיקים,  אבל התעוררות של פנתילאמין אכן יכולה להיות חלק מהסיבה שבזכותה גבר מתאהב. כפי שמצאו מדענים, אצל לגברים, הכל קשור לשפה, ולכן באמצעות שפה נכונה ניתן לרגש, להרשים ולגרום להתאהבות.

 

c1_2.jpg©ilovemylsi

 

אז מהי השפה שתעורר את הורמון האהבה?

שפה נכונה היא החברה הטובה ביותר של אישה! לפי האיגוד המנטלי של מילות מפתח וביטויים שנאמרו עם כשרון, מסתבר ששפה רכה, נעימה ומפרגנת יכולה לעורר משהו בתת-המודע של האדם.

כאשר את מבינה כיצד הגבר שאת נמצאת עמו אוהב שפונים אליו, את יכולה לזהות את הדקויות הקטנות שגורמות לו להעניק לך תשומת לב. בזמן שאת משתמשת בקול שלך כדי לעורר בו רגשות שונים, את יכולה ליצור אינטראקציה מדהימה בינכם.

משפטים כמו : "כבר הרבה זמן שלא היה לי דייט מרגש כזה" או "יש לי כל כך הרבה להגיד, אבל אני מחכה לומר את זה בזמן הנכון.."  או " אני מתעניינת מאד במה שיש לך לומר", מאפשרים לך ליצור שפה ייחודית משלך שתגרום לגבר להתחיל להתעניין בך ולעורר את התשוקה שלו אלייך.

מילים נכונות בשילוב של דרך מתאימה לומר זאת, יכולות ליצור מערכת יחסים שבו הגבר מעריץ אותך, חושק בך ולאט לאט גם מתאהב בך.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?