בחרו צבע וגלו מה התנוחה האהובה עליכם במיטה

היחסים בחדר המיטות הם אקט צבעוני ומלא בכל צבעי הקשת, כאשר באופן טבעי כל אחד מאתנו נוטה לכיוון אחר בהעדפות שלו במיטה. בנוסף הנטייה שלנו בבחירת צבעים, מתאפיינת בעיקר בבחירת הלבוש שלנו כאשר ישנם כמה צבעים אהובים עלינו שיכולים לומר הרבה על אישיותנו.

הקשר בין יחסים לצבעים מגיע לידי ביטוי בבחירה שאנו מבצעים, כמו למשל בבחירה בבגדים בצבע שחור שנבחרים משום שהתת מודע שלנו משדר לנו כי צבע שחור מרזה ומטיב עמנו.

בנוסף בחירה בשחור יכולה להביע גם מסתוריות ונטייה למצבי רוח קודרים יותר : מה שמקשר ישירות בין בחירת צבעים להעדפות אישיות.

בשל כך ניתן להבין מה הצבע האהוב עלינו אומר על ההעדפות שלנו במיטה. אז איך תדעו מה הצבע שלכם אומר על התנוחה שאתם אוהבים? הכל בהמשך!

 

צהוב - תנוחת ה V

צהוב מסמל אופי של אנשים שאוהבים קרבה, וכאלה שיש בהם המון אנרגיה. הצבע הצהוב נחשב כזה שמי שבוחר אותו פועל גם לפי רגשות אבל גם לפי אינטלקט. מי שנמשך לצבע הצהוב אוהב את תנוחה הV שמאפשרת אינטימיות מרבית אך גם מצריכה גמישות. בנוסף תנוחת ה V מאפשרת הנאה מרובה לשני הצדדים.

g2.jpeg©meaww

 

בורדו – תנוחת בתולת הים

צבע בורדו  הוא צבע המשויך להרמוניה ואיזון רגשי. מי שבוחר בצבע בורדו הוא אדם עם גישה מאוזנת לחיים, והוא מחפש גם תנוחות מאוזנות יחסית ,אך כאלה שיש בהן רוחניות וסנכרון הרמוני בין שני המשתתפים. תנוחת בתולת הים היא קלה לביצוע, נוחה ומביאה את שני הצדדים למיקום אידיאלי שיביא אותם למקסימום סיפוק.

g3.jpeg©meaww

 

סגול – רגליים מעל הכתפיים

סגול הוא צבע המשויך לדמיון חי, יצירתיות, אינדיבידואליזם אך גם לחוסר מעשיות. התנוחה ובה רגלי האישה הינם מעל כתפי הגבר דומה לחיים של אנשים שאוהבים את הצבע הסגול: הם מעט מסובכים, אך ישנה המון יצירתיות בחיי היום יום. תנוחה זאת קשה לביצוע ונחשבת גם היא מסובכת, אך אם זאת היא אהובה על אותם אנשים כמו שהם אוהבים את הצבע הסגול.

g4.jpeg©meaww

 

אפור – מסיונרית עם טוויסט

אפור הוא צבע מעורפל וזאת משום הוא נמצא בין שני הקצוות של שחור ולבן. אפור מסמל אזור חופשי ופתוח שמאפשר גמישות בתנועה, וכך גם הבחירה בתנוחה המסיונרית החופשית יותר שמאפשרת המון גמישות במהלך קיום יחסי המין. עבור אנשים שבחרו בצבע אפור, התנוחה המסיונרית אידיאלית עבורם.

g5.jpeg©meaww

 

אדום –  משגל בעמידה

אדום הוא צבע של זעם ותשוקה טהורה. זהו צבע של סכנה כמו גם הנאה טהורה. בשביל אנשים שבחרו אדום יחסי המין מלבים בתוכם שלל יצרים תוך בדיקת טווחים שלמים של הנאה. אם אדום הוא הצבע האהוב עליך, אז תנוחה של מין בעמידה היא התנוחה שתוביל אותך לסיפוק נפלא!

g6.jpeg©meaww

 

חום – דוגי סטייל

חום הוא צבע שמסמל פשטות, ענווה ואדמה. הוא מסמל קירבה, ביטחון והגנה. בשביל רבים סגנון הדוגי סטייל מאפשר תנוחה מינית בטוחה שמבטיחה הנאה עבור שני הצדדים.  תנוחה זאת מעולה גם למי שלא ממש בטוח בגופו, ולכן הוא ממקם את עצמו במיקום אידיאלי עבורו.

g7.jpeg©meaww

 

ירוק – יחסים בישיבה

ירוק, כצבע, מסמל טבע, הרמוניה, צמיחה ושגשוג. הירוק מייצג את הטבע בכל היופי והתהילה שלו. תנוחת הישיבה נועדה לעורר אינטימיות כאשר הגופים נשארים מושרשים בירכיים, וגופם העליון חופשי להתנדנד בקצב של תנועתו של בן זוגם. כמו התנודדות העצים ברוח, תנוחת הישיבה היא תנוחה המתאימה לאנשי הטבע והרוחניות.

g8.jpeg©meaww

 

שחור - המריצה

שחור הוא צבע של מסתורין, מורכבות וגם אלגנטיות. הצבע השחור מסמל את תחושת העומק והפרספקטיבה. תנוחת המריצה היא תנוחה מורכבת אבל גם חיננית ואלגנטית ויכולה לגרום להנאה מרובה במידה ומבצעים אותה נכון.

g9.jpeg©meaww

 

לבן – תנוחת נירוונה

לבן הוא צבע של טוב, תמימות, וטוהר. הצבע הלבן מסמל התחלה ואמונה אמתית שהיחסים יצליחו. תנוחת הנירוונה שמטרתה לעורר את טוהר הנשמה עם מעט עצלות בזמן המשגל. לכן אם לבן הוא הצבע האהוב עליך, תנוחת הנירוונה היא התנוחה בשבילך!

g90.jpeg©meaww

 

ורוד – תנוחת ה 8

ורוד הוא צבע של אהבה, חמלה ואמפתיה. הוא מתייחס להבנה ומסמל אישיות מטפחת. תנוחת ה 8 נועדה לשקף אינטימיות וקירבה. אם ורוד הוא הצבע האהוב עליך תנוחת  8 היא כזאת שמהולה באהבה ללא תנאי וקיום יחסים באופן מושלם.

g91.jpeg©meaww

 

כתום – הבוקרת ההפוכה

מי שבחר בצבע הכתום שמסמל קסם, שמחה, יצירתיות, נחישות, משיכה, והנאה מקסימאלית.. תנוחה זאת מסמלת תשוקה, ומסייעת לבני הזוג להגשים את כל הפנטזיות שלהם.

g92.jpeg©meaww

כחול – אישה שולטת

כחול הוא הצבע של השמים ושל האוקיינוסים. הצבע הכחול מסמל את המרחב העצום של העולם שלנו והוא קשור בדרך כלל עם רוגע ושלווה. התנוחה שבה האישה למעלה מאפשרת הנאה מינית אינטנסיבית עם חוויות טרנסצנדנטליות. אם כחול הוא הצבע האהוב עליכם אתם יודעים לשלב יחד שלווה פנימית עם תענוגות של הגוף.

g93.jpeg©meaww

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?