למה ויתרתי על גרביונים בחורף?

כולנו מכירות אותם: הם נמצאים במגירות הגרביים, במדפי הפארמים השונים, על רגליהן של שחקניות קולנוע חושניות, והם צצים מולנו בכל חורף כמו שפעת קשה. כן אלה הגרביונים.

ואכן, על הגרביונים אני מפנטזת במשך כל חודשי הקיץ ומדמיינת כיצד אגרוב אותם ואהנה מחשיפת רגלי החטובות גם בחודשי החורף...כי באמצעות הגרביונים אני הרי אוכל להנות מטואטל לוק מושלם!

אבל אז כאשר שעת הש' מגיעה והחורף מתדפק על החלון, אני שוב מגלה שאולי כדאי להוציא את הגרביונים מהמלתחה שלי או לשמור אותו לזמנים שבהן ארצה לשדוד בנק...

אז למה החלטתי לוותר על הגרביונים החורף? כמה סיבות לעשות לזה סוף!

 

כי סיוט ללבוש אותם

גרביונים שלא כמו מכנסיים, הם בעצם סוג של גרביים ארוכות שתמיד נתקעות על הרגל, מסתבכות ומתהפכות, מסתובבות והן כאלה שעל מנת לגרוב אותן, את חייבת להודיע על היעדרות של לפחות יומיים מהעבודה! את הגרביונים את מעלה על הרגל במאמץ תוך הקפדה שהם לא יקרעו, רק כדי לגלות שלבשת אותם הפוך! מבאס.

via GIPHY

 

כי הם תמיד קטנים

אין זה משנה איזה מידה של גרביונים אני קונה, (וזאת לאחר שפענחתי את הטבלה שנמצאת על עטיפת הגרביון שנראית כמו נוסחה הנדסית) אני  תמיד נתקעת עם גרביון קטן מידי. גרביונים נוטים להיות קטנים מידי וכאלה תמיד נגמרים 10 סנטימטר לפני המפשעה.

 

כי הם מגרדים

אני נמצאת בדייט לוהט, מרגישה חושנית (בעיקר עם החצאית המקסימה ששמרתי בדיוק לערב זה), כאשר לפתע אני מרגישה עקצוצים מרגיזים באזור הרגליים והמפשעה. ברגעים אלא אני מבקשת בנימוס 'סליחה' הולכת באלגנטיות לשירותים (למרות שבתוך תוכי גועש ים גדול של זעם) ורק כשאני מוודאת שהמנעול עובד: אני מגרדת בפראות את הרגליים, המפשעות, את כפות הרגליים ואזורים נשיים אחרים והכל תוך גירודים עזים שלא יביישו גבר חסר מודעות, ודי, זה לא כיף, וזה לא נעים יותר!

via GIPHY

 

כי זה ממש לא מושך (לפחות לא כמו שחשבנו...)

זה נכון, בסרטים גרביונים מצטיירים כפריט שכל אישה שהיא פאם פאטל הורסת מצטיידת בהן. לנו הנשים הממוצעות גרביון על גופה של שחקנית תמיד נראה מושך, בעיקר שהמראה של הגרביון המושך משולב בנעלי עקב סטילטו גבוהות. אבל במציאות הגרביון שלנו אותו אנו מחביאות מתחת לשמלה או לחצאית, ואפילו מתחת למכנסיים(!) לא נראה מאד מושך, בעיקר שהוא משתחל ברישול אל המגפיים מלאות הבוץ שלנו.בנוסף הגרביון לא נראה מאד מבטיח כשאנו מורידות את הבגדים וחושפות בטן שעליה 'נח' עד לא מזמן גרביון מהודק עם פס ארוך ארוך שמתחיל בטבור ונגמר מתחת לקו החזה.

סקופ נוסף- גברים ממש אבל ממש לא חושבים שזה מושך, ותמיד יעדיפו שלא נלבש גרביונים.

 

כי הם לא באמת מחממים

שעת היציאה הגיעה, את מוציאה את שמלת המיני הקטנה שלך שתמיד מחמיאה לגופך, ומחליטה שגרביון הוא הפריט שחסר לך להשלמת הטוטאל לוק והוא זה שיחמם אותם כשאת ממתינה בכניסה למקום הבילוי. אבל אז ששינייך נוקשות בפראות וכולך רוטטת מקור משל היית טלפון נייד שהושתק, את מבינה שהיית צריכה לוותר על המראה ההורס ופשוט להפסיק להשקיע במראה שלך, ולבחור בפעם הבאה רק בשמיכת פוך.  

 

לסיום, אני לא אומרת שצריך לוותר על גרביון שמחמם אותנו בימי החורף מתחת למכנס ומתחת לטייץ ומתחת לעוד טייץ כי קפאנו! אבל אם זה סתם בשביל ה"לוק" אני מעדיפה לשים משהו גם מגניב, גם מחמם, וגם שפשוט יהיה לי נוח.

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?