6 דרכים של גברים להבהיר לך שהם אוהבים בלי להגיד- אני אוהב אותך

המשפט 'אני אוהב אותך' הוא משפט שעבור רבים יכול להראות משפט טריוויאלי שקל ופשוט לומר. עם זאת ישנו החלק האחר של האוכלוסייה שבו אנשים גם אם הם מאוהבים עד כלות, אינם יכולים לומר את המילים הספציפיות האלה, בין אם מדובר מסיבות של ביישנות, חוסר בטחון, פחד לא לקבל את אותן המילים בחזרה, ועוד.

אז אם יש מישהו שאתם מאד אוהבים, אבל בשלב זה מפחדים להשתמש באחד מהמשפטים המפורסמים בעולם שכולם רוצים לשמוע, חשוב שתדעו כי ישנן 6 דרכים חלופיות שיעזרו לכך להביע את אהבתכם:

 

"אני שומר עלייך"

גברים שאוהבים אישה לעיתים רבות מביעים את אהבתם לא במילים, אלא במעשים, כמו לספק בטחון והגנה. בשל כך, אחת הדרכים שגברים וגם נשים מביעים את אהבתם, היא לומר לאחר שהם "שומרים עליו". כאשר אנו שומרים על משהו זה בגלל שאנחנו אוהבים אותו, רוצים אותו לידנו, וחשוב מכל מגנים עליו מכל רע על מנת שהוא לא יינזק או יסבול.

via GIPHY

 

"את מדהימה"

המילים 'אתה מדהים' או 'את מדהימה' יכולים להיאמר בין עמיתים לעבודה, בין חברות, ואפילו בזמן שאנשים מקבלים שירות מדהים מנציג שירות. כאשר מילים אלא נאמרות כשביעות רצון ממשהו, אין זה אומר שיש בין אותם אנשים אהבה בוערת. אבל אם המשפט יוצא מפיו של אדם שמסתכל בעיניים לבן או בת זוגו, ונאמר ברצינות תהומית: מדובר באהבה. לכן אם אתם באמת חושבים שמישהו מדהים ואתם אוהבים אותו להיות במחיצתו: צמד המילים האלה יכולות לומר המון!

 

"אני לא יכול להפסיק להסתכל עלייך"

כאשר אנשים מאוהבים, הם מביטים במושא אהבתם ומה שהם רואים ממלא את ליבם ועושה להם רק טוב. לומר לאישה או לגבר ש"אי אפשר להפסיק להסתכל עליהם" כאשר אתם נמצאים במערכת יחסים, זה ביטוי מושלם לאהבה. עם זאת, אם מישהו זר אומר לכם זאת, זה קצת פחות כיף ויותר מטריד.

via GIPHY

 

"אני דואג לך"

כאשר ישנה הבעה של דאגה לאדם קרוב, ישנו רגש אהבה שכנראה מתחיל להתגבש. רבים מהאנשים שנמצאים במערכות יחסים שמביעים דאגה לאחר לא רק במילים, אלא גם במעשים, מה שאומר שהם מתחילים להתאהב באדם שנמצא איתם.

 

"אני רוצה אותך"

אחת הדרכים החזקות להתבטא כאשר באמת אוהבים ורוצים להיות במערכת יחסים היא להבין שאנחנו רוצים את האדם שנמצא אתנו וממש מתהווים אליו! כאשר אדם רוצה מישהו מאד, הוא מעוניין בו, ומן הסתם גם אוהב אותו, ולכן המשפט 'אני רוצה אותך' משול בדרך כלל לאהבה.

via GIPHY

 

"אתה שלי"

אם צמד מילים אלה לא נאמרים בעסקת חילופי שבויים, הרי שאתם נמצאים ביחסים רומנטיים בהם מישהו רוצה אתכם לעצמכם. קביעה הזאת, שנאמרת בדרך כלל ברוך ומרצון להביע מחויבות: יכולה להעיד על רגשי אהבה שכבר נמצאים אצל בן או בת הזוג, או שהיא מעידה על רגשות אהבה שנמצאים בהתהוות.

 

אז אם קשה לכם לומר 'אני אוהב אותך' או שטרם אמרו לכם את שלושת המילים, זה הזמן להביע אהבה בדרכים יצירתיות ולהבין דרך משפטים חלופיים שנאמרים לכם - האם האדם שאתם נמצאים עמו אוהב אתכם, וכנראה חושש לומר זאת.

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?