אין לך זמן ? הכירי את 5 השירותים שיקלו על החיים שלך בוודאות

"אומרים שאני אינני אני" אומרות מילות השיר, ואכן ישנם ימים שאנו מעדיפות שלא נהיה אנחנו, או שפשוט נעלם! ימים אלה כוללים בדרך כלל משימות מעיקות, המתנות בתורים אינסופיים, עיסוק בבירוקרטיה מעיקה, ושאר רעות חולות שעלולות להוציא אותנו מדעתנו, או לגרום לאי שפויות זמנית.

אם את מכירה את אותם ימים או את המטלות המעיקות, ואת לא פריקית שליטה שרוצה לעשות הכל בעצמה - חשוב שתדעי שבאמצעות תשלום של כמה מאות שקלים, תוכלי ליהנות משלל שירותים נפלאים שיקלו עלייך את החיים.

אז איזה שירותים יצילו אותך מעצמך? הכנו לך רשימה שחשוב שתהיה לך על המקרר!   

 

1.שירותי סידור ארון

כולנו מכירות את הארון שלנו, או שבעצם כולנו לא ממש מכירות את הארון שלנו, וזאת משום שהוא תמיד מבולגן, לא מאורגן נכון, אי אפשר לדעת איזה בגדים יש בו, והוא כזה שתמיד יגמול לנו על העדר הסדר בו עם בגד כבד שנופל לנו על הראש.

בשל כך חשוב שתדעי כי אחד השירותים הנפלאים שניתן ליהנות מהם הוא שירות סידור ארון וארגון חפצים. שירות זה כולל אנשי מקצוע שמגיעים לביתך, מפנים את הארון שלך מבגדים שאת רוצה לזרוק, מסדרים את הארון שלך לפי עונות, מאפשרים פתרונות אחסון טובים, ודואגים שתדעי מה יש לך בארון הבגדים בכל זמן שאת מתלבשת, תוך שמירה על סדר מופתי!

 

2. שירותי טסט לרכב

מבטים אורגים ממכונאים, הערות מוזרות שנזרקות לעברך, טלטולים בתוך הרכב, כל אלה הן החוויות המקסימות שאנו עוברות כשאנחנו מעבירות את הרכב שלנו טסט. בנוסף העברת טסט לרכב גוזלת ממך בדרך כלל כמה שעות עבודה טובות, ולכן כדאי פשוט להשתמש בשירות של העברת טסט לרכב.

שירותים כאלה ניתנים בדרך כלל ממוסכים, או מאנשי מקצוע שמגיעים אלייך עד למקום העבודה, לוקחים את רכבך, ומחזירים לך אותו עם רישיון רכב קומפלט. כיף נכון?

shutterstock_544553914.jpg©shutterstock

 

3. שירות סידורים, תורים ובירוקרטיות

לעמוד בתורים בארץ הקטנטונת שלנו יכולה להיות חוויה קשה. המאבק על התור שלך, הדוחק, הפקידים הכועסים, הבירוקרטיה שיש להתמודד עמה ועוד, כולם מורטים את העצבים וגורמים לך להתחרט על היום שנולדת.

בשל כך חשוב שתדעי שישנם אנשים שפשוט עושים עבורך את כל הסידורים. אנשים אלה ישלמו אגרות, יעמדו בתורים, ישאלו עבורך את השאלות החשובות, ויתמודדו עם משימות מעיקות שאת תמיד דוחה למחר.

 

4. אריזת דירה

איזה כיף! מצאת דירה חדשה שאת אוהבת וכעת ישנן משימות פחות כיפיות שעליך לבצע, כמו: אריזת הדירה הקודמת, פריקה וניקיון הדירה החדשה וניקיון הדירה הישנה.

אם משימות אלה מרגישות לך כסיוט, כדאי שתדעי כי ישנם שירותי אריזת דירות בהם האורזים מגיעים לדירה הישנה עם קרטונים חדשים, מסקנטייפ משוכלל והמון אנרגיה שעוזרת להם לארוז את כל הדירה שלך כולל כל הבלגן המיותר שאגרת עם השנים. בנוסף תוכלי להיעזר לאחר המעבר בשירותי פריקה וסידור דירה, כמו גם בשירותי ניקיון לפני ולאחר מעבר דירה.

shutterstock_333212762.jpg©shutterstock

 

5.  סירי

נמאס לך לתקתק בנייד? יש לך שאלות שנותרות ללא מענה? נתקעת עם הרכב? הכירי את מערכת סירי. סירי היא מערכת בינה מלאכותית שנועדה לחלץ אותך מכל צרה! סירי, שניתן להתקין אותה וליהנות ממנה ברוב הסמארטפונים, תדבר אתך בעברית, תענה לך על כל השאלות, ותעזור לך לנהל את חייך ללא שום תלונה.

מכירה חברה שזקוקה לשירותים האלה? שתפי אותה מיד!

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?