8 פריטים למקלחת שאם אין לך אותם את מפסידה!

חדר המקלחת שלך הוא אחד מהמקומות החשובים בחייך. בחלל זה את מתקלחת בבוקר על מנת להתעורר, את נרגעת בערב עם מקלחת חמה נוספת, תוך שחדר המקלחת הוא מקום שבו את מתארגנת ליציאה, לדייט או לכל מקום שחשוב לך להראות בו נפלא!

בשל כך ולמען עיצוב הבית שלך בצורה פרקטית ונעימה, חשוב שתדעי מהם 8 הפריטים שאת פשוט חייבת (!) במקלחת שלך:

1.מראה מגדילה

כפי שהזכרנו חדר המקלחת שלך הוא המקום שבו את מתארגנת, מתאפרת, מסדרת את שערך ובכלל מרכיבה את הטוטאל לוק שלך מהחזה מעלה. לכן חשוב להצטייד במראה מגדילה לאמבטיה שגם תעזור לך לראות את הגבול שבו מתחיל ונגמר המייק אפ שלך (וזאת עוד לפני שאת מגיעה למראה של האוטו ונחרדת מהבדלי הגוון בין הפנים לצוואר), להבין האם את צריכה להפטר משערות גבה או שפם סוררות, לקבל בחום את החצ'קון החדש, ולאחר מכן להוציא ממנו 'כל טוב' עד שאין ממנו זכר.  

מראות מגדילות הן פריט שלמרות שנראה כי הוא האויב הכי גרוע שלך, הוא בעצם הידיד הטוב והכנה שאומר לנו את האמת בפנים. לכן חשוב שלכל אחת תהיה מראה כזאת במקלחת.

d4.png©sheknows

 

2. מגבות בגדלים שונים

זה נכון שרק המרתות סטוארט למינהן מחזיקות מגבות בגדלים שונים בחדר האמבטיה, אבל יש לכך סיבה: מגבות הן פריט שמתאים לא רק לניגוב הגוף והשיער, אלא גם לניגוב פנים כאשר ישנם כאלה קטנטנות לידיים. כדי להראות שגם את יכולה, כדאי להצטייד בסט מגבות איכותיות בגדלים שונים !

d1.png©sheknows

 

3. שטיחון מפנק

מכירה את ההרגשה שבה את יוצאת ממקלחת חמה, ואז מיד מניחה את רגלך החשופה על משהו שנראה כמו המגבת שהחתול בחוץ ישן עליה? לא עוד. רכשי לך שטיחון אמבטיה מפנק ועבה, הקפידי לנער אותו מאבק פעם בשבוע ולכבס אותו על בסיס שבועי.

d3.png©sheknows

 

4. ברווזוני אמבטיה

ברווזוני אמבטיה הם פריט חובה לכל מי שמכבדת את צעצועי הצפצפה באשר הם. הברווזונים החמודים שעבדו קשה על מנת להיקרא 'ברווזוני אמבטיה' מקומם בחדר המקלחת שלך. מלבד מתן הכבוד הראוי, ברווזונים כאלה הם פריט מדליק שמוסיף המון צבע לחלל האמבטיה שלך שבוודאי חיוור וחסר אלמנטים עיצוביים (חוץ מהסבון פנים היוקרתי אותו סחטת עד שהפך לפסל סביבתי מוזר).

 

5. מגירת איפור

הגדירי מגירה אחת בחדר המקלחת שתשמש מקלט לאיפור שלך. מגירה כזאת דינה להתלכלך, לצבור בתוכה שאריות מחודדות של עפרונות איפור, וקצוות שערות מחרידות מסוגים שונים. עם זאת, מגירת איפור היא כזאת שתעזור לך לאחסן את כל מוצרי האיפור שלך במקום אחד, תוך שאת המייק אפ בגוון המשזף פלוס פלוס שלך ואת הקונסילר ששפכת כרגע על אותו חצ'קון בו טיפלת לא מזמן (ע"ע מראה מגדילה) תוכלי להצניע במגירה האהובה.

 

6. וילון אמבטיה איכותי

מאבק עם טמפרטורת המים, שירה באמבטיה, ריקוד אומנותי, מים חמים שזורמים על הגוף במשך דקות ארוכות ללא סיבה ועוד, כולן סיבות לכך שאת חייבת וילון אמבטיה איכותי. וילון איכותי עשוי בד ולא ניילון הוא כזה שגם יעזור למים להישאר בתוך המקלחת ולא על גבי כל הדירה שלך, גם אלמנט עיצובי מרשים וגם כזה שישמור על גופך חמים יותר בחודשי החורף.

d2.png©sheknows

 

7. חלוק רחצה

כן, שנות השמונים חזרו ואיתם גם חלוק הרחצה המפנק שכל אחת צריכה במקלחת שלה. התפנקי בחלוק רחצה עבה, וכזה שיוכל לייבש את גופך בקלות. כך תוכלי ליהנות מחימום מהיר לאחר מקלחת חורפית, ובחלוק ביתי שיולבש על הפיג'מה ביום שהחלטת להבריז מהעבודה.

 

8. פן

את הפן שלך שעמו את מסדרת את השיער המקורזל (כן, זה שעוזר לך לעבוד על כולם שיש לך שיער חלק וגולש), את חייבת לטמון באחת המגירות האמבטיה, קרוב לחשמל ורחוק ממים זורמים (כי להתחשמל זה כבר פאסה). רכשי לך פן איכותי שאותו תוכלי לשלוף בכל רגע בחדר הרחצה גם כשיש לך אורחים ואת חייבת לתקן את הפריזורה, גם לאחר המקלחת לייבוש השיער, וגם לאחר לילה של תשוקה, שבו שיערך חייב ייבוש והחלקה, בעוד הפרטנר שלך ישן במיטה ואינו יודע על השריפה המתחוללת בחדר הרחצה בעיקר באזור הפדחת שלך.

מכירה חברות שחייבות את הפריטים האלה במקלחת? שתפי איתן את הרשימה!

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?