הצרפתיות מגלות: כל הטיפים לשיק צרפתי מושלם

נשים פריזאיות ידועות בסטייל ובשיק שלהן. אגב, כדי להיראות כך, לא חייבים לגור במונמרטר, מספיק לקיים כמה כללים פשוטים וקונקרטיים.

קבלו כמה מהם. מסתבר שצרפתיות אמיתיות...

 

אוהבות נעלים נוחות ועדינות

נעלי פלטרפורמה או סטליטו – זה בטוח לא קשור לכאן. גם אם במערב מחכה לה דייט או ביקור בתערוכת אומנות חדשה, לפני זה צריך לעבוד יום שלם. צרפתיות מאד אוהבות סטייל, אבל יותר מזה אפילו אוהבות את עצמן. לכן אף אחת מהן לא תכריח את הרגל שלה לנעול נעלים יפות אך לא נוחות. היא תבחר נעליים הכי נוחות, פשוטות, שיעזרו לה להתהלך במהלך היום וידגישו את הסטייל המושלם של כל הלוק.

r1.jpg©adme

r91.jpg©adme

 

מעדיפות איפור קליל

פריזאיות, למרות הגיל ומצבן החברתי, מעדיפות טבעיות, כי כל אחת אחת מהן בעלת מראה מיוחד מאד. צריך רק להגיש את היתרונות שלך בצורה נכונה. כדי להדגיש את היופי שלה במהלך היום היא תבחר מעט מסקרה, מעט סומק ואודם לא בולט. איפור כבד עם מייקאפ, אייליינר ואודם בולט מתאים בצרפת רק בשעות הערב ובמהלך היום נחשב לדבר גס ולא מקובל.

r2.jpg©adme

 

עם זאת, הן אוהבות אודם אדום

"50 גוונים של אדום", אי אפשר להגיד אחרת על אהבתן של הצרפתיות לאודם בצבע זה. לכל אחת מהן יש לפחות אודם אדום אחד בתיק. בעזרת אודם הצרפתיות מצליחות להשתנות באופן מידי. אם היא התעכבה בעבודה ואין לה זמן לחזור הביתה, היא פשוט צובעת באודם אדום והופכת מראה יום למראה ערב.

r3.jpg©adme

 

אוהבת תסרוקות פשוטות

תסרוקת מושלמת אצל צרפתיות – מראה נדיר. מוקפד מדי, נכון מדי ומשעמם מדי. שיער שמוחזק על ידי ספריי גורם להן לתמיהה. זכרו – קודם כל טבעיות. כמה קווצות שיער, תלתלים נון-שלנט או צמה מפורסמת שלא במקרה קוראים לה "צמה צרפתית" – אלה הבחירות של נשים פריזאיות.

r4.jpg©adme

 

תמיד מוסיפה טיפה של רישול במראה

השלמה שלה לא תהיה צמודה מדי לגוף – הסטייל שלה זה לשלב בין פריטים מפתיעים. המראה לא צריך להיות מושלם מדי, הוא תמיד כולל גם אלמנט של רישול, הגורם לכל הקסם. לא במקרה, אמרה קוקו שאנל: "אם אישה מסוימת נראתה לכם יפה מדי, ואתם לא מצליחים לזכור מה היא לבשה, זה אומר שהיא הייתה לבושה בצורה מושלמת.

r5.jpg©adme

 

הולכת לספר מצוין

פריזאיות יעדיפו לקנות בגדים זולים, אבל לא יחסכו על השיער. עלות הבגד לא כל כך חשובה אם היא מתאימה לסטייל ומחמיאה לגוף, אבל שיער רע וצביעה לא מוצלחת רואים מרחוק. לא במקרה, תסרוקות אלגנטיות, כמו קארה או בוב שנשארות אופנתיות כבר עשורים, הגיעו אלינו מצרפת. תספורת פריזאית זו לא רק תספורת, זה משהו שמתאים לאופי ולאורח חיים. ספרים מנוסים משתמשים בטכניקות איתן השיער שלך ייראה טבעי והתסרוקת לא דורשת התעסקות רבה מדי.

r6.jpg©adme

 

מעדיפה אקססוריז פשוטים ומלאי סטייל

צעיף, כפפות, משקפיים – כל אלה יוצרים את הסטייל הפריזאי הקליל. בארון שלה תמצאו פריטי בייסיק בצבעים פשוטים, אבל דווקא האקססוריז מוסיפים להם ייחודיות. כובע מעניין או צעיף מיוחד יכולים להפוך את המראה ברגע ולשנות אותו, פריזאיות שולטות ביכולת זו בצורה מושלמת.

r7.jpg©adme

 

מעדיפה פשטות

אף פעם לא תראו פריזאית בפוש-אפ. הן אוהבות הלבשה תחתונה יפה, אבל מעדיפות להדגיש את מה שטבעי – נוחות, מראה, משי ותחרה. הלבשה תחתונה זה לא רק תוספת, אלא בסיס המלתחה שלך. בלב פריז יש לא מעט חנויות עתיקות, שבעליהן, במשך עשורים או אפילו מאות שנים עוסקים בעיצוב, תפירה ומכירה של הלבשה תחתונה.

r8.jpg©adme

 

מעדיפה לא לקנות בגדי מותגים עם לוגו בולט

היא תעדיף לקנות כמה פריטים איכותיים של מותג אלמוני מאשר אחד שצועק כמה הוא עלה. במראה חייבת להיות חידה, אין מה לשתף את כולם כמה עלו הבגדים. ולכן לעוברי אורח נשאר רק לנחש כמה עלה האאוטפיט של האישה המהממת מולם. זה כישרון ללבוש בגדים זולים בדרך יקרה.

r9.jpg©adme

 

אף פעם לא משתזפת

לפריזאית תמיד יש קרם הגנה עם מקדם SPF הכי גבוה, כובע עם שוליים רחבים וחולצה דקה עם שרוול ארוך. הצרפתיות בטוחות ששיזוף מוסיף לגיל ומעדיפות עור לבן וחלק. מדובר ככל הנראה במורשת של המאה ה-19, כאשר השיזוף לא היה נחשב למקובל, עור "חרסינה" נחשב למקדם של עושר ומעמד חברתי גבוה.

r90.jpg©adme

 

מה שזה לא יהיה – בגדים, איפור או אקססוריז, השיק הצרפתי זה לא רק מראה, אלא אורח חיים, יחס לעצמך ופילוסופיה שלמה. פריזאית אמיתית מאד ענוגה ומאוזנת, כי קודם כל מכבדת את עצמה. היא מטפחת את עצמה לא כדי לעשות רושם על אחרים, אלא כי אוהבת את עצמה. היא שומרת על עצמה אבל לא מענה את עצמה בדיאטות קשות, כי היא יודעת – אישה יפה באמת זו אישה שנהנית מהחיים.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?