אם יש לכם את ההרגלים הבאים כנראה שאתם באמת מאוהבים

אהבה... איזה כיף כשהיא חלק מהחיים שלנו. אנחנו מרגישים כאילו העולם כולו מתכנס בשבילנו וכאילו כל מערך הכוכבים מנצנץ במיוחד כדי לעשות לנו טוב בחיים. לאנשים מאוהבים יש נטייה לחלוק הרגלים משותפים שמדגישים כמה החיבור בניהם באמת עמוק, כל מיני דברים קטנים שכל אחד מבני הזוג עושה שמראים לצד השני כמה הוא באמת קשור בחיים שלהם. אז איזה הרגלים מחצינים קשר אמיתי וחזק בין השניים?

 

אין מקום לסטאטיות

כששני אנשים מאוהבים אחד בשני הם כל הזמן רוצים לדעת עוד ועוד אחד על האחר. הסקרנות הטבעית שלנו גורמת לנו לחפש מידע בכל רגע ורגע כדי להעמיק את הקשר ולהבין מה המהות של האדם שאיתו אנחנו חולקים מערכת יחסים. מה הדברים שהוא אוהב לעשות, מה הוא שונא, איך הוא קם בבוקר, מה השאיפות שלו לעתיד, איך הוא מתנהג עם בני המשפחה שלו, איפה הוא רוצה לטייל בעולם וכו'. ככל שאנחנו מגלים יותר ככה אנחנו רוצים לדעת עוד, כדי לקשור את חיינו עם אותו אדם באופן עוצמתי.

via GIPHY

 

תקשורת ופתיחות ללא סייג

יש אנשים שמרגישים עצורים בחיים שלהם מהבחינה של להיפתח כלפי האחר בכל הנוגע למערכת יחסים. הפחד שלנו שמישהו יגלה את הסודות שקבורים לנו בנשמה גורם לנו להיסגר ולקחת צעד אחורה. אבל, כששני אנשים מאוהבים באמת התקשורת פשוט זורמת, בלי מחסומים, בלי מעצורים, בלי חשדנות או התחמקות. לא רק שאנחנו חושפים דברים כשאנחנו מרגישים בטחון בזוגיות, אנחנו מונעים בעיקר מהרצון לחלוק ולשתף, ולזה אין מחיר בקשר נכון ובריא.

via GIPHY

 

מחוייבות אמיתית ולא מתפשרת

הרבה אנשים פוחדים ממושג של מחוייבות, גם כשהם מרגישים משיכה כלפי הצד השני בקשר בו הם נמצאים. אבל, כששני בני הזוג אוהבים באמת, הם לא חוסכים בהצהרות אהבה ומסירות כי הם מרגישים שזה פשוט נכון וטבעי. איך תדעו שהמחוייבות באמת מחזיקה את הזוגיות שלכם? כאשר היא נמדדת במצבים היותר קשים בחיים, אלו שמצריכים תמיכה, עצה ואוזן קשבת, ולא נשענת רק על הבטחות באוויר. כל קשר חווה תלאות ומכשלות, זה פשוט טבעו של עולם, לכן כשבני הזוג נשארים אחד לצד השני גם ברגעים הפחות נעימים, אין דבר שמחזק אותם יותר ומעמיק את החברות.

via GIPHY

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?