כך תדעי שהחבר שלך רע עבורך

לפעמים אהבה לא מספיקה ודרושים עוד כל מיני דברים כאשר אנחנו נמצאות במערכת יחסים. אם את מוצאת את עצמך מתוסכלת ובוכה יותר מדי, סביר להניח שיש לך פשוט חבר שרע עבורך. כמובן שזוגיות ואהבה זה לא דבר קל ופשוט, אבל לפעמים צריך לפקוח את העיניים ולנסות להיות פחות מסונוורות מהאהבה, בשביל להבחין בסימנים האדומים שיזהירו אותך שהקשר הזה לא ילך לשום מקום חיובי.

 

1. הוא משווה אותך לבחורות אחרות

אם החבר שלך כל הזמן משווה אותך לבחורות אחרות ובמיוחד לאקסיות שלו, כנראה שהוא אידיוט אמיתי והוא רע עבורך. לא רק שזה ממש לא מכבד אותך, זה גם לגמרי יכול לערער את הביטחון העצמי שלך וכנראה שכדאי לך להיפטר ממנו.

aestfjh.jpg©shutterstock

 

2.את לא מרגישה בראש סדר העדיפויות שלו

גבר שבאמת אוהב אותך וטוב עבורך, יעשה הכל על מנת לגרום לך להרגיש הכי מדהימה והכי רצויה. אם את שמה לב שאת כל הזמן יוזמת בילויים משותפים או שהוא בכלל לא מדבר על עתיד משותף, כנראה שהוא ממש לא טוב בשבילך. כי גם הגבר הכי עסוק בעולם, חייב למצוא זמן לבת הזוג שלו או פשוט לוותר עליה.

 

3. הוא לא מכבד את הסביבה שלך

זה אחד מסימני האזהרה הכי גדולים, כי אם הוא לא מכבד את מי שממלא את חייך אין שום סיכוי שהוא באמת יכבד אותך. מי שבאמת יאהב אותך, לא רק שיכבד את החברים והמשפחה שלך, אלא גם ינסה להכיר אותם ולהתקרב אליהם.

 

4. הוא רכושני מדי

אולי בהתחלה זה יכול ממש להחמיא שמישהו דואג לך ומתעניין ממש בחיים שלך, אבל מהר מאוד ההרגשה הנעימה תתחלף במחנק ותרגישי כאילו מישהו מנסה לשלוט בחיים שלך. כי אין דבר יותר רע למערכת יחסים, מאשר חוסר אמון בין שני הצדדים.

 

5. הוא קורא לך בשמות פוגעניים

ברור שכינויים חמודים ומתוקים הם חלק כמעט בלתי נפרד ממערכת יחסים טובה, אבל כאשר הכינויים האלה הופכים לשמות פוגעניים, זה כבר סיפור אחר לגמרי. אם החבר שלך קורא לך בשמות כאלה, הוא כנראה מנסה להקטין אותך וכדאי לך להסתלק משם כמה שיותר מהר.

 

6. הוא מלא במילים ללא מעשים

כמובן שבכל מערכת יחסים יש מריבות וויכוחים, אבל אם הוויכוחים האלו תמיד נגמרים בהתנצלות שאין לה גיבוי מעשי והוא ממשיך לחזור על אותן טעויות, כנראה שהוא ממש רע עבורך. נראה שההתנצלויות שלו רק נועדות להשתיק אותך והוא בטח גם מלווה אותן במתנות קטנות שיאפשרו לו  להרגיש טוב עם עצמו, מבלי לנסות לפתור שום דבר.

avvdscs.jpg©shutterstock

 

7. הוא נעלם אחרי מריבה

אם זה נראה לחבר שלך לגיטימי להיעלם אחרי מריבה, להתעלם ממך במשך איזה יום- יומיים ואז לחזור כאילו לא קרה כלום, זה ממש לא מקובל וכנראה שהוא לגמרי רע בשבילך. נכון שמריבות בזוגיות זה לא כל כך נעים, אבל הוא לא ילד ולכן אין שום סיבה שהוא יתעלם ממה שקורה ביניכם.

 

8. הוא לא תומך בחלומות שלך

אם החבר שלך צוחק עלייך כשאת מדברת על החלומות והתכניות העתידיות שלך, או מנסה להניע אותך מהן בכל מצב, כנראה שאת נמצאת בזוגיות ממש לא טובה עבורך. כשמישהו אוהב אותך הוא יתמוך ויעודד אותך להשיג גם את החלומות הכי הזויים והכי פרועים שלך.

 

9. הוא לא באמת מקשיב לך

מערכת יחסים מוצלחת נבנית על בסיס תקשורת כנה ואמיתית. אם בן הזוג שלך משתעמם ממך או שנראה שלא באמת אכפת לו לשמוע את מה שיש לך לומר, הוא ממש לא בשבילך. גבר שיאהב אותך יאהב גם להקשיב לך, גם אם מה שאת מספרת לא הכי מעניין אותו.

 

10. הוא רב איתך על כל שטות

לא משנה מה קורה, הוא ימצא סיבה לריב ולהתנגח איתך. כשמישהו מתנהג ככה זה גורם לנו להלך על קצות האצבעות, דבר שבטוח לא בריא לשום מערכת יחסים. הזוגיות שלך אמורה לעשות לך טוב ולהקל על החיים שלך ובטח שלא להקשות עליהם.

 

אז אם החבר שלך עושה אחד או יותר מהדברים האלה, כנראה שהוא ממש רע עבורך וכדאי לשקול לאן לקחת את מערכת היחסים הזו.

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?