מה נשים רוצות ? 5 דברים שנשים מחפשות שגברים חייבים להפנים!

מה נשים רוצות זו אחת השאלות היותר ישנות בספר, אך עם כמה שהיא כזאת, היא לעולם לא תפסיק לעניין את שני המינים. לפעמים, אפילו אנחנו הנשים לא בדיוק סגורות לגבי השאלה הזו , במיוחד בימי מחזור כשמשהו אצלנו מתחיל להתחפרן והכפתור איך נאמר, לא ממש עובד.

אבל בימים רגילים, עמוק בתוכינו אנחנו יודעות כי יש כמה דברים בסיסיים שאין סיכוי שנוכל לוותר עליהם בגבר שלנו. הנושאים האלו עולים בכל ישיבה או יציאה עם חברות בהם כולנו תמיד מסכימות בפה מלא, ומתמלאות צפייה שאולי יום אחד כל הגברים בעולם יבינו כבר את הסוד הדי פשוט הזה, וכשזה יקרה, אנחנו נהפוך  למאושרות! ( סתם, אנחנו לא עד כדי כך פשוטות, אושר בשבילנו זה גם להיות רזה לדוגמא או  להוסיף עוד  זוג נעליים לאוסף, או פיצה, או יין, או שוקולד… או... טוב הבנתם).

בכל מקרה, אם גברים יתחילו להפנים את הצעדים הבאים, הכל יהיה הרבה יותר פשוט לשני המינים ונחיה חיים הרמוניים ובריאים יותר.  מה עוד? אנחנו  כמובן נקבל את מה שאנחנו רוצות, וכפועל יוצא הגברים יקבלו את  מה שהם אפילו לא מדמיינים שהם רוצים.

אז מה נשים רוצות?

 

1.שתהיה ג'נטלמן

להיות ג'נטלמן זה הוויה. זו גישה לחיים, זו התנהגות שמלווה אתכם בכל דבר שאתם עושים. אתם לא מבינים אפילו כמה התנהגות ג'נטלמנית עושה לנו את זה: היא מוכיחה לנו שאתם מכבדים אותנו, אוהבים אותנו, מפנים לנו את המקום שמגיע לנו בעולם, מעריכים אותנו ונותנים לנו את ההרגשה שאנחנו הכי מדהימות ויפות בעולם - שזה בסך הכל נכון מאוד, רק חבל שלא כל הגברים משכילים להבין שרק לחשוב כך זה לא מספיק- צריך גם להגיד ולעשות.  טוב, בגלל זה אנחנו פה! כדי להזכיר לכם שקצת נימוסים, ערכים ואכפתיות יכבשו אותו, זה כל כך מושך, שאתם אפילו לא מתארים לעצמכם איך זה ישתלם לכם בהמשך.

 

2. שתתן ביטחון

זה ידוע שנשים מחפשות גברים שיעניקו להן ביטחון עוד משחר ההיסטוריה וזאת בכדי להגן על צאצאיהן. הענקת ביטחון יכולה לבוא לידי ביטוי גם בתחושת יציבות כדוגמת התחושות הבאות :

הידיעה שאתם שם תמיד, שיש לנו למי לפנות, שאתם שמחים איתנו כשאנחנו מצליחות ומרימים אותנו כשאנחנו נופלות. וכן, למרות שאנחנו הרבה פעמים נמשכות לדושבאגים במהלך חיינו, בסופו של דבר אנחנו מתחתנות עם גבר שנותן לנו יציבות וביטחון. בדרך כלל התובנה הזאת נופלת בגיל קצת יותר מבוגר, בדיוק ברגע שהביציות שלנו מתחילות להזכיר לנו שהגיע הזמן  שיכנס איזה ילד לתמונה.

חוץ מיציבות, חשוב לנו שתגרמו לנו להרגיש טוב עם עצמינו תמיד, אם זה אומר להחמיא לנו כל הזמן, וכמה שיותר!  אין דבר כזה יותר מידי אצלנו. נשמח אפילו אם תאדירו אותנו, תעופו עלינו ליד אנשים, בכל זמן פנוי,  ובגדול תגרמו לנו לחשוב שאתם מעריצים אותנו על עצם היותנו אנו. תגרמו לנו להרגיש כמה שיותר טוב עם עצמנו, אתם לא מבינים כמה אנחנו מעריכות את זה, וכמה זה כובש אותנו וגורם לנו להרגיש הרבה יותר בטוחות.

via GIPHY

 

3. שתצחיק

על פי מחקרים הומור היא אחת התכונות היותר מושכות ומגדירות כריזמה אצל אנשים. הומור מקושר לשנינות ואינטילגנטציה ( נדבר על כך בסעיף הבא).

נשים, אוהבות גברים מצחיקים, וזה לא נתון לויכוח. אין אישה שתגיד "אני לא אוהבת לצחוק" או " אני לא אוהבת גברים מצחיקים", הרי זה אבסורד,  הרי כמה כיף לצחוק? איך אפשר שלא לאהוב גבר מצחיק?. על פי ההיסטוריה גברים משתמשים יותר בהומור בכדי להרשים נשים, בעוד שאנחנו הנשים, משתמשות בדרכים אחרות בכדי לפתות גברים. זה כנראה מסביר את  העובדה המעניינת שדווקא גברים לא מתלהבים מנשים מצחיקות, שזה קצת הפסד שלהם, כי יש לרובינו חוש הומור בריא מאוד, וזו אחת התכונות שאנחנו אפילו אוהבות מאוד בעצמינו.

 

4. אינטילגנציה

"אפשר למצוא הרבה גברים חכמים עם נשים טיפשות, אבל לא תמצאו נשים חכמות עם גברים טיפשים" כתבה הסופרת אריקה יונג מחברת הספר " מה רוצות הנשים".

והאמת שהיא ממש צודקת אם תחשבו על זה. זה ממש לא אומר שלא חשוב לנו שתראו טוב, אבל הרבה יותר חשוב לנו, מה יש לכם בתוך הקופסא מאשר מה עוטף אותה.

האינטלגנטציה שלכם יכולה להתבטא בדרכים שונות, כמובן שאל גברים שמתנשאים מה "אינטלגנציה" שלהם אנחנו ממש לא נמשך. אז בבקשה אל תעופו על עצמכם, ואל תנסו להבליט את החכמה שלכם בכוח. מי שאינטלגינט באמת, לא מתהדר בכך, הוא פשוט כזה. ואלו שסתם מתנשאים , אנחנו מריחות ומזהות ממרחקים.

אם אתם לא אינטליגנטים, אז באמת שאין לנו פתרון קסם. מחזיקות לכם אצבעות.

via GIPHY

 

5. שתפגין ביטחון עצמי

ביטחון עצמי זה הבסיס להכל, הוא גובר על כל תכונה אפשרית, שזה סך הכל אמור להרגיע אתכם, כי גם אם אתם לא בטוחים שיש לכם את שאר התכונות שפירטנו עד כה, אם יש לכם ביטחון עצמי אמיתי, כל השאר לא תופס.והכי חשוב שתדעו הוא שגם אם כרגע אין לכם ביטחון, זה משהו שאפשר לעבוד עליו: מחשבה בוראת מציאות, שבוראת מעשה. "פייק איט אנטיל יו מייק איט" ( תזייף את זה, עד שתהיה כזה ) זה לגמרי המשפט שאתם יכולים לאמץ לעצמכם לחיים, וברגע שתעשו כך, תוכלו לכבוש אותנו די מהר.

בהצלחה!

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?