מה הכי מושך אותך בגבר על פי המזל שלך

משיכה היא דבר חמקמק, לא תמיד אפשר להסביר אותה אלא פשוט צריך להרגיש אותה. אבל בכל הנוגע לגלגל המזלות, ישנם מאפיינים מאוד מסויימים שנותנים לנו כיוון לגבי מה שמושך אותנו לבני המין הגברי. אז מה הכי מושך אותך בגבר לפי האסטרולוגיה?

 

גדי

המשיכה הכי חזקה שלך לגבר נמצאת  בשיא עוצמתה כאשר את רואה לנגד עינייך אדם חזק ואיתן, כזה שיודע מה הוא רוצה בחיים ויש לו מטרה ברורה להשיג זאת.
 

דלי

כיוון שהאופי שלך לא תמיד בא בקלות לאנשים, מה שיגרום לך להימשך לגבר היא העובדה שהוא פשוט מצליח להתחבר אליך בצורה מנטלית. מישהו מוזר ואינטיליגנטי כמוך שיוכל להתמודד עם העושר השכלי והנפשי שלך טוב יותר מכולם.
 

דגים

האופי הפנטזיונרי שלך תמיד יחפש את הגבר שיגרום לך להרגיש כמו נסיכה מהאגדות. הרומנטיקה והג'נטלמניות הן התכונות שמושכות אותך כמו פרפר אל תוך עין הלהבה, כזו שסוחפת אותך מעל רגלייך בלי שליטה.
 

טלה

את לא מפחדת מעימותים ולכן אם הגבר שלצידך מוכן להיכנס לעובי הקורה בזמן ויכוח ולברר את העניין, זה עושה לך את זה יותר מכל דבר אחר. מבחינתך זה מעיד על חוסן נפשי ובגרות מלאת כריזמה.
 

שור

אסתטיקה, זה מה שהכי חשוב לך בבחירת בן זוג רומנטי. היופי הוא אלמנט מספר 1 מבחינתך ולכן העיניים שלך תמיד ימשכו למה שמחצין חן ונועם מבחינה ויזואלית. 
 

תאומים

תקשורת ושיחה טובה הם הדברים שמעוררים בך את יצר החיזור בכל הנוגע למערכת יחסים זוגית בחייך. הגבר שאיתך צריך להיות ורבאלי ודברן, אחרת את פשוט מאבדת עניין.
 

סרטן

בזכות האופי האוהב והדואג שלך, את נמשכת בדיוק לגבר שמחצין את התכונות האלה גם כלפיך. התכרבלויות משותפות ואכפתיות אחד כלפי השני זה מה שמצית לך את האש הזו בלב.
 

אריה

ריגושים והנאות החיים הם הניצוץ שגורם לך לרצות לצעוד עם הגבר בדרך המלך. ככל שהוא יותר אקטיבי ויוזם מבחינת פעילויות ואקשן, כך את רוצה אותו יותר לידך.

בתולה

בלי רוח וצלצולים, מה שאת הכי מעריכה בגבר זה פשטות וכנות. התכונות האלה הן החוזקות שמתארות אותך, ועל כן את מחפשת את הנחמה והאמת הזו גם אצל הצד השני.
 

מאזניים

את אוהבת גבר שרמנטי וכזה שמסעיר אותך עם הקסם האישי המתפרץ שבו. מישהו שיכול למשוך לך את תשומת הלב בכל רגע נתון יהיה זה שתצעדי איתו יד ביד.
 

עקרב

את אוהבת את המוזר והלא קונבנציונלי. גבר שמקרין מוזרות מסקרנת ואפילו פגם כזה או אחר ישר מושך אותך לרצות לבחון את השגעונות שלו ולנסות לתקן אותם.
 

קשת

את הכי מוטרפת כשהגבר שמעניין אותך משחק אותה קשה להשגה. את אוהבת את המרדף ואת התחושה של הלא מושג, האתגר שבעצם מעורר את המוטיבציה שלך להצליח לתפוס אותו עם החץ.
 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?