מחפשים עבודה? – חברה באנגליה מחפשת אדם שיבחן צעצועים למבוגרים. השכר? 35 אלף דולר בשנה!

תאמינו או לא, אבל חברה בבריטניה מחפשת עובד שתפקידו יהיה  הבוחן הרשמי שלהם בכל הנוגע לאביזרי מין.

מלבד זאת, החברה לאביזרי המין בבריטניה תספק לאותו בוחן לא רק צעצועי מין איכותיים -  אלא גם תנאי העסקה מעולים. האם זאת העבודה הכי טובה בעולם? ייתכן שכן!

כפי שדווח על ידי הניו יורק פוסט, חברת אביזרי המין מעוניינת למצוא בוחן רשמי למוצריה, תוך המלצות על מוצרים טובים, כאשר הבוחן ייהנה לא רק מאורגזמות כיפיות, אלא גם מתנאים מעולים כמו משכורת של 35 אלף דולרים בשנה!

 

איפה בדיוק תתרחש העבודה?

בוחן אביזרי המין של החברה יעבוד בביתו יומיים בשבוע, כאשר שלושה ימים מתוך השבוע הוא יגיע למשרדי החברה על מנת לתת דוח שלם אודות המוצרים שניסה ביומיים ששהה בביתו. נשמע  לא כל כך רע, נכון?

בנוסף ישנן כמה הטבות נהדרות שמגיעות עם ה"עבודה". ביניהן: חופשות על חשבון החברה, קבלת הנחה במועדון כושר ממבחר מועדוני כושר מובילים וביטוח בריאות פרטי! כך מדווח עיתון הניו יורק פוסט.

מלבד כל יתרונות אלה, הבוחן ייהנה מימי חופש בתשלום ביום ההולדת שלו, הוא יוכל ליהנות מגאדג'טים חדשים בתחום אביזרי המין, ויקבל הלבשה תחתונה  (מה שיהיה מעולה אם את העבודה תאייש אישה) תוך קבלת כל מה שחדש בעולם אביזרי המין!

 

via GIPHY

 

איך העבודה מתבצעת?

אם אתם תוהים לגבי אופי העבודה, מדובר פשוט בבחינת צעצועי המין ודיווח אודותיהם בכל הנוגע למבנה צעצוע המין, ליעילות שלו, וכמובן להנאה שניתן להפיק ממנו. בנוסף יצטרכו העובד או העובדת לכתוב דוחות מפורטים אודות האביזר שנבדק על ידיהם.

בוחן צעצוע המין יהיה עמוס ב'משימות קשות' כמו בדיקת השפעת הצעצועים על ההנאה המינית שלו ועל האורגזמות שלו, תוך שכל גדג'ט ייבדק וימצא יעיל או פחות יעיל על ידו.  בנוסף יצטרך הבוחן לשתף ביקורות ולהגיב על שאלות גולשים במדיות החברתיות.

 

איך מגישים בקשה?

לפי הניו יורק פוסט, כל מועמד או מועמדת צריכים לשלוח סקירה של צעצוע מין מכל סוג, יחד עם קורות חיים או סרטון שבו הם מסבירים אודות עצמם ואודות החוויה שהייתה להם מהמוצר.

בנוסף הניו יורק פוסט פרסם כי החברה לצעצועי המין מחפשת אדם מושך במידה מספקת, תוך שעל אותו מועמד להיות בעל חוש הומור, פתיחות וכזה שיהיו לו מיומנויות חברתיות ותקשורתיות.

הניו יורק פוסט הוסיף "מי שיקבל את העבודה השווה הזאת, צריך להיות אדם מעניין במיוחד שיש לו חוש הדרכה טובה, ויכולת לבחון מוצר ולדווח עליו בצורה מעניינת".

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?