6 נקמות קטנות ולא מזיקות באקס

"יש הרבה דגים בים", "לכל סיר יש מכסה", "יאללה גם זה יעבור" ושאר משפטים נדושים, כולם משפטי נחמה שבזמן פרידה רק גורמים לך לרתוח על כך שאף אחד לא מבין כמה קשה לך להתמודד חוץ ממך.

הזמן מרפא את כל הפצעים, זה נכון, אבל עד שזה יקרה, חשוב שתדעי כי לפעמים נקיטת פעולות נקמה קטנות ולא מזיקות באקס שלך, יכולות לסייע לך לשכוח ממנו מהר יותר, וזאת בעיקר משום שלעיתים נקמה קטנה ולא מזיקה יכולה לעזור לך לסגור מעגל, ולעשות זאת בצורה מענגת ואפילו משעשעת.

אז כיצד אפשר לנקום באקס ולהישאר בחיים? הכנו עבורך 6 נקמות קטנות ועסיסיות!

 

מייק אובר

מערכות יחסים רציניות גורמות לעיתים לנו הנשים, (וגם לגברים) להרגיש קצת יותר מידי בנוח, מה שעלול לגרום להזנחה עצמית. כעת שהלב שלך דורש שיפוץ באותה הרמה שהמראה שלך דורש שיפוץ: זה הזמן לעבור מהפך ולהחזיר לעצמך את הלוק ההורס שבו התהדרת לפני שפגשת את הברנש ששבר לך את הלב.

צאי למספרה והתחדשי בתספורת מהממת, רכשי לך קרמים איכותיים ומוצרי איפור שמוציאים את היופי שבך, צאי להליכות ארוכות וריצות שרק ישפרו לך את מצב הרוח וגם יחטבו את גופך, ואל תשכחי לפגוש 'בטעות' את האקס שלך במקום שהוא נמצא בו מצוידת לבוק החדש וההורס שלך שיגרום לו להתחרט על היום שבו הוא אמר לך שלום.

e1.jpg©shutterstock

 

הישארי בקשר עם החבר הכי טוב שלו

כאשר את נמצאת במערכת יחסים רצינית עם בחור את בוודאי כבר מכירה את משפחתו ואת חוג החברים שלו, כאשר גברים הם בדרך כלל כאלה שהחבר הכי טוב שלהם חשוב להם לעיתים יותר מהמשפחה ואפילו יותר מבת הזוג.

בשל כך, זה הזמן להיות חביבה וחברותית מתמיד, ולהישאר בקשר עם החבר הכי טוב של האקס. צרי עם החבר קשר אגבי ברשתות החברתיות (לייקים לתמונות שלו בלי חולצה יעשו את העבודה) , ענייני אותו בפעילויות משותפות שאת זוכרת שהוא הביע לגביהן עניין, ואם הקשר בינך לבין החבר הכי טוב היה אי פעם חברותי, נסי לא לנתק את היחסים.

חשוב לזכור לא לדבר עם ה'בסט פרנד' על האקס בכלל, וזאת כדי להעביר מסר שאת כעת מתעניינת רק בחבר שלו, מה שיגרום לאקס שלך לחשוש ואפילו לדאוג.

 

הראי שיש לך חיים

זהו, סיימת להתאבל על הקשר שלכם, החלפת את הטרנינג הדוחה שבו שהית שבועיים, ואפילו חפפת את השיער! כעת זה הזמן לצאת החוצה ולהראות שיש לך חיים. צאי לבלות, הגיעי אל פעילויות חברתיות, הצטרפי לחדר כושר, בצעי פעילות התנדבותית, הרשמי לקורס שתמיד רצית להירשם איליו, ואל תשכחי להשוויץ בפעילויות החדשות של בכל רשת חברתית אפשרית. בצורה זאת גם תוכלי להראות לאקס כי יש לכם חיים, ומי יודע? אולי על הדרך באמת תשכחי ממנו לחלוטין!

 

חסמי אותו

מהצד השני של המתרס, קיימת גם האפשרות לחסום את האקס שלך בכל הרשתות החברתיות שבהן הוא פעיל. בצורה כזאת את לא רואה מה הוא עושה, וגם הוא אינו מצליח לעקוב אחר חייך. בכך תוכלי להוציא אותו מהמחשבות שלך, ועל הדרך לדאוג לכך שהוא ירגיש כי אין לו ממש חשיבות בעינייך.

shutterstock_671295616.jpg©shutterstock

 

הציעי לו לשפר את הופעתו

כולנו מכירות את שיחות הטלמרקטינג המנדנדות ממגוון מכונים להסרת שיער, הצמחת שיער, הרזייה, שיפוץ הפנים ושיפור המלתחה. אם את מקבלת שיחות כאלה, תוכלי לבחור חברה אחת שמציעה שירות שתואם את החששות שתמיד היו לו לגבי גופו. המליצי עליו כלקוח פוטנציאלי לאיש טלמרקטינג שהתקשר אלייך או שלח לך סמס לגבי הצמחת שיער או בנוגע להשלת שומן עודף מהגוף, ומכאן תתני לאנשי הטלמרקטינג להציע לו שירותים שקשורים לכל הפחדים הכי כמוסים שלו. מה שיגרום לו לחוסר בטחון מושלם!

 

המשיכי הלאה

אומרים כי 'הנקמה הטובה ביותר היא פשוט להמשיך הלאה' ולכן אם את רוצה לבצע את הנקמה המתוקה ביותר, פשוט החליטי כי את ממשיכה הלאה. מחקי את הטלפון שלו, חסמי אותו ברשתות החברתיות, אל תצרי קשר עם הסביבה שלו, ופשוט דאגי להמשיך הלאה בחייך כך שבכל יום תוכלי לשכוח ממנו קצת. אנו בטוחים שאת תצליחי, תמצאי אהבה חדשה, תיהני מחייך, ומתי שהוא, בעתיד הקרוב: תגלי כי הוא יודע שהצלחת!

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?