בחרו הירוגליף וגלו מה הכי חסר לכם עכשיו

מבחן אישיות זה הוא אחת הגרסאות של מבחן הצבע המפורסם של מקס לושר, פסיכולוגי שוויצרי שמצא קשר בין המצב הרגשי לתפיסת הצבע. אתם מוזמנים לבחור את ההירוגליף שאתם הכי אוהבים ולקרוא את הפרשנות בהמשך.

 

1. הירוגלף "אהבה"

צבע אדום מגלה שאתה שואף להשפיע על אנשים ולהצליח, ונמשך לכל מה שיכול להעניק רגשות וחיים מלאים. בחיים חסרות לכם חוויות חדשות, ובן אדם שיכול לספק את הצורך הזה. אולי זאת הסיבה שבחרת דווקא את ההירוגליף הזה.

w1.jpg©adme

 

2. הירוגליף "אמונה"

אתה שקוע בעצמך וחולם שהמחשבות והרצונות שלך יתגשמו. אתה רוצה להיות בעל ידע מיוחד וקסם אישי שאי אפשר לעמוד בפניו. כרגע חסרה לך השראה ואותו מקור בו תוכל למצוא משהו מועיל עבורך.

w2.jpg©adme

 

3. הירוגליף "נצח"

צבע שחור מסמל רצון להוציא מהחיים כל גורם מעצבן. אתה מעוניין לשנות את חייך ולנסות לתקן אפילו דברים שלא תלויים בך. אבל, ההתמקדות התמידית במצבים מן העבר יוצרת תחושת מרוץ במעגל סגור. אתה לא נח ולא מסוגל לשחרר מחשבות ולהפסיק לחשוב על מה שמדאיג אתך – וזה בדיוק מה שאתה זקוק לו.

w3.jpg©adme

 

4. הירוגליף "כוח"

צבע צהוב מעיד על הרצון להשתחרר ממצב שכבר מזמן לא נמצא בשליטתך, על התקווה לאושר וההמתנה לו. עכשיו אתה רוצה לקבל הכרה מידית וכבוד, כי אתה מרגיש שרק זה מה שיכול להעניק לך כוחות לפעול הלאה.

w4.jpg©adme

 

5. הירוגליף "הרמוניה"

את רוצה להעצים את הביטחון העצמי שלך בכל דרך אפשרית וגם לשפר כמה שאפשר את איכות החיים. אתה אוהב ללמד אחרים ורוצה למצוא חן בעיני האנשים הסובבים אותך. דווקא תפקיד המורה הוא הכי הרמוני מבחינתך.

w5.jpg©adme

 

6. הירוגליף "אושר"

יש לך צורף דחוף במנוחה. אתה רוצה להיות באוירה רגועה וליהנות מהשלווה. כל עימות לוקח הרבה מאד מהכוחות שלך ולכן אתה משתדל לעצום עין על דברים רבים. הצורך הבסיסי שלך הוא להקדיש זמן לעצמך ולנוח כפי שאתה רוצה.

s7.jpg©adme

 

7. הירוגליף "סוד"

אתה נמצא במצב הרמוני, ללא לחצים ומרגיש נחוץ. אתה פתוח לרגשות חדשים ומחשבות רוחניות. עם זאת, אתה לא נראה בן אדם פשוט לסובבים אותך. אתה יוצר רושם של דמות מסתורית שיודעת סוד כמוס, אבל לא מתכוונת לחלוק אותו.

s8.jpg©adme

 

8. הירוגליף "צדק"

אתה מעדיף לא להסגיר את עצמך ורוצה להתחבא מכל השפעה, כדי לא ליפול לפרובוקציות. חוץ מזה, אתה מאד עייף, העייפות הזאת מצטברת וכבר מאד קשה לשלוט עליה. ייתכן שעכשיו יש לך לו"ז מאד עמוס בעבודה או בלימודים. קח כמה ימי חופש כדי לחדש את הכוחות.

s9.jpg©adme

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: