מה יכול לגלות עליכם אופן הקלדת הטקסט שלכם בטלפון הנייד?

איזו פעולה של אנשים אחרים אנחנו רואים לעתים קרובות ממש? נכון! אנחנו רואים אותם מקלידים טקסט בטלפון הנייד! נכון שקצת קשה לקרוא את תווי הפנים המופנים למסך, אבל אנחנו רואים את הידיים, לא?

הנה מבחן אישיות – בדקו את עצמכם ואז בדקו גם אנשים סביבכם.

 

1. מנהיג אידיאולוגי

צריך לעבוד מאד קשה כדי לעצבן אותך ולגרום לריב. אתה יודע בוודאות מה אתה רוצה איך להשיג זאת. אתה לא מפחד מעבודה רבה אם אתה בטוח בכך שזה יעזור לכולם. אתה חושב שטובת הכלל תמיד מעל טובת הפרט. אנשים מסביב מכבדים ומעריכים אותך על תכונות המנהיג שבך.

d1.jpg©adme
 

2. לב החבורה

החברותיות והגישה החיובית שלך עוזרים לך לפתוח דלתות שסגורות לאחרים. אתה מרגיש שחיי חברה מאד חשובים לך. אתה מהיר ביצירת קשר ומקסים כמעט כל אדם שאתה פוגש, אבל לפעמים אתה יותר מדי זחוח. אבל זה בסדר, לא כל כך קשה להעריך את היכולות שלך יותר מדי כאשר כל יום מואר בשמש האישית שלך.

d2.jpg©adme

 

3. מחולל רעיונות

אתה אדם מבריק, אבל מעט נוטה לעימותים. יש לך גישה לא סטנדרטית לפתרון בעיות ומיליון רעיונות חדשים בדקה. האנרגיה שלך משפריצה לכל עבר אבל בזמן קצר ממש. ברגע שאתה משתעמם מהעבודה החדגונית שאתה מבצע, אתה הופך לאדם משועמם וחסר כל תושייה. כל מה שאתה צריך בשביל האושר – שינויי תפאורה תכופים וחוויות חדשות.

d3.jpg©adme

 

4. אמפתי ואסתטי

אתה בן אדם שמוקסם מהיופי של העולם מסביב ומעריך אומנות, אבל כאשר מדובר באנשים אתה מתקשה לבנות מערכות יחסים. אתה נמנע מהפגנת רגשות, אבל דואג מכל רגע מעליב או מביך. אי אפשר לומר שיש לך הרבה חברים, אבל עם החברים הנבחרים המעטים שלך יש לך קשר חזק ואמין. חוץ מזה, ילדים וחיות מחמד ממש אוהבים אותך.

d4.jpg©adme

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: