בעל החיים הראשון שתראו בתמונה זו יעיד על האישיות שלכם

אישיות של כל אחד מאיתנו שונה ומיוחדת, אבל תמיד יש קווי אופי בולטים יותר, מה שבעצם מאפיין את ההנהגות ואת הגישה לחיים של אותו אדם.

קווי האופי קובעים איזה סוג של בן אדם אתם וכיצד תתנהגו בסיטואציה מסוימת. העניין הוא שהאישיות שלכם מאמנת את המוח שלכם לראות דברים בדרך בה אתם רוצים שיופיעו. זה סוג של טריק, אבל הוא לא מזיק.

הנה, כדי להסביר כיצד זה עובד ואיך המוח גורם לך לראות דברים המבוססים על האישיות שלך, אנחנו מזמינים אותך להתבונן בתמונה הבאה ולהגיד: איזו חיה ראית ראשונה?

 

סוס

אם החיה הראשונה שראית היא סוס, אתה אדם אמביציוזי. פראי, חופשי ומחוספס, אתה מחפש הצלחה וחופש, לא משנה מה. אתה אף פעם לא מתחמק מעבודה קשה ואתה גם לא תעמוד בצד אם צריך להילחם על משהו. אתה מאד מחובר ל-"אני" הפנימי שלך ודורש שיתחשבו בו. האישיות שלך כנה ונותנת דוגמא לאחרים.

f1.png©meaww

 

תרנגול

אם קודם כל ראית תרנגול, התכונה הכי בולטת שלך היא נחישות. תרנגול אף פעם לא שותק, הוא מהיר, חכם, זריז ולמרות הגוף הקטן, הוא מאד אמיץ. אתה, כמוהו, יכול אולי להיראות לא מזיק כלפי חוץ, אבל כאשר זה חשוב, אתה נלחם בחזרה.

f2.png©meaww

 

סרטן

קשוח מבחוץ, רך מבפנים – אתה בדיוק כמו הסרטן, אם זו הייתה החיה שראית ראשונה בתמונה. סרטנים גם מאד נאמנים. אם תסתכל על עצמך, תגלה שתמיד היית נאמן, לא משנה אם שמת לב לזה או לא. מיד הצבת את הצרכים של האנשים האהובים עליך לפניך ולעולם, אפילו בחלומות הכי פרועים שלך, לא חשבת לבגוד או לשקר לאנשים שסומכים עליך.

f3.png©meaww

 

גמל שלמה

גמל שלמה הוא מלך של חושניות וסבלנות. הוא יכול לחכות בלי לזוז במשך שעות, מחכה לתפילה שלו ופועל ללא אזהרה. אם גמל שלמה היה הייצור הראשון שראית בתמונה, יש לך אינסטינקטים טובים. הקול הפנימי שלך מלווה אותך ואתה מאד בקשר עם ה"אני" הקדום שלך. אתה פועל לפי תחושות בטן ולעתים קרובות אתה משיג את מה שאתה רוצה. אתה שולט בשטח שלך ובדיוק כמו גמל שלמה, יש בך רוח קרב שמניעה אותך.

f4.png©meaww

 

זאב

זאב – לוחם בודד אשר מסתובב בלהקה. זאבים ידועים כמתגוררים בלהקות, אבל הם גם יצורים בודדים, מסתובבים לבד, אמיצים וללא פחד. אם קודם כל ראית זאב, רוב הסיכויים שהאני הפנימי שלך אמיץ וחסר פחד בדיוק כמו זה של זאב. אולי אתה הולך עם הזרם, אבל האישיות שלך תמיד תהיה בולטת. להיות זאב זה לא פשוט, כי זה אומר להיות לבד, אבל אתה בנוי להתמודדות כזאת.

f5.png©meaww

 

כלב

נאמן, אמיץ, מגן ולא אנוכי בכלל. כל אחד יודע בדיוק מה קווי האופי של כלב, אבל יש מעטים מאד שניתן לשייך אליהם תכונות אופי כאלה. אם הכלב היה החיה הראשונה שראית, אתה יכול להיות בטוח שאתה אחד ממעטים מאד אשר יכולים להיות נאמנים, אמיצים, מגינים ולא אנוכיים, כמו כלב. אתה תערובת נדירה, ולכן ברור מדוע כל מי שהייתה לו הזדמנות להכיר אותך, אוהב אותך.

f6.png©meaww

 

עיט

פראי, חופשי, בנוי לעוף גבוה – העיט הוא אחד מהטורפים הגדולים של הטבע. אם העיט היה הראשון שראית בתמונה, אתה מאד מרוכז וממוקד מטרה. אתה לעולם לא מפקפק בהחלטות שלך וברגע שיש לך מטרה, היא הדבר שאתה רוצה הכי הרבה. אתה מוכן לעבור מעליה, לתפוס אותה ולעוף איתה הלאה, גבוה לשמים, מחוץ להישג ידם של אחרים.

f7.png©meaww

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: