זה מה שאפשר לגלות על האישיות שלכם לפי אורך הזרת שלכם

ניתוח אישיות על פי כף היד, היא אומנות עתיקה המתבססת על גודל היד, הצורה, הקווים והאצבעות. קוראים בכף היד מאמינים כי אורך הזרת, שלכם יכול ללמד לא מעט על האישיות שלכם ולרוב הם יתבססו על חלוקה לשלושה אורכים שונים.

קריאה בכך היד על כל ההיבטים שלה, גודל, צורה, קווים ואצבעות זכתה בימי קדם להכרה רבה בקרב ההמון, אך לעיתים קוראים בכף היד היו רדופים בגלל שנחשבו למכשפים או קוסמים.

קוראים בכף היד מאמינים כי ישנם כמה דרכים לנבא את העתיד ולנתח את האישיות שלנו והם מתבססים על קו הראש, קו הלב וקו החיים שנחשבת לקריאה בכף היד הכי נפוצה ופופולרית. אך חוץ מהדרכים המוכרות האלה, מסתבר שאפשר לנתח את האישיות שלנו כם על פי הציפורניים שלנו ואפילו על פי הזרת.

את גודל הזרת שלנו נחלק לשלוש קבוצות שונות- קבוצה A, קבוצה B וקבוצה C. אז תסתכלו על הזרת שלכם מה אתם רואים?

 

image1.png

 

קבוצה A            

אם אתם משתייכים לקבוצה הזו, אורך הזרת שלכם נחשב קטן ומגיע עד לקו האמצע של האצבעות שלכם. אנשים בעלי זרת קטנה הם אנשים חרוצים מאוד שאוהבים לעבוד, לעיתים מדובר באנשים מעט תימהוניים שגם לפעמים יכולים להיות די יהירים. אבל בגדול נראה שאתם אנשים טובים ושהלב שלכם תמיד ימצא במקום הנכון, מצד שני יש לכם נטייה לגונן על הרגשות שלכם מפני אחרים דבר שיכול להקשות על אחרים להתקרב אליכם באמת.

 

קבוצה B

אם אתם משתייכים לקבוצה זו, אורך הזרת שלכם נחשב בינוני ועובר מעט את קו האמצע של אצבעות הידיים שלכם. אנשים בעלי זרת בינונית, נוטים להיות קצת ביישנים ולשמור על עצמם ולכן לרוב לא יהיו מסמר המסיבה. אתם מפחדים להיפגע ולכן שומרים על עצמכם מפני פגיעה. לכן האנשים שסובבים אתכם טוענים שאתם לא באמת צריכים אף אחד, אבל אתם יודעים שאתם כן צריכים חברה קרובה. מצד שני אתם בעלי נשמה רגישה מאוד כשזה מגיע ליחסים בין אישיים, את אוהבים מכל הלב וגם לרוב מאוד נאמנים. אתם מונעים סביב המטרות שלכם בחיים וכאשר אתם מגדירים לעצמכם מטרה, לא תנוחו עד שהדבר יתבצע.

 

קבוצה C

אם אתם משתייכים לקבוצה זו, אורך הזרת שלכם נחשב גדול ועובר לא מעט את קו האמצע של אצבעות הידיים שלכם. אנשים בעלי זרת גדולה לא אוהבים שינויים בחיים, או הפתעות ובעצם כל דבר שמשאיר אותם בחוסר וודאות. מצד שני אתם אנשים בעלי אופקים פתוחים וממש מכבדים רעיונות של אחרים. אתם נוטים לשמור את הבעיות שלכם לעצמכם, מנסים לא להעמיס אותם על הסובבים אתכם לכן ונוטים להקיף את עצמכם בקבוצה קטנה ונאמנה של אנשים שקרובים אליכם.

אז אולי עד היום הייתם בטוחים שבגלל שהזרת שלכם כל כך קטנה, היא גם לא מאוד משמעותית. מסתבר שהזרת יכולה לגלות לא מעט פרטים עליכם ועל האישיות שלכם ואם תרחיקו ותלכו לקוראים בכף היד מקצועיים, תוכלו ללמוד עוד הרבה פרטים חשובים על עצמכם ועל העתיד שלכם.

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: