אותות שהיקום שולח לכם שיכולים להעיד שאתם במסלול הלא נכון

זה היה יכול להיות מאוד נחמד אם היקום היה מציב בפנינו שלטים גדולים שיוכלו לספר לנו אם אנחנו צועדים במסלול הנכון של חיינו, על מנת שנוכל מראש לדעת באיזו דרך לפנות. בגלל שחלק מהחיים זה ניסיון וטעייה, חשוב שנשים לב לכל האותות הקטנים שהיקום שולח לנו ואשר יכולים לעזור לנו להבין קצת יותר, אם אנחנו באמת צועדים במסלול הנכון.

אם באמת תשימו לב למה שאתם מרגישים וחווים, תוכלו פעמים רבות להבין אם אתם בוחרים לא נכון עוד לפני שבחרתם. אז אם תשימו לב לסימנים הבאים שהיקום שולח לכם, תוכלו לדעת אם אתם אכן צועדים במסלול הלא נכון.
 

1. בידקו את המחשבה הראשונית שלכם

התת מודע שלנו הרבה יותר מתוחכם מאיתנו ולכן בפעם הבאה שאתם חושבים על העתיד, שימו לב מה המחשבה הראשונית שמזדחלת. זה יכול להיות הבהוב קטן של רגש, תחושה פנימית או אפילו סתם איזושהי הרגשה לא טובה.

 

2. התעלמו מהמחשבות של אחרים

כמובן שרובנו פועלים פעמים רבות מתוך רצון להרשים את הסביבה וזה גם לגמרי לגיטימי כי אנחנו לא חיים באי בודד. אבל שימו לב אם ההחלטות הגדולות שאתם מחליטים בחיים כמו מה ללמוד, או באיזה עבודה לעבוד, מתבססות על הרצון להרשים את הסביבה או ממקום פנימי שלכם.

w1.jpg©providr

 

3. בידקו האם אתם תשושים

ברור שהחיים המודרניים די מעייפים ורובנו מאיתנו מוצאים את עצמנו תשושים לא מעט. אבל האם אתם מרגישים תשושים במשך רוב היום וזה לא מאפשר לכם לקום מהמיטה, סימן שמשהו בחיים שלכם חייב להשתנות.

 

4. אתם עסוקים בלהתגונן

אם אתם עסוקים בלהתגונן בפני הסביבה ובפני עצמכם, כנראה שאתם לגמרי צועדים במסלול הלא נכון. זה כמובן לא תמיד נכון, כי אנשים פעמים רבות מאוד שיפוטיים, כך שאם זה המצב תתעלמו או תיפטרו מאנשים שכאלה.

w2.jpg©providr

 

5. אתם משקרים לאחרים ולעצמכם

אם אתם מרגישים שאתם צריכים לשקר כל הזמן לאנשים אחרים או לעצמכם בנושאים חשובים, זה צריך לעורר אצלכם דגל אדום. זה אומר אחד משני הדברים, או שאתם לא מרוצים מהחיים שלכם או שאתם לא סומכים על מי שסובב אתכם ובכל מקרה זה מחייב שינוי רציני.

 

6. אתם חולים לא מעט

כאשר אנחנו לא מרוצים בצורה מתמדת, זה משפיע על הגוף שלנו ויכול לגרום לנו לחולי. הלחץ משפיע על המערכת החיסונית שלנו וגורם לה לטפל בכאבים ומחושים נפשיים במקום, להתמודד עם המחלות והזיהומים שסובבים אותנו וככה זה גורם לנו להרגיש חולים הרבה יותר.

w3.jpg©providr

 

7. אתם הולכים על בטוח

אם אתם בוחרים בחירות בחייכם, על סמך מה שבטוח ולא על סמך מה שהלב שלכם רוצה, סביר להניח שזה לא יעשה  אתכם מאושרים. אז נסו לבדוק מה הלב שלכם רוצה ולא דווקא מה יהיה קל ונוח בחיים, זה יהפוך אתכם להרבה יותר מסופקים ומאושרים.

 

8. אתם אומללים רוב הזמן

ברור שאושר בלתי נגמר, שמור רק לתקופת הילדות שלנו וגם אז היה לא מעט כאב ובכי. אבל אם אתם אומללים רוב הזמן, כנראה שאתם צריכים לעשות איזשהו שינוי בחיים שלכם, בין אם על ידי בחירת בחירות חדשות או על ידי ליווי מקצועי.

w4.gif©providr

 

אז מה כן ניתן לעשות?

 

1. תחשבו אחורה

נסו לחשוב מה רציתם לעשות כשהייתם ילדים. גם אם לא תעשו בדיוק את מה שחלמתם עליו בתור ילדים, תוכלו ללמוד מזה לא מעט על המקור של "האני" שלכם, בזמן בו לא חייתם לפי מוסכמות ולא ביטלתם את הרעיונות שלכם על ידי שיקולים של מבוגרים.

 

2. תפעלו בשלבים

אם אתם לא בטוחים איזה שינוי אתם רוצים או צריכים לעשות, אל תקפצו ישר למים כי ככה גם יש סיכוי מאוד גדול שתכשלו. תתחילו לשנות את החיים שלכם צעד אחר צעד, תוך כדאי שאתם בודקים את המסלולים החדשים של החיים שלכם.

 

3. תנסו להתכוונן

גם אם עשיתם שינוי של 180 מעלות בחיים שלכם וזה לא מרגיש מספק כמו שציפיתם, זה לא אומר שאתם צריכים לחזור לנקודת ההתחלה. כנראה שנתקלתם בכמה מכשולים בדרך ואתם צריכים לעזור לעצמכם להתכוונן חזרה.

 

תזכרו שאתם יודעים הרבה יותר ממה שאתם חושבים שאתם יודעים. אם אתם חולים, מדוכאים או מפחדים לדבר על העיסוקים שלכם כל הזמן, אתם כנראה לא כל כך במסלול הנכון. אבל אם תהיו מוכנים להיות אמיצים ולהקשיב לאותות שהיקום שולח לכם, תמצאו במהרה מסלול הרבה יותר טוב.

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: