7 המקצועות הכי מטורפים של העתיד, שיכולים להפוך למציאות

ההשפעה של טכנולוגיות הדיגיטל והחלל כבר ניכרת על החיים שלנו, אבל תארו לעצמכם כיצד הם ישתנו בעוד כמה עשורים. עשינו רשימה של המקצועות הכי מטורפים של העתיד, שיכולים להפוך למציאות.

 

הנדימן של הדפסות תלת-מימד

לא, זה לא האיש שבא לתקן לך את המדפסת. מדובר בבן אדם שמגיע עד הבית או עד המשרד ומדפיס חלק חילוף לצינור דולף שרצית לתקן, או לרובוט האישי שלך. נשמע כמו קסם, אבל סה"כ מדובר באיש מקצוע עם מדפסת תלת-מימד.

g1.jpg©brightside

 

אדריכל אשפה

יום אחד על כדור הארץ תהיה כל כך הרבה אשפה שכולנו נצטרך לחשוב מה עושים איתה. ישנם תכנונים לבנות ערים צפות הבנויות מהאשפה הלא מתפרקת בהן יכולים לגור בו זמנית עד 20,000 אנשים, או למשל כמו בתמונה – מבנה העשוי כולו מכוסות פלסטיק – דוגמא נהדרת למה יכולים לעשות אדריכלי אשפה.

g2.jpg©brightside

 

מדריך תיירים בחלל

לא משנה אם מדובר בטיול במרחק של חצי שעה טיסה מכדור הארץ או פרויקט הקולוניזציה של מארס, תצטרכו מישהו שילווה אתכם ויעזור לכם למצוא מקום מושלם לצלם סלפי. מדריך תיירים בחלל גם יוכל למכור לך חתיכה מהירח בצורה של מגנט למקרר.

g3.jpg©brightside

 

מנהל מוות דיגיטלי

אם נראה לך שזה משהו לא ריאלי, חכה עוד 20-30 שנה. אנשים מבזבזים כל כך הרבה זמן ברשת, שהם יזדקקו למישהו שאחרי מותם יטפל בנכסים הדיגיטליים שלהם – רשתות חברתיות, בנק, חשבונות רפואיים. האם יש למחוק חשבון פייסבוק לאחר מותו של בן אדם או רק להקפיא אותו? האם התמונות השמורות בענן צריכות להיות מחוקות או מועברות למשפחה הכי קרובה? מה עם הסיסמאות? כל השאלות האלה ניתנות לדיון עם מנהל מוות דיגיטלי פרטי.

g4.jpg©brightside

 

כורי אסטרואידים

אנחנו יודעים שאתם מיד חושבים על ברוס וויליס שהציל את העולם, אבל זה לא זה. המחקרים מראים שאסטרואידים מכילים כמויות ענקיות של פלטינה, רודיום ופלדיום וזה הופך את האסטרואידים לעסק מאד רווחי בפוטנציה. מי יודע? אולי יום אחד הילד שלכם יהפוך לעובד במשמרות במכרה בחלל. לא מטורף?

g5.jpg©brightside

 

מדריך לסקרנות

אם אי פעם מצאת את עצמך גולש באינטרנט ללא מטרה מסוימת, עובר מערך אחד בויקיפדיה לשני, אתה בטוח תבין בשביל מה צריך מדריכים לסקרנות. הם מייעצים לך בכל הקשור להשראה ופיתוח סקרנות. הם גם ילמדו אותך כיצד לחקור רעיונות ונושאים חדשים בדרך הכי יעילה עבורך.

g6.jpg©brightside

 

חוואי אורבני

אוכלוסיית כדור הארץ גדלה בהדרגה ותופסת קרקעות חקלאיות לצרכי מגורים . זה מוביל לכך שצריך למצוא מקומות חדשים כדי לגדל ירקות ופירות. למשל – חוות על גגות או חוות אנכיות בהן אפשר לנצל כל פיסת שטח. אבל עדיין צריך לטפח את הצמחייה, וכאן שיש צורך בחקלאים עירוניים ואפשר לדבר אפילו על רועי צאן עירוניים. נראה.

g7.jpg©brightside

אין ספק שצפוי לנו עתיד מזהיר מלא בטכנולוגיה ומקצועות חדשים שאפילו לא חשבנו עליהם. מקווים שאתם מוכנים לעולם החדש.
 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: