11 טריקים שיעזרו לך להיראות מדהים בתמונה גם אם את פלאס-סייז

לפעמים נראה שנשים "לא דוגמניות" לא יכולות לצאת בתמונות יפות כמו במגזין יוקרתי. אבל זה לא מדויק. לא משנה איזו מידה את, את יכולה להיראות מושלם בכל תמונה אם תלמדי כמה טריקים פשוטים..

 

1. ידיים רזות יותר

כדי שהידיים שלך בתמונה לא ייראו מאסיביות מדי, מספיק לא להצמיד אותן לגוף. הפני את הגוף קצת הצידה והרחיקי את המרפק הכפוף מהגוף. זה יווצר רווח בין הגוף ליד והידיים יראו דקות וענוגות יותר.

s1.jpg©adme

 

2. פסקי קצת את הרגליים

הרווח בין הרגליים משום מה נחשב לסימן של גזרה מאוזנת אבל כל אחת יכולה לגרום לעצמה להיראות מאוזנת – מספיק לעמוד על קצות האצבעות ולקחת את הישבן אחורה.

s2.jpg©adme

 

3. העלימי סנטר כפול

סנטר כפול יכול להופיע בתמונה אצל כל אישה, גם הכי רזה, בגלל תנוחה הלא נכונה של הראש. כדי להיפטר מסנטר כפול מספיק לקחת את הראש קדימה ולהשעין את אמצע הלשון בחך.

s3.jpg©adme

 

4. להגדיל את הישבן ולהצר את המותן

מאד קל ליצור גזרה חטובה בתמונה  גם אם יש לך גוף עגלגל. פשוט תפני את הגוף ואת הירכיים, ואת היד הקדמית הניחי על המותן. עמידה זו תגרום למותן שלך להיראות צרה יותר ולישבן – גדול יותר.

s4.jpg©adme

 

5. העלימי קפלי שומן על הגב

עמידה עם מבט מאחורי הכתף יכולה ליצור קפלי שומן לא מחמיאים על הגב ולהרוס את התמונה אבל מאד קל להיפטר מהם. פשוט קרבי את הכתף הקרובה למצלמה עוד יותר.

s5.jpg©adme

 

6. העלימי קפלי שומן על הבטן

אם את יושבת עם הפנים לכיוון המצלמה, הבטן שלך תהפוך לערימת קפלים, לא משנה מה מבנה הגוף שלך. כדי להיפטר מהקפלים הלא מחמיאים האלה מספיק ליישר את הרגליים להפנות את הגוף הצידה, תוך כדי תנוחה אלכסונית. תנוחה כזו תעלים קפלים, תאריך רגליים ותקטין ירכיים.

s6.jpg©adme

 

7. יישרי את הגב

כמה שזה נשמע בנאלי, את חייבת להחזיק גב ישר, במיוחד כשאת יושבת. למרבה הצער, נשים רבות שוכחות מזה. יציבה ישרה מעלימה את הקלפים בבטן, הופכת ידיים למושכות יותר ורגליים לדקות וארוכות יותר.

s7.jpg©adme

 

8. רכני קצת קדימה

כשאת מצטלמת לדיוקן או תמונת פספורט אל תטי את הגוף אחורה. כך את נראית גדולה יותר, מופיע סנטר כפול והצוואר נעלם. רכני קדימה עם כל הגוף למצלמה, הצוואר ייראה דק יותר והפנים ברורות יותר.

s8.jpg©adme

 

9. העבירי משקל אל רגל אחת

בשום פנים ואופן אל תעמדי בפרופיל למצלמה – כך תדגישי באופן מקסימלי את כל מה שלא צריך. אם יש לך מה להראות, מדוע להסתיר זאת? תדגישי את היתרונות שלך. הפני את הגוף הצידה. יישרי כתפיים, העבירי משקל לרגל אחורית ואת הרגל הקדמי קחי יותר קדימה והעמידי אותה על קצות האצבעות.

s9.jpg©adme

 

10. בחרו את הצילום מהגב

המקומות הכי בולטים של נשים במידות פלאס-סייז – חזה וישבן. לכן, זווית צילום מהגב היא הכי טובה כדי להדגיש את היתרונות ולהסתיר את החסרונות. פשוט עמדי עם חצי סיבוב אל המצלמה, הניחי את שתי הידיים על המותן ואת הראש קחי קדימה.

s90.jpg©adme

 

11. הצליבי רגליים

נראה לך שקשה מאד ליצור גזרה יפה? אז זהו שלא. מספיק לעמוד עם רגליים בהצלבה, כאילו את הולכת לאן שהוא בלי למהר, ולשים יד אחת על המותן.

s91.jpg©adme

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: