12 הבדלים בין גברים לנשים בחיי היום יום שלא שמתם לב אליהם

אף אחד לא מפקפק אפילו שגברים ונשים באים מכוכבים שונים או אפילו משני יקומים שונים. הרי הם עושים הכל בדרך שונה, החל ממחוות הגוף ורגשות ועד זריקת כדור. האם באמת הם כל כך שונים?

בואו נבדוק באופן מדעי - מה באמת ההבדלים בין גברים לנשים בדברים הכי פשוטים ויום-יומיים?

1. בחירת תנוחת עמידה לצילום

הגבר מתקרב למצלמה עם כל הגוף ושם את הידיים קדימה. האישה בחרה לעמווד בחצי סיבוב למצלמה.

ההסבר: גברים מנסים להיראות גדולים יותר בתמונות, לתפוס יותר מקום ולהדגים את החלק העליון של הגוף. לאישה, בניגוד לגבר, עדיף להיראות דקה יותר ועדינה יותר. שניהם שמים לב גם למצב הידיים וגם למצב הרגליים.

f1.jpg©adme

2. אחיזה בחפץ

האישה מחזיקה בקבוק בשתי ידיים ומעט נוגעת גם בתחתיתו. הגבר מעדיף להחזיק את אותו הבקבוק עם יד אחת, באזור צוואר הבקבוק.

בדרך כלל נשים מחזיקות כל חפץ כבד גם מלמטה. גבר, גם אם החפץ כבד לו מדי, ישתדל להחזיק אותו עם יד אחת, כדי להראות את החוזק שלו.

f2.jpg©adme

 

3. מראים את הידיים שלהם

בדרך כלל נשים רוצות להפגין את המניקור היפה שלהן, הלק או פשוט את היופי של הידיים שלהן. לכן הן לרוב מראות את גב כף היד. לגברים חשוב להראות מידה וישירות. ידיים עם כפות ידיים קדימה נראות גדולות יותר וחוץ מזה – ככה נוח יותר.

f3.jpg©adme

 

4. מסתובבים

אם תקראו לגבר או לאישה שהולכים עם הגב אליכם, הם יסתובבו בדרכים שונות. גבר יפנה עם כל הגוף, האישה מסובבת רק את הראש.

f4.jpg©adme

 

5. בוחרים חמישה דברים לקחת לנסיעה של שבוע

c1.png©adme

גברים ונשים מעדיפים לבחור דברים שונים וזה מצביע על כיוון המחשבה והצרכים שלהם.

הסבר של אישה: הייתי לוקחת לנסיעה כרטיס אשראי, סכין גילוח, מברשת שיניים, שמפו וקרם הגנה משמש. נראה לי שמוצרי היגיינה זה חובה, אבל את כל השאר אפשר למצוא בבית המלון או לקנות.

c2.png©adme

הסבר של גבר: הייתי לוקח רק כרטיס אשראי. כל השאר אפשר לקנות שם. את הכדורים אפשר לקחת, אולי יהיה צורך בדרך. גם מגהץ די קשה לקנות. כמו כן הייתי לוקח סכין גילוח ומצלמה, כדי לתעד רגעים מעניינים.

בגלל שדמיון של נשים עשיר יותר, הן מצליחות לדמיין מצבים שונים ולכן תמיד חושבות על הדברים שיצטרכו בעתיד. גברים לוקחים רק את הדברים שהם חייבים באותו רגע ומשם כבר פועלים בהתאם למצב.

 

6. פושטים את החולצה

בדרך כלל גברים פושטים את החולצה כאשר הם מושכים אותה מהראש או מהגב, נשים תופסות אותה מהצדדים.

ההסבר: גברים משתמשים בחלק החזק ביותר של פלג הגוף עליון – ידיים. נשים משתמשות בכל פלג הגוף עליון.

f5.jpg©adme

 

7. יושבים איך שנוח להם

כאשר אישה מתיישבת, היא מצמידה ברכיים או מניחה רגל על רגל. גברים, לעומת זאת, לרוב יושבים ברגליים מפושקות, עם ברכיים לצדדים. כאן אפשר לומר שני דברים:

קודם כל, ההבדלים נובעים בגלל מבנה שונה של אגן. חוץ מזה, מבחינת שפת הגוף – רגליים מפושקות אצל גבר הן סימן לעליונות, ברכיים צמודות אצל נשים הן סימן לצניעות.

f6.jpg©adme

 

8. זורקים כדור

גבר זורק חפצים כבדים עם יד אחת, בזריקה מאחורי הראש. אישה – עם שתי ידיים בזריקה מלמטה או בקשת, תוך שימוש בכל הגוף והמשקל.

f7.jpg©adme

 

9. משתעלים

גברים משתעלים ומסתירים את הפה עם אגרוף, נשים משתעלות ומסתירות את הפה עם כף יד פתוחה ומסובבות את מעט את הראש.

f8.jpg©adme

 

10. מפהקים מכל הלב

גברים מסתירים את הפה עם יד אחת. נשים, בגלל שהידיים שלהן קטנות יותר, מסתירות את הפה עם שתי ידיים.

f9.jpg©adme

 

11. מסדרים את השיער

הכל מאד פשוט. בגלל שגברים מסרקים את השיער אחורה והוא קצר יותר, הם יסדרו אותו עם יד אחת. נשים משתמשות בשתי ידיים, כדי לסדר את שני הצדדים.

f90.jpg©adme

 

12. בחרו את האישה היפה ביותר בתמונה

c3.png©adme

הסבר של גבר: מאד קשה להסביר אבל אני נוטה לבחור את התמונה מספר 4. אהבתי שהפנים של האישה ברורים יותר ויפים יותר מבתמונות אחרות. כמו כן, אהבתי את האיפור.

הסבר של אישה: אהבתי את מספר 3. יש לה שיער מטופח, גוף יפה ופנים נאות. היא מאד סקסית. מספר 4 ו-5 ממש לא מצאו חן בעיני, הן ממש לא נראות טבעי.

כאשר גבר פוגש אישה לראשונה הוא בוחן את פניה ואת הגוף שלה, אבל הכי חשובות מבחינתם אלה הפנים: שפתיים חושניות, עיניים וחיוך. נשים בוחנות אישה אחרת כאשר הן מסתכלות על הכל בו זמנית ושמות לב גם לשילוב של איפור, גוף ובגדים.

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: