דברים מעצבנים שזוגות דביקים במיוחד עושים

זוגיות זה דבר נפלא ועם כמה שזה יכול לעורר קנאה לראות זוג שמח ומאוהב, לפעמים ישנם זוגות דביקים במיוחד שעושים דברים שאיך נגיד את זה בצורה נחמדה, קצת מעצבנים.. אז אם גם אתם לא רוצים להיתפס כזוג מעצבן בפני הסובבים אתכם, כדאי שתוודאו שאתם לא עושים את לדברים הבאים, או לפחות את חלקם.

קוראים אחד לשני בשמות חיבה מוזרים

ברור שלקרוא אחד לשני מאמי או מותק נהפך להיות כבר די לגיטימי עבור רובנו, אבל גם שימוש מוגזם של כינויים פשוטים יכול בהחלט לעצבן. אבל שזה מגיע לשמות חיבה הזויים ומוגזמים כמו צ'וצ'י, בובי או שושי ואחרים זה כבר לפעמים הופך ליותר ממעצבן.

 

מנהלים את מערכת היחסים שלהם בפייסבוק

היום יש לא מעט זוגות שבוחרים לנהל את מערכת היחסים שלהם דרך הפייסבוק, כאילו הם לא מודעים לזה שכל העולם שותף לה, או דווקא בוחרים להתעלם. אז נכון שברכת יומולדת מושקעת ומרגשת כבר הפכה לסוג של נורמה בימינו, אבל פוסטים משתפכים של הבעת רגשות, תגובות ושיחות ארוכות על כל תמונה משותפת שאחד מהם מעלה, או התכתבויות המשלבות בדיחות אישיות זה כבר לגמרי מוגזם.

 

הבעת חיבה מוגזמת בציבור

כשזוג בוגר מביע חיבה בפומבי זה לגמרי לגיטימי, אבל כשכל מפגש עם זוג דביק שכזה הופך ללא כל כך נעים בעקבות הנשיקות והחיבוקים הרבים שמלווים אותו סימן, שזה כבר לא כל כך לגיטימי והגיע הזמן לעשות משהו בעניין.

 

אף פעם לא תראו אותם לבד

אם אתם מהזוגות האלה שמהרגע שהתחלתם לצאת, לא קרה שיצא לכם לפגוש את החברים שלכם לבד אתם בבעיה. זוגות דביקים במיוחד לא מאפשרים מרווח נשימה, הופכים כל מפגש לבירה או קפה למפגש משותף ולא מאפשרים לחברים שלהם לזכור מי הם היו פעם בעבר הרחוק (חודש שעבר) כשהם עוד היו רווקים.

 

מדברים בשפה תינוקית

ישנם זוגות כאלה שברגע שהם מתחילים לדבר אחד אל השני, הקול שלהם הופך ברגע לקול רך ועליז, כאילו הם מדברים לאיזה תינוקי קטן שרק נולד. אז לא רק שזה לא לגיטימי וממש מוזר, שהייה במחציתם יותר מדי זמן יכולה לגמרי לחרפן.

 

מתחפשים כל פורים בתחפושת זוגית

אז נכון אם עליתם על תחפושת סופר מגניבה ומקורית שדורשת מבן או בת הזוג שלכם להיות שותף, זה לגמרי לגיטימי ואפילו מגניב. אבל לאלץ את עצמכם להתחפש כל שנה מחדש בתחפושת זוגית גם אם היא לא כזו שווה, זה די מעצבן ולפעמים גם מגוחך.

 

עונים לשיחות טלפון אחד של השני

אם בת הזוג שלך במקלחת ואתה עונה לה לטלפון, או כשבן הזוג שלך ששכח את הטלפון בבית ואמא שלו מתקשרת את עונה, זה בסדר. אבל זוגות דביקים במיוחד מרשים לעצמם לענות אחד לשני לטלפון גם סתם ככה ואחרי כמה פעמים אין צורך להרחיב עד כמה זה מעצבן.

 

הם מנהלים חשבון פייסבוק משותף

אחת התופעות הלא מוסברות היא יצירת חשבון פייסבוק משותף. לא כל כך ברורה המטרה מאחורי זה, כי פתיחת חשבון בפייסבוק היא משימה שגם סבתא בת 70 יודעת לעשות לבד וזה גם לא עולה שקל. אז כנראה שגם שם הם לא מסוגלים להיפרד ואיך שלא נסתכל על זה, נבין שזה לגמרי לא הגיוני ולכן גם מעצבן.

 

הם מבקשים רשות על כל שטות

זוגות שכאלה תמיד חייבים לבקש רשות אחד מהשני על כל שטות, בין אם מדובר בתכניות שהם רוצים לעשות ועד הקניות שהם עושים במכולת השכונתית. אז שתדעו שזה דביק, מעצבן ולגמרי מיותר.

 

הם מציגים מציאות מושלמת

זוגות דביקים במיוחד תמיד יציגו לעולם מציאות מושלמת, בין אם זה בתמונות והפוסטים שהם משתפים במדיות החברתיות ובין אם זה בעולם האמיתי. השיחות איתם תמיד ילוו במילים כמו 'מדהים' ו'מושלם' ולעולם לא תשמעו מהם שום דבר שלישי.

 

הם תמיד ידברו ברבים

זוגות דביקים במיוחד כבר לא כל כך זוכים להשתמש במילה 'אני'. זה תמיד יהיה 'אנחנו הלכנו', 'עשינו' או 'אנחנו חושבים'. אז שתדעו שאם גם אתם כאלה, לא רק שזה קצת מעצבן לשמוע אתכם, זה גם ממש מוזר ומרגיש ששכחתם שיש דבר כזה 'אני'.

 

מצלמים סלפי בכל מקום

נכון שהסלפי השתלט לנו על החיים וכבר תמונות של נופים או מקומות בלי איזה ראש שמציץ מהם ממש נדירות. אבל לצלם ולהעלות סלפי שלכם יושבים על הספה או סתם מטיילים ברחוב, זה גם מוגזם וגם לגמרי יכול לפספס את המטרה.

 

 

אז נכון שזוגיות ואהבה זה לגמרי מבורך ומדהים. אבל אם אתם לא רוצים להיתפס כדביקים במיוחד, כדאי שתזכרו קצת לשחרר ולזכור שצמוד מדי יכול לעצבן גם את האנשים השלווים ביותר.

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: