אם שניכם עניתם אותו דבר על 10 השאלות הבאות – לזוגיות שלכם מובטחות שנים ארוכות

כאשר אנשים רק מתחילים להיפגש ומתאהבים, נוצרת תחושה שזה יהיה ככה תמיד. בהמשך, לעתים קרובות מדי (למרבה הצער או למרבה המזל) המציאות שמה את הכל במקום. אבל יש שיטות אוניברסליות להחליט האם הזוגיות שלכם נועדה להימשך שנים ארוכות.

הנה 10 גורמים שאם הם קיימים בזוגיות שלכם, זה אומר שתהיו מאושרים יחד כל החיים. אבל חשוב לזכור שגם אם אין התאמה מושלמת זו לא סיבה להתאכזב – הכל מאד אישי.

 

1. אתם בני אותו מעמד חברתי

בתחילת הזוגיות הבדלים כאלה לא ממש נראים לעין, כי אנחנו מאוהבים ולא שמים לב להבדלים. אבל דמיינו לעצמכם – בן או בת הזוג שלכם חונכו אחרת, יש להם יחס אחר לדברים הכי פשוטים וגם הוא/היא לא ממש מבינים אתכם. כמובן, אם אנשים רוצים להיות יחד, הם ילמדו להכיר אחד את השני ולהתאים את עצמם אבל הרבה יותר פשוט אם גדלתם, נגיד, על אותם ספרים.

e1.jpg

 

2. יש לכם חוש הומור דומה

זה מדהים כשיש לכם אותן בדיחות פנימיות ופי שניים יותר כיף לראות איך הוא אוהב את הבדיחות שלך. לפעמים בזוגיות כל מה שמציל את המצב זה חוש ההומור. אם שניכם על אותו גל, זה כבר 90% מחיי משפחה מוצלחים.

e2.jpg

 

3. יש לכם גישה דומה לחינוך הילדים

כמובן, אנחנו מקדימים מדי. כאשר אנשים מקבלים החלטה להביא ילד לעולם, זה אומר שהיחסים ביניהם כבר מגובשים. אבל יש כאן מקום לעוד מלכודות: לך נראה שמספיק ילד אחד, ובן הזוג רוצה שניים. או למשל – את בעד גן אנטרופוסופי והוא מעדיף גן עירוני. עדיף לדון בנושאים האלה לפני שהתינוק בא לעולם.

e3.jpg

 

4. אתם סולידריים בכל הנוגע לכסף

מאד קשה למצוא שפה משותפת עם בן אדם שלא רגיל לספור כסף ובן אדם שמתייחס לכל רכישה באחריות גדולה מאד. נושא הפיננסים מאד עדין ולכן כדאי לקשור את החיים עם בן אדם שיש לו את אותו סט ערכים בחיים, אחרת זה יהיה נושא מספר 1 לריבים.

e4.jpg

 

5. יש לכם ראייה דומה של שגרה

שגרה יכולה להיות סיבה מאד נפוצה להרס היחסים. השחיקה הורגת. כדי לא לסבול, כדאי לגור יחד לפני החתונה. אם את מסודרת ובן הזוג שלך מבולגן או להיפך – תחשבו טוב אם זה יאפשר לכם להסתדר לטווח ארוך.

e5.jpg

 

6. אתם פעילים במיטה באופן זהה

ברור שאם אחד מבני הזוג רוצה לקיים יחסי מין כל יום ולשני מספיק רק פעם בשבוע, זה יכול לבאס. עדיף לחכות קצת עד שההתאהבות תישכח ולראות עד כמה הרצונות שלכם מתואמים.

e6.jpg

 

7. יש לכם העדפות דומות בחיים

מאד קשה למצוא שפה משותפת לאנשים שרוצים דברים שונים. אם אחד מבני הזוג מעדיף להשקיע בבית והשני בקריירה תצטרכו לחפש פשרה, ואם אין לכם כוח למצוא פתרונות, כדאי לחשוב טוב לפני שעולים שלב ביחסים.

e7.jpg

 

8. שניכם בשלים לעתיד משותף

אם את כבר מוכנה להקים משפחה ובן הזוג מושך זמן, זה מעציב ומאכזב. כדאי לראות כבר בתחילת היחסים מה רוצה כל אחד מבני הזוג ואם זה דומה, הזוגיות שלכם יכולה להיות נהדרת.

e8.jpg

 

9. מעניין לכם להיות ביחד

כאשר היחסים שלכם נמשכים כבר תקופה ארוכה ונראה שאתם מכירים את בן או בת הזוג, מאד חשוב לבלות יחד כדי שיהיה מעניין לשניכם. זו יכולה להיות צפייה בסדרה, ערב רומנטי או טיול – הכי חשוב שיהיה כיף לשניכם.

e9.jpg

 

10. אתם לא מנסים לשנות אחד את השני

כל מי שמתחיל את הזוגיות מהמחשבה "אני פחות מתחבר לאופי / מראה, אבל אוכל לשנות אותו או אותה" - לא, זה לא ילך. במקרה הטוב תתנו לו השראה להשתנות, אבל אם משהו ממש לא מוצא חן בעיניכם ונראה לכם שתוכלו לשנות זאת, פשוט אל תתחילו. היה לכם נעים אם מישהו היה עושה מכם משהו אחר שאתה לא רוצה להיות?

e91.jpg