בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה בחיים אתם נמצאים כרגע

אף על פי שאופי האדם הוא משהו די קבוע, מיום ליום הוא נתון לשינויים קטנים, כמו מצב הרוח. לכל אחד מאיתנו יש ימים מוצלחים יותר ומוצלחים פחות ואף פעם לא יזיק לבדוק את עצמנו – מה מצפה לנו ביום מסוים.

המבחן הוא מאד פשוט: בחרו תמונה שהכי מוצאת חן בעיניכם היום – התוצאה תראה לכם את הנקודה בה אתם נמצאים.

w1.jpg©factroom

צפו:

תמונה 1:

אתה חסר דאגות, שובב ואופטימיסט. מבחינתך החיים הם חופש וספונטניות. אתה מנסה ליהנות מכל רגע. המוטו שלך: "חיים רק פעם אחת!". אתה פתוח לחוויות חדשות, סקרן ואוהב שינויים, תעדיף סכנות על פני מגבלות, כל הזמן חוקר גבולות ותמיד שמח להפתעות.

 

תמונה 2:

אתה עצמאי, לא אכפת לך מקודי התנהגות. תמיד הולך בדרכך בלי לאפשר לאף אחד לעצור אותך או להשפיע על הבחירות שלך. יש לך כישרון אומנותי שמשמש אותך בעבודה או בזמנך הפנוי. אתה כל כך מצפה לחופש, שפועל הפוך לגמרי מהצפוי ממך. לעולם לא תיסחף עם כולם אחרי משהו אופנתי, "אם יש את זה לכולם, אז חשוב שיהיה גם לי". יש לך דעות מוצקות משלך, גם אם זה אומר שאתה הולך נגד הזרם.

 

תמונה 3:

רוב הסיכויים אתה אדם רגיש שנוטה לחפירה עצמית. אתה, יותר מאחרים, חושב על עצמך ועל העולם סביבך. אתה לא סובל שטחיות. מעדיף להיות לבד עם עצמך ולא לסבול דיבור סרק. למרות זאת, היחסים שלך עם חברים מאד צפופים וזה מספק לך רוגע פנימי ותחושת הרמוניה, שחשובים כל כך להרגשה טובה. אתה לא סובל יותר מדי כאשר אתה נשאר לבד, אתה משתעמם לעתים נדירות ממש.

 

תמונה 4:

מלא חיים, מאוזן, הרמוני. מעריך פשטות וטבע. אנשים מרגישים מאד בנוח איתך, כי אתה עומד עם הרגליים על הקרקע ואפשר לסמוך עליך. אנשים שיקרים לך מקבלים ממך תחושה של הגנה, אבל בו זמנית אתה גם לא לוחץ עליהם. אתה נראה לאחרים כבן אדם רך ולבבי. אתה לא סובל קיטש ובנאליות ומאד סקפטי ככל שזה נוגע לאופנה. אתה מעדיף בגדים פרקטיים על גבול האלגנטיים.

 

תמונה 5:

מקצוען פרגמטי, בטוח בכוחות עצמו. אתה מחזיק את החיים שלך על רצועה קצרה מאד ולא סומך על המזל – רק על המעשים שלך. אתה פותר בעיות בדרכים פשוטות בלי להגזים, אתה בוחן את החיים דרך פריזמת המציאות ודאגות היום-יום, החלטי בפעולות שלך. בעבודה סומכים עליך ומעניקים לך אחריות כי אתה נאמן. כוח הרוח שלך מורגש ע"י אחרים. אתה לא מרגיש סיפוק עד שתסיים את מה שהתחלת.

 

תמונה 6:

שוחר שלום, שקול ומחושב, לא אגרסיבי. קל מאד לדבר איתך, אבל בו זמנית אתה מאד זהיר. אתה מוצא חברים חדשים בלי בעיה אבל גם אוהב להיות לבד ולהרגיש עצמאי. מפעם לפעם אתה צריך לנוח מהכל ולהיות לבד עם עצמך, כדי לחשוב על משמעות החיים ולהנות משקט. אתה צריך מרחק, לכן לפעמים אתה בוחר להסתתר במקומות אהובים עליך. אבל אתה לא לבד, אתה בהרמוניה עם עצמך ועם העולם סביבך, מעריך מה מציעים לך החיים.

 

תמונה 7:

אדם מוחצן, דינמי, פעיל. אתה נוטה לקחת סיכונים ולקשור את עצמך בהתחייבויות חזקות לעבודה מעניינת ומגוונת. שגרה פשוט משתקת אותך.

 

תמונה 8:

רומנטיקן, חולמני, אמוציונלי. אתה נפש מאד רגישה. אתה מסרב להסתכל על הדברים מנקודת מבט רציונלית.  חשוב לך שיהיו לך חלומות. אנשים שלא מאמינים ברומנטיקה ומבוססים רק על היכולות השכליות לא מעניינים אותך. אתה לא מקבל שום דבר שיכול להגביל את מגוון הרגשות שלך.