החשק המיני קצת ירד? כדאי שתתחילו עם המזונות הבאים

אוכל ומין מהווים חלק נכבד מהנאות החיים שלנו והם פעמים רבות קשורים אחד לשני בקשר ישיר, כי שניהם מנחמים, מזינים אותנו וגורמים להמשכיות של המין האנושי.

מעבר לקשר המובן מאליו, ישנם לא מעט מזונות שיכולים לעורר את התשוקה המינית שלכם, כך שאם בא לכם להזיז קצת עניינים במיטה, אולי כדאי שתתחילו לשלב אותם ביום יום שלכם, או לפחות בלילות..

 

שוקולד

בראש הרשימה מככב כמובן המאכל שהכי מתקשר עם תשוקה מינית והוא כמובן השוקולד. לא משנה אם זה שוקולד מריר, חלב או לבן כל עוד הוא מכיל מוצרי קקאו, זה לגמרי יעשה את העבודה. השוקולד משחרר דופמין, הידוע כמעורר תשוקה מינית, כך שבכל מצב בו תצרכו אותו הוא בהחלט יכול לעורר אתכם והוא גם מגרה.

q1.jpg©healthline

 

פסיפלורה

פסיפלורה לא סתם מכונה פרי התאווה, גם בגלל התכונות הרבות שלה העשירות בוויטמינים וגם בגלל הצורה הסקסית שבה היא נצרכת. אז כמובן שגם אם תשתו אותה בשייק או תאכלו אותה בעוגה תוכלו לעורר את התשוקה המינית שלכם, אבל אין כמו אכילה של הפרי בידיים חשופות על מנת לעורר את התאווה.

 

מאכלי ים

מאכלי ים בהחלט עוזרים לעורר את התשוקה לא רק בגלל המרכיבים התזונתיים שלהם שעוזרים לכך, אלא דווקא בגלל צורת האכילה שלהם שמעוררת תאווה. אולי זה קשור להתעסקות עם הידיים, או לאכילה המלכלכת והמגרה, אבל אם תאכלו מאכלי ים בהחלט תוכלו להקפיץ את העוררות המינית שלכם במהרה.

q2.jpg©healthline

 

אבוקדו

מעבר להיותו פרי מאוד טעים, האבוקדו עשיר בויטמין E, אשר מחזק את האון הגברי ואף עוזר להגביר את זרימת הדם לאיבר המין שלכם. אז אומנם אבוקדו הוא לא פרי מפתה במהות שלו, אבל צריכה ממנו בהחלט יכולה לעורר את התשוקה המינית שלכם.

 

יין או כל סוג של אלכוהול

צריכה של משקאות אלכוהוליים משחררת עקבות ולכן תורמת גם היא לעוררות של התשוקה המינית. בנוסף היין מרכיב חומרים שאוטומטית גורמים לנו לחוש שלווים, נינוחים ורוגעים, דבר שגם לו יש השפעה על העוררות המינית. אז לא משנה מה הוא המשקה המועדף עליכם, גם צריכה של כמות קטנה לגמרי תעורר אתכם.

q5.jpg©healthline

 

אנונה

לעומת האבוקדו האנונה היא פרי לגמרי אקזוטי ומפתה. אז מעבר לטעם המתוק והנהדר שלו, הוא גם עשיר בערכים תזונתיים שיכולים לעורר את התשוקה המינית של אלו המעזים לנסות.

 

פירות יבשים

פירות יבשים ובעיקר שקדים ואגוזים עשירים בוויטמינים ומינרליים, אשר מלבד היותם מאוד טובים עבורנו יכולים לעזור להמרצה של הדם ולעורר תשוקה מינית. במיוחד התאנה אשר עוזרת לטפל במחלות שונות וחולשה גופנית ואשר נחשבת מעוררת תשוקה מינית ידועה.

 

תותים

תותים אומנם לא מכילים מרכיבים הידועים כמעוררים תשוקה מינית, אבל אין ספק שהמראה המפתה שלהם בהחלט מכניס אותו לרשימת המזונות המעוררים. אז בין אם תוכלו אותו בידיים כמו שהוא או תטבלו אותו בשוקולד מעורר או אפילו בקצפת, הוא בטוח יכול לזרז קצת עניינים בדרך למיטה.

q4.jpg©healthline

 

סוגים שונים של תבלינים

תבלינים רבים יכולים לעזור בדרכים שונות לעורר את התשוקה המינית. הג'ינג'ר משפר גם הוא את זרימת הדם לאיבר הגברי ובנוסף ממריץ ומחמם את הגוף, ההל ידוע כתבלין מעורר בגלל הארומה הרבה שהוא מכיל, הזעפרן נחשב לסם המשרה אהבה ואף שימש בעבר לטיפול באין אונות וריחו של המוסקט מעורר תשוקה מינית ומרגיע את הגוף. כמובן שלא נשכח את הצ'ילי החריף המכיל קפסיצין ומגרה את העצבים אשר משחרר בגוף אנדורפינים היוצרים עוררות מינית, הציפורן המרפה את השרירים ומשחרר מתחים והקינמון המכיל חומרים ממריצים ומעוררים ואף יעיל לחיזוק כוח הגברא.

 

אז בין אם אתם בוחרים במזונות שהקונוטציה שלהם יותר מינית, או דווקא באלו שמכילים חומרים מעוררים, שילוב של אחד או כמה מהמזונות הללו לגמרי יכולים לעורר את התשוקה המינית שלכם ולחמם עניינים.