איזה מהמזלות הוא הרומנטי ביותר?

מקום 1: שור

שור

שור חולה על חתונות. מדובר בבן אדם שירעיף על המיטה שלך עלי ורדים, יפתיע אותך בכרטיסי טיסה לקאריבים או יגיע אליך הביתה בגשם שוטף. הוא יחזר אחרייך כמו בסרט רומנטי. ומצפה ממך לאותו דבר, כי הוא מציב לבת או בן הזוג סטנדרטים גבוהים כפי שהוא מציב לעצמו.

 

מקום 2: דלי

דלי

דלי אוהב קיצוניות. או שלא אכפת לו ממך או שהוא רוצה להתחתן אתך. או שהוא מתעלם ממך או שמאוהב בך מעל הראש. לכן, אם הוא מתייחס אליך ברצינות, הוא יכתוב לך מכתב אהבה לוהט, יצייר פורטרט שלך או ילמד לנגן את השיר האהוב עליך על גיטרה. מבחינתך את/ה ההשראה והמוזה. הוא ישתדל מכל הלב כדי להראות לך כמה חשיבות בחייו הוא מעניק לך.

 

מקום 3: סרטן

סרטן

סרטן לא יבקש ממך ארוחת ערב במסעדה שווה או מכשיר טלפון חדש, כי הוא לא זקוק בכך שיממנו אותו או אותה, אבל היה שמח שיפתיעו אותו. למען האמת מספיק גם ג'סטה קטנה, למשל – בקבוק יין אהוב. מזל סרטן רוצה לדעת שחושבים עליו ומוכנים להשקיע בשבילו.

 

מקום 4: גדי

גדי

גדי – רומנטיקן מאופק. הוא לא יעלה לבמה כדי להקדיש לך שיר מול קהל של אלפי אנשים, אבל יעשה לך עיסוי אם היה לך יום קשה. יקנה גלידה אהובה עליך או יבשל ארוחת ערב. הוא מאד מופנם ורגיש, אבל מביע הכל באיפוק.

 

מקום 5: מאזניים

מאזניים

מאזניים – מזל אופטימי. הם תמיד מאמינים בטוב. לא משנה כמה פגעו בהם בעבר, לא משנה כמה אנשים שיקרו להם והשתמשו בהם – הם עדיין מחכים לאחד והיחיד. הם יודעים שאהבה קיימת ושלמצוא אותה זה רק עניין של זמן. מאזניים רומנטיים עמוק בלב, גם אם אין להם בן או בת זוג.

 

מקום 6: אריה

אריה

משהו במצע בין רומנטיקן חסר תקנה וסקפטי מושבע. הוא מאד רוצה להאמין באהבה, אבל אחרי כל אלה שפגעו בו, ואחרי כל פעם שמזל אריה היה בטוח שמצא את החצי השני שלו וטעה, הוא התחיל לפקפק בכך.

 

מקום 7: דגים

דגים

דגים אוהבים את הרעיון של רומנטיקה, אבל לא מקפידים על הביצוע. הם היו רוצים להקריא שירה, אבל זה נראה להם מטופש. הם היו רוצים להכין ארוחת ערב מפתיעה, אבל מפחדים שהצד השני לא יאהב את המנה. יש להם את כל הפוטנציאל להיות רומנטיקנים, אבל הם מפחדים ממה שעלול לקרות אם הם ינסו.

 

מקום 8: טלה

טלה

טלה היה שמח לבקר בפריז עם האהבה שלו או לעשות פיקניק בלילה. אבל הוא לא יודה בכך. הוא מאד עצמאי ולא רוצה שיראו את המקומות הפגיעים שלו. הוא מנסה להיראות ציני יותר ממה שהוא באמת. זו הדרך שלו להגן על ליבו, לוודא שהוא לא ייפגע אף פעם.

 

מקום 9: עקרב

עקרב

עקרב יפלרטט אתך רק כדי לעצבן אותך. אחרי שיקבל מחמאה, הוא יכול לקרוא לך אידיוט, גם אם בסתר מקבל אותה. לא נעים לו להרגיש אהבה ולכן הוא מחליף אותה בתסכול מזויף. אבל ברגע שמכירים אותו מספיק טוב, מבינים למה הוא התכוון.

 

10. בתולה

בתולה

מזל בתולה – נמצאים תמיד בתצפית, הם בוחנים כל הזמן את הסביבה שלהם. זה אומר שבילדות הם האזינו לריבים של ההורים שלהם, בחנו את הקשרים הלא מוצלחים של חברים שלהם. במקום להתמקד בצדדים חיוביים של יחסים, הם נמשכים לשליליות. הם לא בטוחים אם הם צריכים משהו שכל כך פוגע בחיים. הם מעדיפים להישאר לבד, כדי שאף אחד לא יזיק להם.

 

11. קשת

קשת

מזל זה לא מבין מחוות רומנטיות. אם הם אוהבים מישהו, הם יוכיחו את זה כל יום. הם לא יחכו לחג האהבה כדי להביא לך פרחים או מתנה אחרת. הם בטוחים שרומנטיקה זה שטויות ומדברים על הרגשות שלהם בצורה ישירה.

 

12. תאומים

תאומים

לתאומים מאד קשה לפתוח את ליבם למישהו, כי נראה להם שכל אחד רוצה לנצל אותם ולזרוק אותם. לכן רומנטיקה מבחינתם – סיבה לרדוף אחרי האינטרסים שלהם.