האישה שתשלם עבור הקונדום המשומש שלכם, ומדוע היא עושה את זה?

קונדום. איך נאמר? לא מושך במיוחד. רובינו לא כל כך אוהבים להשתמש בו, ואם כבר השתמשנו, אנחנו נעדיף להיפטר ממנו כמה שיותר מהר בסיום האקט. הריח הנוראי שהוא מותיר, בנוסף לכל הנוזלים שכבר פחות מעניינים אותנו בסיום האקט, נשמרים בתוך גומי קטן וגמיש, וכדאי מאוד שאחרי שהמעשה נגמר- שהוא יהיה רחוק מאיתנו כמה שאפשר.

טוב, זו אולי המשאלה של רוב האנשים. חוץ משל טונייה.

לטונייה בת ה-27 מהרסטד, נורבגיה, יש חיבה עמוקה לקונדומים. היא מחזיקה בביתה אוסף מטורף של 1,921 קונדומים משומשים שאספה במשך שבע שנים .

ולמי שייכים הקונדומים אתם שואלים? של אנשים זרים לחלוטין שהחליטו לתרום לה את הקונדום המשומש שלהם. נשמע הזוי? עוד לא שמעתם כלום.

איך הכל התחיל? בשנת  2010 החבר של טונייה חזר לביתם עם חבילת קונדומים וטונייה לא יכלה לעמוד בפני הריח ה"מדהים" שלהם.  "ריח הגומי של קונדום הוא הריח הטוב ביותר בעולם", כך אומרת. בסוף האקט, היא שאלה את החבר שלה אם  אכפת לו שתשמור את הקונדום בו השתמשו. החבר של טוניה היה בטוח שהיא צוחקת עליו. באותו זמן, היא לא שמרה את הקונדום ההוא, אבל האהבה שלה לקונדומים רק גדלה, מה שגרם לבן זוג של טונייה בסופו של יום לזרוק אותה.

ערב אחר, טונייה אירגנה מסיבת חברים בביתה. כמה מהחברים שלה שתו אלכוהול והגיעו לחדר השינה שלה לבצע את זממם. היא הלכה אחריהם ושאלה אותם אם הם מתכוונים להשתמש בקונדום. הם ענו שכן, ואז היא ביקשה מהם שלאחר שיסיימו, ישאירו את הקונדום על ארונית הלילה שלה והיא כבר תזרוק אותו. הם לא הקשיבו לה, וזרקו את הקונדום לפח בעצמם. אחרי הסיפור הזה, החבר שלה זרק אותה סופית יחד עם הקונדום.

לאחר שנפרדו, טוניה החלה לאסוף קונדומים באופן אובססיבי, עד היום למעשה. נכון לעכשיו יש לה כמעט 2000 קונדומים שתלויים על קירות חדר השינה שלה כמו במיצג ביזארי במיוחד. המטרה של טונייה היא להגיע ל-10,000 קונדומים.

איך כל הקונדומים מגיעים אליה בכלל אתם שואלים? אז בדרך כלל בדואר, והיא אפילו מוכנה לשלם עליהם עד 77$ לקונדום אחד! ויותר מזה, היא מוכנה לשלם תוספת של 15$ אם בעל הקונדום ישלח אליה גם את תמונתו.  

via GIPHY

לאישה הזאת יש 1,921 קונדומים משומשים על הקיר בחדר השינה

"אני מקבלת עוד ועוד קונדומים כל הזמן. זו ההרגשה הטובה ביותר בעולם. אני מרגישה כל כך שמחה כשאני הולכת לתיבת הדואר שלי בידיעה שאנשים שלחו לי קונדומים משומשים. זה כמו חג המולד בשבילי".

אסור לשכוח, ששאר הקונדומים שלה מגיעים גם מחברים וגם מיחסים שהיא מבצעת בעצמה. הסיפור ההזוי באמת הוא שאבא שלה ביקש גם ממכרים וחברים שלו לתרום את הקונדומים שלהם למען האוסף הביזארי הזה.

הרבה מחבריה של טוניה, נטשו אותה בעקבות התחביב ההזוי שלה. אבל היא בשלה, ממשיכה לאסוף, כנראה שאהבתה לקונדומים גוברת על כל קשר אנושי.

  היום כשטוניה יוצאת לרחוב, מכירים אותה בתור " קונדום-טונייה". היא מספרת שהדבר  לא כל כך נעים והיא אדם נורמלי סך הכל. עוד טוניה מספרת כי אספני קונדומים הם בראש ובראשונה בני אדם פשוטים עם תחביבים שונים. כמו אנשים שאוהבים בולים או ספרים, היא אוהבת קונדומים.

via GIPHY

מה שכן כדאי לדעת- איסוף קונדומים משומשים מסוכן בריאותית. קיימים נגעים שנמצאים בתוכו כשהוא נמצא זמן רב מידי בתוך קונדום משומש שממש יכולים להזיק. לטענתם הסוברים זאת, אם חשבתם במקרה להתחיל לתלות קונדומים על הקיר, אולי כדאי שתוותרו, למען הבריאות שלכם.