לאיזה סוג של אהבה אנחנו זקוקים לפי המזל שלנו?

 

גדי

אתם זקוקים לאהבה חזקה, שתעמוד בכל מכשול, גם כשאתם שבורים. אתם משוועים לאהבה בה יקבלו את השתיקה שלכם ויש ערך למשמעת. אתם זקוקים לעבודה שמערבת בתוכה נאמנות להיקשרות.

דלי

אתם זקוקים לאהבה ללא תנאי, שלא תחביא אתכם מהעולם החיצון, כדי לשמור עלכם רק בשביל בן או בת הזוג. אתם חייבים שיאמינו בכם, יעודדו אתכם להגשים רעיונות, שאתם מחזיקים בפנים.

דגים

אתם זקוקים לאהבה שתגיע לפינות הכי נסתרות של הלב שלכם, היא צריכה להיות כל כך אינטנסיבית שתשתלט על כל הישות שלכם, גם אם תרצו לברוח ממנה.

טלה

אתם זקוקים לאהבה שכובשת אתכם פעם אחרי פעם, מזינה את הנפש, מעלימה כל דבר שלילי כדי לעזור לכם להיטען מחדש ושוב לזרוח.

שור

אתם זקוקים לאהבה שבנויה על רומנטיקה, רגישות וחושניות, שתעניק לכם גן עדן על פני האדמה, מואר ע"י קרניים מלטפות של כוכב נגה.

תאומים

מאחר ואתם נוטים לקיצוניות, עבורכם אהבה חייבת להיות יותר משורה של פגישות מסעירות, היא צריכה לכבוש את הנפש שלכם ולאחד את התשוקה ואת ההרפתקאות.

סרטן

אתם זקוקים לאהבה שמספקת ביטחון רגשי ואמון אינסופי, כי אתם ילדי הירח והרגשות שלכם בדיוק כמוהו – עדינים, נקיים ואינטנסיביים. אהבה עבורכם זה משהו רציני ונצחי, ולכן אתם חייבים להיות בטוחים ברגשות וכוונות של בן הזוג הפוטנציאלי לפני שתרשו לעצמכם לשקוע בעומק של הרגשות.

אריה

אתם זקוקים לאהבה דרמטית, שורפת הכל ומושכת את כולם, ללא פחד, תמידית ונצחית. אהבה שמאפשרת לכם בשמחה לקבל כל דקה של הקיום שלכם וגורמת לכם להאיר באור חזק יותר ולהשיג דברים גדולים יותר.

בתולה

האהבה שאתם זקוקים לה חודרת לתוך הנפש שלכם, מגלה לכולם את חוסר הביטחון שלכם וממלאת אתכם בקסם אישי. אתם לא צריכים להפוך את הרגשות למילים, כי אתם מרגישים אותם אינטואיטיבית.

מאזניים

האהבה שאתם זקוקים לה היא כזאת שתאפשר לצד השני להכיר ולגלות אתכם יותר טוב מאשר אתם מכירים את עצמכם. אתם זקוקים לאהבה ללא תנאי, שלא דורשת מכם לאהוב את העולם מסביב פחות מבן או בת הזוג.

עקרב

אתם זקוקים לאהבה שממש מבעירה אתכם. אתם זקוקים לאהבה שצריך להילחם בשבילה ובסופו של דבר לקבל את כל הפרסים והכבוד.

קשת

אתם זקוקים לאהבה שמגלה את הקשרים הבלתי נראים שלכם עם היקום, אהבה שתפתח עבורכם את סודות הקיום ותעודד לגילויים חדשים.