פחד אלוהים: 5 המזלות שממש לא כדאי להתקרב אליהם כשהם עצבניים


אתם יודעים, כעס יכול להראות ממש קיצוני ומפחיד על אנשים מסוימים! 
אם מתבוננים על כעס באסטרולוגיה, יש כמה מזלות שיש להם את הכעס הלוהט הזה שאנחנו מדברים עליו, זה שיכול לגרום לאנשים לפיק ברכיים, זה שגורם לפרחים לנבול ולגורים להתעלף. הם פשוט נולדים עם האש המשתוללת ההיא שיכולה לנדנד את הסירה. אז מי הם אלי הזעם האלה? אם ניחשתם שמדובר במזלות האש, צדקתם.

1. טלה

זה מטלטל את כל העולם כאשר הטלה, לוחם האש כועס. כשזה קורה, מהר מאוד הסיפור הופך לכותרת של העיתון, או ל"דיון של היום" במשרד. תשוקה ותעוזה פשוט רצים בעורקיהם של הטלה חסר הפחד. הם יכולים להפוך במהירות כל צמרמורת להר געש מקפיא, מהר יותר ממה שאתם יכול לחשוב. זה לא מפתיע, ובכן, זה הטלה.

2. שור

בדיוק כמו הסמל של מזל שור, כך הם יכולים להיתפס ממש חזקים ומפחידים. אתם לא רוצים להיות בסביבת החבר'ה האלה כשהם עוברים יום רע. וככל שהשור הופך עקשן, ושומר על רגלו מטה, אין שום דבר שתוכלו לעשות בעניין. מה שכן, הדבר הטוב ביותר בשוורים הוא שהם מתקררים במהירות ובדרך כלל מבינים שהם חצו קו...או שניים. אם כי ההתנצלות אולי לא תבוא כמו שאתם רוצים.

3. אריה

ובכן, בדיוק כמו בן דודם האש טלה, הכעס של האריה גרוע באותה מידה. אך בעוד שטלה הופך לעצבני כשמישהו עיצבן אותו, האריה הופך לזועם כאשר מישהו הפר את סמכותו וכך הוא בעצם מפיג את החרדה. האריה צריל להיות האדם החכם, הבהיר והכי מדהים בחדר, ואם מישהו מאיים על כך, כולם הולכים לפחד משאגתו הנוראית.

4. עקרב

 
מזל עקרב שנשלט על ידי כוכב הלחימה מאדים, הוא אחד המזלות שהופכים לקטלניים ביותר כשהם זועמים. אבל הנה טוויסט. שלא כמו אחרים, העקרב שומר על כעסו מתחת לפני השטח. כאשר טלה כועס, כל החדר יודע על כך, אך עם מזל עקרב, איש אינו מקבל רמז אחד. מדובר באחד המזלות החלקלקים והערמומיים, ואף יכול להחזיק טינה במשך שנים. הם יחליפו איתך מתנות בחג, יתייגו אותך בתמונות פייסבוק ואפילו יחייכו את החיוך המהמם שלהם. אבל בדיוק כאשר תהיה הזדמנות פז כזו, הם יכולים לעשות כמה דברים מגעילים אמיתיים שעלולים להזיק. העקרב יודע טוב מאוד לתמרן. החברים שלך עשויים אפילו להחליף צד! 

5. קשת

הקשתים הם מתוקים מוחלטים, ובכן, במשך רוב הזמן, וזה לא קל לעלות על העצבים. אבל כשאתה עושה משהו מרושע ומגעיל להפליא, כל הגיהינום הולך ליפול עליך. למזל קשת אין שליטה בלשונם ובידיהם כשמישהו עובר את הגבול. הם לא יחסכו שום מידע ויגידו לך כמה שאתה גרוע. כשהקשת עצבני, הוא כמו המציאות הקשה, כל הפגמים שלך הופכים להיות מוצהרים בגלוי.