כך תזכו באמון של כל אחד

כאשר אנחנו מדברים עם בן אדם, אנחנו תמיד רוצים שהוא לא יפקפק במילים שלנו. למרבה הצער לא כל מה שאנחנו אומרים נתפס נכון. איך מרוויחים אמון?

הכל תלוי בעיניים שלנו. בזמן שיחה עם בן אדם אנחנו לא שולטים בצורה בה העיניים שלנו מגיבות על המתרחש. אבל בהן תלוי האם אדם יאמין לנו או לא.

אם לפרט קצת, התפקיד המכריע משחקים האישונים שלנו, כלומר הגודל שלהם. ככל שהאישונים של בן אדם גדולים יותר, כך קל יותר להאמין לו. פעם היה מקובל לחשוב שהרחבה והצרה של אישונים – תהליך בלתי נשלט. אבל מסתבר שאנחנו יכולים להשפיע על כך. בשביל זה מספיק לדמיין את עצמנו בחדר חשוך.

 

a1.png©adme

 

אם תעשו עם העיניים שלכם את המניפולציה הקטנה הזאת, תוכלו להפוך למאזין מעולה לסודות וגם שותף מעולה בעסקאות רציניות. הרי אם האישונים שלכם רחבים מספיק, בן אדם אחר מוכן להאמין לכם ולסמוך עליכם.

אם אהבתם, קבלו עוד כמה עובדות מרתקות על אישונים ועיניים:

1. אישונים שלנו מתרחבים כמעט בחצי, כאשר אנחנו מסתכלים על מישהו שאוהבים.

2. עיניים חומות הן בעצם עיניים כחולות מתחת לפיגמנט חום. קיים אפילו טיפול לייזר מיוחד שמאפשר להפוך עיניים חומות לעיניים כחולות לתמיד.

2. העיניים שלנו מתרכזים בערך ב-50 דברים בשנייה.

3. עיניים מעמיסים על המוח יותר משאר חלקי הגוף. מזל שאנחנו ישנים!

4. לפני 10,000 שנה לכל האנשים היו עיניים חומות עד שלבן אדם שהתגורר באזור הים השחור לא הופיעה מוטציה גנטית שגרמה להופעת עיניים כחולות.

5. אסטרונאוטים לא יכולים לבכות בחלל בגלל כוח המשיכה. הדמעות מתאספות לכדוריות קטנות ושורפות בעיניים.

6. עיניים התחילו להתפתח לפני כ-550 מיליון שנה. העין הפשוטה ביותר הייתה חלקיקי חלבונים של קולטני אור אצל אורגניזמים חד-תאיים.

7. קרנית העין האנושית כל כך דומה לקרנית עין הכריש שמשתמשים בקרנית של כריש כדי להשתיל לאנשים בניתוח עיניים.

8. כל עין מכילה 107 מיליון תאים וכולם רגישים לאור.

9. כל גבר 12 – עיוור צבעים

10. הקוטר של העיניים שלנו בערך 2.5 ס"מ, כל עין שוקלת בערך 8 גרם.