צורת קריסטל שתבחרו תגלה לכם הכל על הנושאים הלא פתורים עם הקארמה מחייכם הקודמים

מכירים את הדברים ואת האירועים האלה שחוזרים על עצמם בחיים שלנו, פעם אחרי פעם וגורמים לנו להרגיש בתוך מעגל קסום, בלי יכולת להיפתר מהם? רוב הסיכויים שמדובר בנושא לא פתור מהחיים הקודמים שלכם, או במילים אחרות – קארמה. משהו קרה לנו בגלגול הקודם והמשהו הזה הגיע איתנו יחד בגלגול הזה.

לפעמים אנחנו מצליחים לזהות את החוקיות, אבל ברוב המקרים פשוט אין לנו מושג – למה דברים כאלה קורים לנו. אז הנה דרך שתאפשר לכם לגלות מה בדיוק קרה אי שם בחיים הקודמים שהשאיר את החותם גם על החיים הנוכחיים שלכם.
בחרו את הקריסטל שהכי מושך אתכם (זו חייבת להיות בחירה טבעית, אל תחשבו יותר מדי). הקריסטל שתבחרו יסייע לכם לזהות מהו אותו נושא לא פתור מהחיים הקודמים שרודף אחריכם.

k

בחרו צורת קריסטל אחת. בחרתם? 

בחרתם בקריסטל השמאלי:

1

הקארמה הלא פתורה שלכם: לעזור מערכות יחסים רעילות ולהמשיך הלאה.

רוב הסיכויים שבחייכם הקודמים הייתם לבד, כשאנשים שאתם אוהבים נוטשים ומתעלמים מכם. לכן, בחיים האלה אתם מעדיפים לראות את הטוב בכל אחד, לא משנה עד כמה הם יכולים להתעלל בכם. אתם נאחזים בהם, בלי קשר לכמה נזק הם גורמים לכם ואת גורמים לעצמכם. אבל מערכות יחסים כאלה לא עובדות. בסופו של דבר תישארו לבד, פצועים ונואשים.
חשוב מאד להבין, שאין לכם שום דרך לשלוט על הגישה של אחרים כלפיכם ואנשים האלה יפגעו בכם, לא משנה כמה אתם אוהבים אותם. עליכם לסמוך על האינטואיציה ולקבל את הסימנים המזהירים. פשוט צריך להתקדם, אם צריך. אגב, זה יכול לקרות גם עם האנשים הקרובים אליכם ביותר: בני משפחה, חברים, זוגיות רומנית או עמיתים לעבודה.

בחרתם בקריסטל האמצעי:

2

אתם מפקפקים לגבי עצמכם והורסים את המטרות שלכם

בחייכם הקודמים ככל הנראה קיבלתם החלטות לא נכונות שגרמו לכם ולקרובים אליכם נזקים פיננסיים, גופניים ונפשיים.
זו הסיבה שבחיים הנוכחיים אתם סובלים מהיעדר ביטחון עצמי. כולנו עושים בעיות. אין שום דבר רע בכך. מה שחשוב זה להבין איך אנחנו מתמודדים עם הטעויות שלנו. תנו לעצמכם זמן, תחשבו על כל הדברים החיוביים שעשיתם בחיים האלה.
תנו לכם זמן, חשבו על הדברים החיוביים שעשיתם בחיים האלה. הישארו מאורגנים ותמיד השתדלו להתקדם. אל תסתובבו כשאתם מבקשים פתרונות מיותר מדי אנשים, כמו שאומרים, הרבה פעמים כל המוסיף גורע. תהיו בטוחים בעצמכם.

בחרתם בקריסטל הימני:

3

יש לכם בעיה לסמוך על אחרים

בחייכם הקודמים בגדו בכם אנשים שסמכתם עליהם. סכין בגב גרמה לכם לפתח בעיות אמון עם האנשים בחיים האלה. אתם צריכים זמן כדי להתחיל לסמוך על אנשים.
פשוט תהיו סבלניים. גם אם תצטרכו 3-4 אנשים, הקדישו אותם כדי להכיר את הבן אדם טוב יותר. בהתחלה זה קשה אבל לאט-לאט תבינו האם זה בן אדם שאפשר לסמוך עליו? השתמשו בתחושת הבטן שלכם, זה יעזור לכם לקבל החלה לגבי מיקומם בחיים שלכם.