לגדל ילד עם דמיון עשיר – כך תעשו זאת

הורים מסוימים בוחרים להשתמש בהומור, יצירתיות, דמיון וקצת ערמומיות בתור כלי חינוך. החלטנו לקחת דוגמא ולהביא לכם כמה זיכרונות ילדות שמספרים בדיוק על זה:

 

"נסענו עם ההורים שלי לנופש בצפון, ליד הצימר שלנו היה לול. כל בוקר אבא היה מתגנב ומחביא בין ביצי התרנגולת ביצת-קינדר והייתי בטוחה שהתרנגולות מטילות אותה במיחד עבורי"

c1.png©adme

"כשהייתי בגן חובה, נסענו עם הורים לספרד. ליד המלון בו גרנו הסתובב חתול רחוב, שמיד התחברתי אליו. רציתי לקחת אותו הביתה, אבל אמא סירבה בתוקף. התחלתי לבכות ואז אבא הסביר לי: "זה רעיון לא רע לקחת אותו איתנו, אבל הוא מדבר ספרדית והחתולים אצלנו ברחוב כולם מדברים רק עברית. הוא לא יוכל לתקשר איתם וירגיש בודד". קיבלתי את ההסבר ושוכנעתי להשאיר את החתול במקום מולדתו"

"כשהייתי בן חמש, אבא שלי שכנע אותי שהוא סוכן חשאי. הוא סיפר לי שיש לו מעבדה סודית ואחת הדלתות בבית מובילה אליה, אבל הוא לא יכול לספר לי איזו מהדלתות כי זה סוד מדינה. הייתי בטוח שמדובר בארון בחדר עבודה שלו וביליתי מולו שעות רבות, תוך כדי שאני מנסה למצוא סיסמא קולית כדי שהדלת תיפתח".

"כשהייתי בן, אבא סיפר לי שקיווי זה ביצי קופים ואם לשמור עליהם מספיק זמן, יבקעו מהם קופים קטנטנים. שמרתי שני קיווי מתחת מיטה עד שהם הרקיבו".

c2_0.jpg©adme

 

"כשהייתי קטן, אמא סיפרה לי שכאשר ילדים משקרים על המצח שלהם מופיעה נקודה אדומה, אותה רואים רק אימהות, מאז כל רגע כשרציתי לשקר לה, הייתי מכסה את המצח עם היד. כל הכבוד, אמא!"

"אמא סיפרה לי שאם אוכל תרד, אהיה חזק עד כדי כך, שאוכל להרים בניין שלם. הסכמתי לאכול ואחרי ביס אחד רצתי החוצה כדי לבדוק האם אני מצליח. כמובן שלא הצלחתי אבא אמא צעקה לי שראתה את הבניין זז ממש טיפה ולכן כדאי שאחזור לאכול, כדי לצבור עוד כוח".

c3.png©adme

 

"בילדות שאלתי את אבא שלי, מדוע התמונות הישרות שלו בשחור-לבן. הוא הסביר לי שפעם העולם היה שחור-לבן, אבל אז בקוטב הצפוני בנו מכונה מיוחדת שמפזרת צבעים ואילו הזוהר הצפוני אלה גלים של אור שמתפשטים על כל העולם".