7 סיבות למה עוד לא פגשת את החצי השני שלך

יש כל כך הרבה רווקים שסובלים מהבדידות שלהם וחוסר יכולת למצוא בן או בת זוג מתאימים, שאיתם אפשר לתכנן משהו יותר משניים-שלושה דייטים.

הנה שבע סיבות שאם תצליחו לנטרל אותן, תוכלו ליצור זוגיות הרמונית עם בן או בת הזוג והכי חשוב, עם עצמך:

 

לא הצלחת להתאושש מזוגיות קודמת

ללכת על "ריבאונד" ולנסות להוכיח למישהו שעדיין יש לך ערך בשוק – שיטה שמראש נועדה לכישלון שרק תגרום לכם לסבול עוד יותר. התנהגות כזאת תגרום לבני זוג פוטנציאליים להתרחק – אף אחד לא אוהב שמשתמשים בו בתור גלגל הצלה או כסדין אדום לאקס? תנו לעצמכם זמן כדי להירגע ולהבין מה אתם באמת רוצים.

d1_2.jpg©adme

 

ציפיות גבוהות מדי

נשים חולמות על נסיך שרירי, גברים על אישה עם גזרה מושלמת, והחיים – החיים נראים קצת אחרת. קודם כל תסתכלו על עצמכם. מה אתם יכולים לתת לאדם אחר? האם למישהו אחר יהיה טוב איתכם? בשורה התחתונה, אם אתם זקוקים לבן אדם עם תכונות מסוימות  תבדקו אם התכונות האלה קיימות אצלכם.

d2_2.jpg©adme

 

אתם חולמים על מישהו "תפוס"

אפיל אין מה לבזבז את הזמן. ברור, הכל קורה בחיים האלה ולא נשפוט אף אחד, אבל ברוב המקרים בן אדם שבגד בבן זוג אחד יבגוד גם באחר. לא, אל תשכנעי את עצמך שהוא סובל בזוגיות הנוכחית. אל תחשוב שהיא סובלת עם בן זוג שתלטן. גם אם פעם תצליחו להיות יחד באופן רשמי, לא תפסיקו לדאוג אף פעם האם לא בוגדים גם בכם עכשיו?

d3_2.jpg©adme

 

חוסר אמון

"כולם אותו דבר", דברים שאנחנו שומעים על נשים וגברים רוב הזמן. ובכן, זה קצת נכון, במיוחד אם אתם מתאהבים כל פעם באותו סוג של אנשים. אבל לפתח חוסר אמון כלפי כולם רק אם האקס התנהג כלפיך לא בסדר, זה לא נכון. אנשים לא אחראיים על המעשים של האקסים שלכם. פשוט תנסו להכיר אותם מקרוב.

d4_2.jpg©adme

 

חוסר רצון להתחייב

היעדר ביטחון שהרגשות יעמדו במבחן השגרה, פחד לאבד מרחב אישי, חשש להיות תלוי בבן אדם קרוב – זה קיר שקוף שמפריד ביניכם לבין הזדמנות להכיר בני זוג פוטנציאליים. כיצד ניתן לשנות את המצב? אין דרך אוניברסלית, אבל כמו בפעמים קודמות, רצוי קודם כל לטפל בעצמך – למצוא תחביב מתאים, להיות יותר בחוץ ולא להיתקע על מחשבות שליליות.

d5_1.jpg©adme

 

רצון נואש למצוא חן

התנהגות של טווס שמדגמן את הזנב שלו עובדת מעולה רק בעולם של בעלי חיים. אצל רוב האנשים זה יכול לגרום רק לצחוק, חמלה ואפילו דחייה. התנהגות אחרת, כאשר אתם מנסים לרצות אנשים תוך כדי שאתם מנסים להיראות דומים להם – גם לא עובדת. אל תלבשו שמלות תחרה ותחייכו אם זה לא משהו שאתם אוהבים. פשוט תהיו עצמכם. בן אדם נכון בוודאות יקבל את זה.

d6_0.jpg©adme

 

אתם מאד ממהרים

אחרי כל הרמזים על "השעון הביולוגי" אנשים מסוימים מוכנים לראות את "החצי השני" בבן אדם ראשון שהם פוגשים ופשוט נתלים לו על הצוואר. כן, זה נפלא אם אתם רציניים. אבל לא מומלץ בדייט ראשון להתחיל לגלות לו את שמות הילדים המשותפים שלכם. לחץ כזה מסוגל להפחיד גם את הכי רציניים.

d7_0.jpg©adme