"הייתי בטוח שצריך רק לנדנד את המיטה מספיק חזק" – גברים מספרים על הפעם הראשונה שלהם

בדרך כלל נשים הן אלה שאוהבות להיזכר ולספר על הפעם הראשונה שלהם. מסתבר שגם לגברים יש במה לתרום

"לא ידעתי איך זה עובד בדיוק והייתי בטוח שהמשימה שלי היא לנדנד את המיטה חזק מספיק ולא לעבוד עם האגן. כאילו המיטה תעשה את הכל במקומי" (תומר, 26)

"זה היה מזעזע, הכל נגמר תוך 5 שניות. חוץ מזה, לפני זה שכנעתי את בת הזוג שלי שאני לא בתול. לא ציפיתי שאגמור כל כך מהר" (לני, 25)

"איבדתי את בתוליי עם בת הזוג של החבר הכי טוב שלי. שניהם עכשיו לא בקשר איתי. הייתי מאד מצוברח. כל כך רציתי כבר לאבד את הבתולין ופתאום היא צצה לה, מחזרת אחרי ומציעה לי הצעות מגונות. האקט עצמו היה מדהים, אבל אחרי זה הרגשתי מאד לא בסדר. עברו כבר הרבה מאד שנים ואני עדיין מתבייש בזה" (מיכאל, 29)

"הסתבכתי עם הקונדום, בהתחלה מתחתי אותו לכל אורכו ואז ניסיתי להלביש על האיבר. האקט עצמו היה לא רע, אבל לאורך כל הדרך הייתי מאד מודאג ששום דבר לא יצליח לי" (אלי, 28)

 

shutterstock_712524436.jpg©shutterstock

 

"אמא שלי נכנסה ברגע המכריע! נסענו לחופשה משפחתית יחד עם החברה שלי, תכננתי שיהיה לנו זמן לבד. כמובן, אמא שלי אישה מהממת, אני אוהב אותה מאד, אבל אחרי התקרית כל החופשה נהרסה" (שלומי, 29)

"אני... ניסיתי להיכנס למקום הלא נכון. היא לקחה את זה בסבבה, אף על פי שזה היה לא נעים. אני זוכר שעוד הייתי מאד מרוצה מהעניין שיש לי גדול. היא עצרה אותי וסיפרה לי מה קרה. רציתי שבאותו רגע תבלע אותי האדמה" (אורן, 27)

"הכל נגמר ברגע שחדרתי לתוכה, בלי הגזמה. החלטנו לעשות זאת למרות שלא היו לנו קונדומים ובסופו של דבר בילינו יותר זמן בלנקות את התוצאות" (בני, 29)

"לא ידעתי מה לעשות עם הקונדום ולכן החבאתי אותו לפח אשפה בחדר שלי. לא זוכר למה ציפיתי, אבל בטוח לא שההורים שלי ימצאו אותו וינזפו בי. עד היום אני מתבייש כאשר אני נזכר בזה" (ניצן, 27)

"עשינו על האש עם חברים ואכלנו המון כנפיים ברוטב חריף, אכלתי אולי 20 חתיכות. פתאום התקשרה החברה שלי והזמינה אותי אליה, תכננו לעשות את זה כבר הרבה זמן. באמצע האקט הבנתי שהבטן שלי עוד רגע תתפוצץ. לא ידעתי מה לעשות, אבל היא קיבלה את זה בהבנה" (דודו, 25)