אחרי שתבחרו אחת מהתמונות האלה נדע לספר לכם מה אתם מסתירים מאחרים (ואולי גם מעצמכם)

לכל אחד מאיתנו יש את "הצד האפל" – תכונות שאנחנו לא רק שמשתדלים לא להראות לאחרים אלא לעתים קרובות לא מוכנים להודות בהן אפילו לעצמנו. לקראת הימים הנוראים אנחנו מציעים לכם לעשות חשבון נפש ולגלות אחת ולתמיד – איזה תכונות אופי אתם מסתירים מאחרים ומעצמכם? אולי דווקא לא מדובר במשהו כל כך נורא.

בחרו את התמונה שהכי דוחה ולא נעימה לכם לעין ולאחר מכן תקראו את הפירוש שלה בסוף הכתבה:

 

1.

f1.jpg©adme

 

2.

f2.jpg©adme

 

3.

f3.jpg©adme

 

4.

f4.jpg©adme

 

5.

f5.jpg©adme

 

6.

f6.jpg©adme

 

7.

f7.jpg©adme

 

1. אתם לא רוצים להודות בכך שאתם מקנאים באחרים. אבל קנאה זה משהו נורמלי לחלוטין. וגם מוטיבציה להתקדם.

2. אתם לא רוצים להודות בכך שאתם רגישים ופגיעים. כולם בטוחים שמדובר באיש או אשת הברזל ואתם רק חולמים להישען על הכתף החזקה של מישהו לידכם. תאפשרו לעצמכם לחלוק את הבעיות שלכם עם האנשים שקרובים לכם ותראו – זה יקל עליכם.

3. אתם לא רוצים להודות לעצמכם שאתם לא יודעים להגיד לא. אתם מסכימים לבצע בקשה של מישהו ולאחר מכן כועסים על עצמכם. מה שחשוב זה לא מה שיחשבו עליכם אחרים. חשוב מה יחשוב עליכם האדם החשוב ביותר בחיים שלכם. אתם עצמכם.

4. אתם לא מוכנים להודות בכך שאתם מפחדים משינויים. שינויים זו יציאה מאזור נוחות ואצל רוב האנשים הם גורמים לחרדה. הכינו תוכנית ברורה מה ואיך אתם רוצים לשנות והפחד יעלם. ועכשיו קדימה, לחלום!

5. אתם לא מודים לעצמכם שאתם לא רוצים לקחת על עצמכם אחריות. הגיע הזמן להפסיק להאשים אחרים במה שקורה לכם. זהו הצד הראשון לכך שתיקחו את חייכם לידיכם. ותנצחו.

6. אתם מפחדים לעשות טעות. אבל הכוח הוא לא בלעשות הכל ותמיד בצורה הכי טובה אלא בלהרגיע את הרוחות, להוציא מהמצב המסובך הזה ניסיון ולהמשיך איתו הלאה.

7. אתם כנים עם עצמכם, אין לכם מה להסתיר. אתם יודעים להעריך נכון את הכוחות שלכם, לא מפחדים משינויים ומוכנים להשיג את המטרות שלכם. בהצלחה!