מה שבאמת קורה בזמן שאתם מקיימים יחסי מין, יסביר לכם למה סטוצים הם מיתוס

יחסי מין הם הדרך של הטבע לחבר את שני המינים בצורה קסומה, המכילה הרבה אנרגיה ומצמיחה איחוד של שניים לאחד. הרגשות שנוצרים סביב האיחוד הזה הם כל כך חזקים, שהם משתלטים על ההוויה, המחשבות ועל חיי היום יום שלנו.

החיבור שנוצר בזמן שאנחנו מקיימים יחסי מין אומנם נשלט על ידי הורמונים וכימיקלים, אבל מעבר לזה יש בו גם חיבור רוחני בו המוח והגוף הופכים לאחד.

אז מה קורה מבחינה רוחנית כשאנחנו מקיימים יחסי מין?

 

כולנו יודעים שגבר גומר בתוך האישה, הוא פולט גם זרע המשאיר בתוכה את הדנ"א שלו. אם האישה לא מנקה את עצמה לאחר הפליטה, היא בעצם משאירה בתוכה את האנרגיה של הגבר הזה, דבר שיכול לגרום לה להימשך אליו גם בלי שתבחר.

משמעות המילה 'יחסי מין', היא היחס של שני האנשים שיוצרים את הקשר הזה ובעצם מחברים את האנרגיות שלהם אחד לשני. כשאנחנו מקיימים יחסי מין עם מספר פרטנרים, אנחנו בעצם מערבבים את האנרגיות השונות שנשארות אצלנו בגוף.

 

via GIPHY

 

מה הקשר בין האנרגיה הזו לסטוצים?

ערבוב האנרגיות של כל הפרטנרים שאנחנו מקיימים איתם יחסי מין משפיעים גם על הגבר וגם על האישה. כי שגבר חדש פולט את הזרע שלו בתוך האישה שהוא התייחד איתה עכשיו, מערבב את האנרגיה שלו עם גברים אחרים וזה משפיע גם עליו. זה יוצר בילבול באנרגיות שלנו וזה יכול להוביל לקונפליקטים פנימיים וחוסר שקט. לכן בלי שנרצה או נתכוון תמיד יהיה מעורב קשר רגשי בתהליך הזה ולכן אין באמת דבר כזה סטוצים.

 

תהיו חכמים בבחירת השותפים המיניים שלכם

חשוב שתבינו איזה נפש יש לאדם שמולכם, כי האנרגיה שלו תשפיע על שלכם וחשוב שהיא לא תתנגש עם האני הפנימי שלכם.

כשהחיבור טוב זה לגמרי יכול להשפיע בצורה חזקה עליכם והכוח שנוצר ממנו הוא טוב לכם מבחינה רוחנית.

כשמגיע האדם הנכון, אתם מרגישים את זה בכל הגוף שלכם כי האנרגיה שלו מתחברת עם שלכם.

הכוח המיני שלנו הוא גם חזק ולכן הוא דוחף אותנו לקיים יחסים שלא בהכרח נכונים לנו אנרגטית.

כשמקיימים יחסי מין עם אדם אחר, מתמזגים עם האנרגיה שלו ולכן כדאי שהיא תהיה טובה עבורנו.

 

אז מדוע אין דבר כזה סטוצים?

כשאתה חולק עם אדם אחר אנרגיה כל כך משמעותית, זה הרבה יותר מסטוץ' או מין מזדמן. לכן גם אם אתם אכן שוכבים עם מישהו אקראי, קחו בחשבון שהאנרגיה שלו תישאר איתכם ולכן זה לא באמת זמני או אקראי. כי כנראה שהוא ימשיך ללוות אתכם לאורך זמן רב, בין אם אתם מודעים לזה ובין אם לא וזה ישפיע על האני הפנימי שלכם.

כי יחסי מין הם לא רק פיזיים, הם גם אנרגטיים ולכן כשאתם מקיימים יחסים עם מישהו אהוב ובעל משמעות, אתם מרגישים את זה ברבדים עמוקים יותר בגוף ובראש שלכם.