לעשות את זה בביטחון - 5 טיפים לביטחון עצמי במיטה

רגע לפני שאנחנו עושים אהבה, אנחנו מתפשטים ופתאום מבינים: אולי הגוף העירום שלנו ייראה לבן או בת הזוג לא מספיק מושך? דאגה כזאת עלולה להרוס כל עונג מיחסי מין. כיצד להתגבר עליה?

קולנוע, מגזינים ופרסומות מראים לנו איך צריכים להיראות אישה וגבר מושלמים. כאשר אנחנו משווים את עצמנו אליהם, אנחנו מגלים אינסוף חסרונות. מספיק שמישהו זורק לנו הערה עוקצנית ואנחנו מיד מאמינים לזה. אנחנו חושבים שאנחנו יודעים מה חושבים עלינו אנשים אחרים. מתחילים להתבייש מהגוף ומהמראה שלנו. זה מפריע לנו ליהנות מהמיניות שלנו.

להלן כמה עצות שיעזרו לכם להתגבר על הבעיה:

 

1. למאהבים הכי טובים הגוף רחוק מלהיות מושלם

אין לזה קשר למבנה הגוף או הגזרה, זה קשור לכך שאנשים אלה מעריצים ואוהבים את בן או בת הזוג שלהם ורוצים להיות איתם. הם מלאי תשוקה והתלהבות גם אם הם לא יודעים איך נכון להתנהג, הם מוכנים ללכת בעקבות הדחפים הגופניים שלהם. הם צוחקים על עצמם ולא לוקחים את עצמם ברצינות.

הגבר שלך לא נכנס למיטה עם הצלוליט שלך או עם החזה הנפול שלך. תהיי בטוחה שהגברים אוהבים את הרוך שבך, את הגוף שלך כפי שהוא. רוב הגברים מעדיפים להיות עם נשים שמרגישות נשים. זה כבר לא קשור למשקל.

הדבר החשוב ביותר באהבה – אלה לא פעולות מתוזמנות אלא קשב הדדי. אנחנו מגיבים למישהו ומישהו מגיב אלינו, בזכות תשומת לב חיובית. אם אומרים לך "יש בך משהו מיוחד" – מה זה משנה מה נאמר בדיוק, מה שמשמח זה תשומת הלב.

מאהבים טובים נוגעים הרבה אחד בשני. זו אחת הדרכים הטובות ביותר להגיד לבן/ת הזוג שהוא/היא מיוחדים. חשבו על זה. כאשר אתם מסכימים שמישהו ייגע בכם, זה הרבה יותר ממילים. בן אדם זה – מיוחד, אתה בחרת אותו. מגע – זה לא רק תחילתם של יחסי מין. עברת ליד בן או בת הזוג? פשוט גע קלות בידו או בכתפו. כאשר אתם נוגעים כך בבן אדם הוא מרגיש שבאמת אוהבים אותו, זה מגע פתאומי, שמיועד רק לי.

כל החיים שלנו אנחנו מחפשים בן אדם שיגע בנו כפי שאנחנו רוצים בדיוק. כאשר אנחנו מחבקים את בן או בת הזוג שלנו, אנחנו מעבירים לו מסר על המשיכה שלנו כלפיו ועל מה שיכול לקרות בהמשך.

חשבו על הניסיון האישי שלכם. אם תעשו זאת, יש סיכוי שתבינו שבני הזוג הטובים ביותר שהיו לכם היו אלה שהקדישו לכם הכי הרבה תשומת לב.

 

q1.jpeg©psychologies

 

2. נסו להבין כיצד אתם נראים בעיני בן או בת הזוג

רוב הנשים, למשל, מאד מתעניינות לדעת איך הן נראות בעיני בן הזוג, כנ"ל גם הגברים. עמדו בעירום מול מראה גדולה, עברו מתנוחה לתנוחה ונסו לדמיין מה רואה בן הזוג שלכם. גם אם בא לכם לצעוק בפאניקה: "לאאא, רק לא זה!" – חשבו שוב: אתם תרגישו את עצמכם יותר טבעי ויהיה לכם קל יותר ליצור אווירה מתאימה, אם תדעו באיזו תנוחה אתם נראים הכי טוב.

לכל אחד מאיתנו יש חלקי גוף שאנחנו הכי אוהבים ולכן אנחנו מראים אותם לאחרים ולהיפך. אם את מודאגת ממראה החזה שלך, הישארי עם חזייה, צלקות או צלולי אפשר להעלים מתחת לחלוק ביתי או שמלת בד פשוטה. מחוכים – עושים קסם ליציבה ולגזרה שלנו.

אפשר לקחת את רעיונות התאורה מהסרטים. כוונו את האור כך שהוא יגרום לכם להיראות טוב יותר. בדרך כלל עדיף להאיר מאחור.

אנחנו צריכים לראות את עצמנו כפי שבני או בנות הזוג שלנו רואים אותנו. זכרו שכאשר הם נמצאים לידכם, הם רואים אתכם. תתפלאו אם תגלו שהם אוהבים מאד דווקא את חלקי הגוף שאתם שונאים.

 

3. אתם ורק אתם אחראיים על התחושה שלכם

רק אתם יודעים איך לגרום לעצמכם להרגיש טוב. אתם יכולים ליהנות כוס יין או עיסוי, מדיטציה או יוגה.

האם אתם מטפחים את עצמכם? אי אפשר להרגיש טוב אם לא מקדישים זמן לעצמנו. ניקיון ורעננות הגוף והבגדים מספקים לכם בטחון עצמי נוסף. אל תתנו למשקל להחליט אם אתם מושכים או לא.

 

q2.jpeg©psychologies

 

4. ביטחון עצמי – זה הכי סקסי

אין אדם יותר מושך ממישהו שאוהב את הגוף שלו. כתוצאה מכך נוצר ביטחון מיני וזה הדבר הכי מרגש שיכול לקרות לגבר או לאישה.

אין כאן קשר להתנהגות מוחצנת, אלא יותר ביטחון רגוע, מוחשי. כאשר אתם מפגינים כלפי חוץ את האנרגיה המינית שלכם, אתם זוכים לפתח תכונת אופי נוספת שגורמת לנו כאילו לזהור מבפנים.

 

5. פרסומות מציגות דברים שלא קיימים במציאות

מדובר במוצר מלאכותי. אנחנו תמיד משווים את עצמנו למישהו – נשים צעירות שלעולם לא ילדו, לא הניקו, לא חלו או רבו עם קרובי משפחה, ללא סטרס בעבודה או גיל המעבר. כאשר אנחנו צופים בפורנו, אנחנו יודעים שזה לא אמיתי, אנשים לא יכולים בו זמנית להגיע לאורגזמה תוך 2 דקות. סקס אמיתי הרבה יותר גמלוני, לפעמים מצחיק, אז למה אנחנו אמורים להאמין שגוף מושלם קיים בטבע?

גברים יודעים שהם מאהבים נהדרים אם הם מצליחים לענג את האישה, זה מה שהכי חשוב להם.

סקס דורש יכולת לתת ולקחת. כאשר אישה נותנת לגבר להבין שהוא גורם לה עונג, היא יכולה לכוון אותו בעדינות כפי שהיא אוהבת. אם אישה עצמה נהנית מהגוף שלה, אוהבת אותו ודואגת לו, יהיה לה קל יותר לגרום להרגיש כך גם לבן הזוג שלה. והרצון שלו לענג אותה ולהיות איתה היא תקבל באושר ולא בביישנות.