נוכל לדעת את תכונת האופי הבולטת ביותר שלכם לפי התמונה שתבחרו

כל אחד מאיתנו רואה יופי בדברים שונים וההבדלים האלה מגלים לעולם על האופי שלנו הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים. מבחן הבא ידרוש מכם לבחור את התמונה שאתה הכי אוהב ובסופו של דבר נגלה לך את תכונת האופי הבולטת ביותר שלך.

 

1.

e1.jpg©adme

2.

e2.jpg©adme

3.

e3.jpg©adme

4.

e4.jpg©adme

5.

e5.jpg©adme

6.

e6.jpg©adme

7.

e7.jpg©adme

8.

e8.jpg©adme
 

1. אתה פרפקציוניסט. אתה מכיר נהדר את הסבל הזה כאשר מולך מרצפות מרוצפות בצורה עקומה. ולהיפך, אתה אוהב כל דבר שהוא ישר ומסודר. את העבודה שלך אתה עושה מצוין, לעולם לא מאחר וכל יום שלך יכול להיות מצגת לחיים מושלמים. אבל לפעמים אפילו לפרפקציוניסט כמוך צריך לנוח. אולי כדאי מדי פעם להרפות ולהודות שבחוסר שלמות גם יש משהו קסום?

2. אתה לוקח הכל בהומור. מבט אופטימי לחיים תמיד מציל אותך והבדיחות שלך לא פעם עזרו לך לצאת ממצבים לא נוחים והצילו אותך. אבל לא כדאי להגזים – אם מישהו אומר לך משהו ברצינות אולי זה לא הזמן להתבדח?

3. אתה נפש יצירתית. הכל סביבך מעורר אצלך השראה. אתה מסוגל ליצור אומנות מכל דבר: כמה מילים, כמה צבעים, כמה גזירי נייר או שתי ביצים וחצי עגבנייה שבדיוק מצאת במקרר. מספיק להתלבט לגבי הכישרון שלך – תיצור בלי להתבייש ואולי זה יביא לך תהילה?

4. אתה אוהב תענוגות. אוכל טרי וטעים, רחשי הגלים, ליטוף של בריזה על עור חם, כוס קרירה ביד – אתה אוהב את כל הדברים הפשוטים האלה. איך עוד אפשר לחיות אם לא מלוא הכוח? נותר להתחיל ליהנות ככה גם מהעבודה וחייך יהפכו לחגיגה תמידית.

5. אתה רומנטיקן. אמונה בנאמנות ורוך שוכנת בליבך למרות הכל. אתה מתרגש מסיפורים על אהבה נצחית וחולם על אחת כזאת. אבל אין מה לחפש משהו שאתה רוצה בסרטים רומנטיים. אל תפחד לצאת מהבית ולהיפגש עם אנשים אמיתיים – הם מהממים.

6. אתה טוב לב ומלא חמלה. חבריך רואים בך משענת ותמיכה בכל מצד בחיים. גם אם לפעמים אתה מתאכזב שיש אנשים שמוכנים לנצל לרעה את טוב ליבך, אתה לא תחלוף על פני מישהו שזקוק לעזרתך. אבל לפעמים קורה שבן אדם שצריך לתמוך בו – זה אתה בעצמך. אל תשכח, זה האדם החשוב ביותר בחייך.

7. אתה אוהב הרפתקאות. סכנה ואדרנלין – משמעות של חייך, אחרת זה כבר לא מעניין. אם לנסוע – רק מהר, אם לטפס – רק גבוה, אם לצלול – רק עמוק, אם לריב – רק עם אלוף עולם באגרוף. אבל אולי כדאי לעצור לרגע אחד ולחשוב: האם החיים חולפים על פניך כל כך מהר, שלא שמת לב לפרטים חשובים.

8. אתה אוהב שקט ורוגע. אתה מרוצה מעצמך ומחייך ואתה לא זקוק לאקשן של מסיבות ודיבורים בקול רם. אתה מעדיף הרמוניה פנימית עם עצמך, באווירה רגילה. זה נהדר, אבל לעתים נראה שהחיים חולפים לידך. אולי דווקא כדאי מדי פעם לחזור למרכז העניינים?