10 סימנים ברורים שבוגדים בכם

מערכת יחסים בין אנשים – דבר מסובך ושביר. במיוחד כאשר מדובר בשני אנשים מאוהבים. לא תמיד נוכל להשאיר את היחסים כפי שהם היו בשנים הראשונות. ברגע שהרגשות נרגעים קצת, לא לכולם יש אומץ להחליט על פרידה ולכן אנשים מתחילים לשקר.

שימו לב ל-10 שינויים בהתנהגות של בן או בת הזוג שאמורים לגרום לכם לחשוד.

 

כועס כאשר נוגעים לו בטלפון

יש אנשים שלא סובלים כשנוגעים בחפציהם האישיים. זה לא נעים. אבל אם במקרה נגעתם במכשיר הטלפון של בן או בת הזוג והם הגיבו בצורה מוגזמת, ייתכן ויש להם מה להסתיר?

x1.jpg©adme

 

מתעכבת הרבה בעבודה

לפעמים עיכובים בעבודה עד מאוחר – באמת עיכובים בגלל העבודה. אבל לפעמים זה ניסיון להסתיר רומן בעבודה או חוסר רצון להיות ליד בן או בת הזוג. מדוע זה קורה? את התשובה אפשר למצוא בשיחה רגועה ביניכם. הרי פעם שניכם חזרתם הביתה בריצה כדי להספיק לאכול יחד.

x2.png©adme

 

מקנא מדי

קנאה בכמויות קטנות – זה מצוין. בשנים הראשונות של מערכת היחסים זה אפילו נעים, כי זה אומר שהוא או היא בטוח אוהבים אותך. אבל אם אחרי שנים רבות יחד בן או בת הזוג התחילו לקנא בלי שום סיבה הנראית לעין, ייתכן וזה אומר שעל ראש הגנב בוער הכובע?

x3.jpg©adme

 

עצבני בגלל תשומת לב ודאגה מיותרת

לעתים קרובות חסרים לנו הפגנות של רגשות ואהבה מצדם של קרובי המשפחה. בדרך כלל אנשים שמחים כאשר מפגינים אותן. אבל אם בן או בת הזוג עצבני או לא מרוצה, כאשר אתם מנסים לדאוג לו או להראות לו שאכפת לכם, עשו פאוזה ונסו להבין – מה קרה?

x4.jpg©adme

 

אתם לא עושים סקס כבר הרבה זמן

הצד האינטימי של מערכת יחסים חשוב מאד בשביל ההרמוניה. ואם בהתחלה שני בני הזוג פשוט בוערים מתשוקה אחד כלפי השני, בהמשך היא יכולה להיעלם לאטה. היעדר של סקס לחלוטין – סימן מדאיג. כדי להציל את הזוגיות, דברו עם בן הזוג, גלו מה קורה לו ומדוע הוא קר כלפיכם.

x5.jpg©adme

 

לא דנים יותר בעתידכם המשותף

במיוחד בשנים הראשונות של הזוגיות אנשים אוהבים לתכנן תוכניות משותפות לעתיד. איפה הם יגורו – בבית מחוץ לעיר או בדירה, לאן ייסעו לטיל – למלדיבים או ארה"ב, איזה חיית מחמד מתאימה להם יותר – כלב או חתול. אם עם הזמן אחד מכם כבר לא מתעניין בעתידכם המשותף, נסו להבין – מדוע.

x6.jpg©adme

 

קונה מתנות ללא סיבה

לקבל מתנות – זה כיף לכולם. במיוחד לנשים. כך הן מרגישות את עצמן אלילות אמיתיות. אבל מה אם פתאום יש יותר מדי מתנות ובן הזוג מביא אותן לעתים יותר קרובות? בהתחלה האישה תתרגש ובהמשך תתחיל לשאול – מדוע הוא מתנהג כך? אולי מרגיש ייסורי מצפון?

x7.jpg©adme

 

שינויי מצב רוח

בחיים שלנו יש לא מעט מצבים בעייתיים. כולנו נוטים לסטרס ולחץ. לכן, אף אחד מאיתנו לא מוגן משינויי מצב רוח. אבל אם שינויים כאלה מתרחשים לעתים קרובות מדי ואתם בטוחים שזה לא קשור לבעיות בעבודה, אולי כדאי לדבר עם בן הזוג בגלוי לעתים קרובות יותר, כדי להבין מה קורה?

x8.jpg©adme

 

מעביר נושא בזמן שיחה חשובה.

אחרי העבודה או לפני שינה – לא זמן הכי טוב לשיחות חשובות. אבל אם בן הזוג שלכם מסרב בתוקף לדבר על נושאים חשובים אפילו ברגעים שמתאימים, ייתכן והוא מנסה להימלט משיחות כאלה. יש מצב שזה הזמן לדאוג לעתיד היחסים שלכם.

 

לא מוכן שתפגשו עם הורים וחברים

אם אתם נפגשים זמן ממושך, אבל בן הזוג לא ממהר להכיר לכם את החברים שלו או את ההורים – זו סיבה לדאגה. הרי אם מדובר במערכת יחסים רצינית, הוא לא יתמהמה. הוא אומר שלא מוכן ואת מחפשת הצדקות ותירוצים. אולי זה כי פשוט אתם לא רוצים להסתכל לאמת בפנים – הוא לא רואה חשיבות במערכת היחסים ביניכם.

x9.jpg©adme