גדי, מאזניים, בתולה: האם המזלות האלה הכי פחות אנוכיים בהורוסקופ?

כל אחד מאיתנו יודע להעריך אנשים שמוכנים לעזוב הכל בשבילנו ולעזור, להיות שם איתנו ברגעים קריטיים. זה אומר שהם שמים את הצרכים שלנו לפני הכל, אפילו לפני הצרכים או הרצונות שלהם.
אם הזמינות הזו למען האחרים היא מבחן הנאמנות, המזלות שנדבר עליהם בכתבה זו – עברו אותו בהצטיינות. הם אלטרואיסטים גמורים, אין בהם טיפה אנוכיות והם מוכנים לעשות הכל בשבילך. זה פשוט הטבע שלהם.
נכון, לא כולם מוכנים לעזוב את הכל כדי לעזור לחבר או למי שאוהבים. דרושה לכך אישיות מיוחדת. סט ערכים ייחודי. כי בסופו של דבר הרבה יותר פעמים נתקל באנשים שגם אם ישמחו לעזור, יוודאו לפני כן שהם עצמם לא נפגעים ואף מרוויחים מכך.

זה נחמד מאד לתת לאחרים קדימות על פניך, אבל זו לא תמיד הדרך הטובה ביותר. זה לא בריא להקריב את עצמך, רק כדי שהאחרים יקבלו את מה שהם זקוקים לו. חייב להיות איזון מבחינת מתן הקדימות או סדר חשיבות ולכן המזלות האלה, עליהם נדבר עוד רגע ממש, חייבים להבין זאת היטב.

והנה היא, רשימה מדורגת של 5 מזלות הכי אלטרואיסטיים, מקריבים למען אחרים, בהורוסקופ. כדאי שתכירו, תעריכו, אך אל תנצלו לרעה!

מזל סרטן


אין דבר שבני מזל סרטן לא יעשו למען אלה שהם אוהבים. הם באמת יעזבו את הכל, אם למישהו יש בקשה דחופה או שהם נמצאים במצב שמחייב הושטת יד ועזרה.
סרטנים מאד אוהבים ומגינים. כשהם אומרים שהם שם בשבילך, הם באמת מתכוונים לזה. הם מוכיחים זאת במעשים, גם אם המעשים האלה דורשים שהם יוותרו על משהו למען עצמם.

מזל דגים

דגים הינם מודל האלטרואיזם, והם מוכנים לעשות הכל כדי לעזור לאחרים. מאחר והם גם ניחנו באינטואיציה נהדרת, הם אפילו לא צריכים שיבקשו מהם לעזור – הם פשוט יודעים כשצריכים אותם.
דגים מרגישים נוח כשהם מקריבים את עצמם. גם ההבנה שמישהו מנצל את האופי הנדיב שלהם, הם לא יפסיקו לעזור לו.

מזל גדי


בני מזל גדי לוקחים את מערכות היחסים שלהם ברצינות. אם הם נדרשים לעזוב את הכל כדי לסייע למישהו, הם יעשו זאת ללא שום היסוס.
עם זאת, גדיים גם יודעים לאזן טוב יותר מהמזלות האחרים בין הדברים שהם עושים למען עצמם לבין הדברים שהם עושים למען האחרים. ולכן, אם הם עצמם נמצאים בסיטואציה רגישה שדורשת התייחסות דחופה, הם קודם יסיימו אותה ואז יעברו לטפל במישהו אחר.

מזל בתולה

בני מזל בתולה גאים בעצמם שהם מסוגלים להציע פתרון מתאים לבעיה ולפתור כמעט כל מה שתקול. הם יעזבו הכל למען האנשים שהם אוהבים כי הם מאמינים שהם היחידים שיכולים לעזור.
אם בני מזל בתולה לא נמצאים שם, המצב יכול להסלים ואף להפוך לגרוע יותר. ולכן, אם יש לכם בסביבה בן או בת מזל בתולה, זו ברכה – תסמכו עליהם.

מזל מאזניים


יש נטייה לחשוב שבני מזל מאזניים מלאים בעצמם ומתנשאים, אבל זה לא נכון. הם מאד נאמנים ותומכים. הם מוכנים לעזוב את הכל כדי לסייע לחבר או בן משפחה – כל מה שצריך זה לבקש.
מאזניים יהיו שם כשתצטרכו אותם, כמה זמן שתצטרכו אותם והם יעזרו לכם לנהל את הסיטואציה בלי לבקש משהו בתמורה. הם גם יהיו שם כדי להרגיע אתכם ולתת לכם רשת ביטחון, במיוחד אם אתם מרגישים נואשים.