6 סימני המזלות הכי אמפתיים שמרגישים הכול

אמפתיה הוא רגש שיש לכולנו, ובכול זאת יש את מי שטוען כי הוא אמפתי יותר מאחרים. אמפתיה היא דבר מובנה באישיות שלנו ומי שמרגיש אותה יותר מן האחר: מרגיש כאילו קיבל מתנה נהדרת וכי הצורך להגיש עזרה ולסייע לאחרים הוא דבר שהופך אותו ליצור נעלה. בכול הנוגע לרגשות חמלה כלפי אחרים, חשוב להבין כי כולנו ניחנו ביכולת להרגיש אמפתיים כלפי אחרים וזה מה שהופך אותנו לאנושיים. אם נגיש עזרה למי שזקוק לה, נוכל להרגיש טוב יותר ולחוש תחושת שמחה, רוגע וסיפוק . 

על פי האסטרולוגיה, המושג 'אמפתיה' הוא לא כזה שממעיטים בערכו. על פי האסטרולוגיה מדובר ביכולת להכיל רגשות של אחרים ולאסוף את האנרגיה של הזולת שיכולה להיות אנרגיה טובה או מפחידה. בני מזל שנחשבים בעלי חמלה ורגישות הם כאלה שמרגישים את הכאב של האחר, כמו גם מרגישים מצוקה בסביבתם ולוקחים את הסיוע והרגישות שלב אחד קדימה ע"י נקיטת פעולה. אבל מי מגלגל המזלות נחשבים האמפתיים ביותר?

s

הנה 6 בני מזל רגישים שתמיד נמצאים שם:

בני מזל דגים הם מבין המזלות האמפתיים ביותר שיש! דגים נמצאים בחרדה תמידית לגבי רווחתם של אנשים אשר קרובים לליבם. הדגים שלנו מלאי חמלה ויעניקו את כל הטיפול הדרוש עבור בני משפחה וחברים שזקוקים לכך. לדגים יש נוכחות מרגיעה והם משתדלים לא להכביד על אחרים. בד בבד הם מסייעים בעיקר לקשישים ומשרים נחת ורוגע על הסובבים אותם. 

 

בני מזל שור הם אנשים חינניים, עדינים ורגשים שמוצאים עצמם מסייעים לא מעט, לחסרי ישע. השוורים שלנו אמוציונאליים במיוחד, גם אם הם נראים קשוחים כלפי חוץ. בני המזל מעוררים באחרים תחושת אחווה ובטחון: מה שגורם לרבים לפרוק אצל השוורים מצוקות. שוורים הם טיפוסים שמרשים לעצמם 'להיות שם' עבור אחרים ויש להם רצון להועיל ולהיות חברים טובים במיוחד. מי שיקבל עזרה מהשור, יוכל להירגע עם המון אהבה וחסד מופלא שרק שור יודע לספק. 

בני מזל בתולה נחשבים אנשים קשוחים ופרפקציוניסטים והם אלה שיגנו על עצמם ועל שפיותם בכל מחיר. הבתולים גם מאד רגישים, לכן הכול כואב להם יותר. הבתולים - למרות חזותם הקשוחה - נחשבים אנשים עמוקים שתמיד יגישו סיוע לבעל חיים במצוקה או למי שמתקשה לנשום, תוך שהאמפתיה טמונה עמוק בתום ליבם ונפשם. 

בני מזל עקרב  נחשבים מבין הסימנים הרגישים ביותר בגלגל המזלות. טיפוסים אלה עלולים - דווקא בשל הרגישות שלהם - להזיק לאחרים עם פעולות של אלימות כזאת או אחרת. ולמרות היצר של העקרב לעקוץ או לתקוף - הוא עדיין נחשב מבין סימני המזל האכפתיים ביותר בגלגל המזלות. אם אתם בני מזל עקרב: יש לכם יכולת לעזור ולגרום לאחרים להיות מאושרים. בני מזל עקרב תמיד יהיו שם עבור חברים בצרה ואף יצאו מגדרם כדי לספק מזור וסיוע עבור מי שהם אוהבים. 

בני מזל דלי נחשבים אמפטיים מאד והם מתייחסים לעולם שסביבם כמו הורה שמתייחס לילד. הדליים מודאגים ממה שקורה לאחרים ויעזרו לרפא כל כאב שמתרחש בסביבתם. בני מזל דלי לא יוכלו לסבול את הרעיון שיש מישהו שנותר בחוץ בקור או מישהו עצוב, והם יבלו את חייהם בניסיון לשמח אחרים. עם זאת, הדליים נוטים לכעס מהיר: מה שגורם להם להיות פחות פתוחים לסביבה או פחות רחומים. הכעס הזה הוא גם הסיבה שהדליים כה אמפטיים, משום שחוסר ישע או חוסר צדק הם דברים בלתי נסבלים שחשוב לשנות. 

תאומים הם אמפתיים אמיתיים! בני מזל תאומים סובלים באופן אישי מכול עוולה או עצב שהם יודעים עליו. התאומים ייקחו את הדברים קשה יותר מאחרים והם יפגעו לעיתים ממש כמו מי שנמצא במצוקה, גם אם הם לא היו למטרה. תאומים חייבים לתקן עוולות משום שאם לא, הם ירגישו ממש רע. בני המזל, למרות הרתיעה שלהם ממצבים קשים, יאספו את עצמם וישמשו עוגן מושלם למי שסובל או במצוקה. מי שנולד בסימן זה יודע להרים אחרים מדיכאון ולהצחיק את מי שעצוב לו. חשוב לדעת כי בני המזל לא תמיד יצליחו להמשיך ולהכיל מצבים קשים או עצובים מידי, דווקא מפני שהם יותר רגישים למצב. עם זאת התאומים יעשו ככול שביכולתם כדי לעזור גם לעצמם וגם לאחרים. 

המזל שלכם לא ברשימה? למי אתם עזרתם היום? עשו מעשה טוב, גם תרגישו נפלא וגם תגרמו למזל שלכם להכנס לרשימת המזלות האמפתיים.