כיצד נוהגים סימני גלגל המזלות בהסגר, על פי האסטרולוגיה

אף אחד לא חזה את המצב שבו נמצאות חצי ממדינות העולם. מצב של הסגר שנועד לבודד אוכלוסיות של מיליונים מפני נגיף הקורונה. ההסגר שחולש על מספר רב של ערים ומדינות, הוביל לכך שיש מי שלוקח את הזמן הפנוי לצמיחה אישית ופיתוח רעיונות חדשים, כמו שיש את אלה שאינם כל כך חיוביים ונמצאים שנייה לפני התמוטטות עצבים. בזמן ההסגר כל סימן בגלגל המזלות חווה את החוויה בצורה אחרת בעיקר בשל תכונות האופי הספציפיות של כל אחד מהמזלות. אז איך משפיע ההסגר עליכם? הנה דרכי ההתמודדות על פי כוכבי הלכת וסימני היקום: 

בני מזל טלה יהיו מלאי רעיונית להעברת הזמן בבית. הטלאים יובילו מהלכים שונים בזמן הבידוד החל מהיציאה לרכוש מצרכים עד תכנון פעילויות ומשחקים למי שנמצא בבידוד. מי שנולד בסימן טלה ימצא עצמו מנהיג אחרים תוך שהוא מגלה את הכוח הרב שטמון בו. עם זאת, ככול  שההסגר ימשך ולמרות הרצון להוביל ולהנהיג - יתחיל הטלה להיות עצבני וחסר סבלנות לסביבה שלו. 

בני מזל שור הם טיפוסים פרקטיים והם יעברו את ההסגר בצורה אלגנטית יחסית. בהתחלה יהיה להם קצת קשה כי הם רגילים לשגרת היום הרגילה שלהם ופתאום משהו שיבש את כל התוכניות. אבל אל דאגה, השוורים יסתגלו למצב החדש די במהירות. מי שנולד בתאריכים אלה, לא יביע את הרגשות שלו כלפי חוץ, מפני שהשוורים אינם מאד פגיעים. לכן הם יתנהלו בקור רוח בזמן הבידוד ובדרך כלל ישמרו על רגשותיהם לעצמם. 


בני מזל תאומים הם אנשים שיהיה להם קשה מאד לשרוד את תקופת הבידוד. בני המזל החברותי והתוסס הזה זקוקים מאד לאנשים סביבם. לכן יהיה להם קשה בזמן משבר הקורנה בעיקר משום שתחושת הבידוד תהיה קשה ומתסכלת. אם נולדתם בסימן תאומים, חשוב לנסות לנהל כמה שיותר שיחות זום, צ'אטים ותקשורת וירטואלית עם בני משפחה וחברים כדי להפטר מתחושת הבדידות הקשה. 

בני מזל סרטן הולכים להתמודד עם הבידוד הזה אולי בצורה הקלילה ביותר מכל שאר המזלות, הרי כידוע, בני מזל סרטן אוהבים מאוד את המסגרת הביתית- אך עד גבול מסויים, לפעמים עלולים הסרטנים להרגיש קצת חנוקים מדי בבית,  ובשל כך, יש לנסות להוריד את מדד הסטרס באמצעות הרגעה עצמית דרך מדיטציה, פעילות גופנית ושיחות און ליין ידידותיות.


האריות שמצד אחד מנהיגים ומצד שני מרוכזים מאד בעצמם: יוכיחו כי הם דואגים בעיקר לטובה שלהם. הדאגה העיקרית של האריה קשורה לסיפוק הצרכים שלו ורק לאחר מכן דאגה לאחרים. אם אתם נמצאים בהסגר עם בני מזל אריה, אל תיקחו ללב את היותם אנוכיים. זאת הדרך שלהם להתמודד עם משברים. 

בני מזל בתולה ירצו להיות מעודכנים בכול מה שקורה. הם יצפו בכל תחנת חדשות ויקראו מאמרים מקצועיים בזמן הבידוד. הבתולים לא יהיה מודאגים מההשפעות של ההסגר מבחינה רגשית והם ינצלו את השכלתנות שטמונה בתוכם כדי להימנע מהיסטריה בזמנים קשים. 


בני מזל מאזניים יעברו את המשבר בצורה אופטימית וחיובית. מי שנולד בסימן האופטימי הזה ימצא מגוון פעילויות ומיזמים שיספקו לו שעשוע או מינוף של בילוי הזמן בבית. מאזניים הם אנשים שיש להם השקפה אידיאליסטית על הדברים. לכן הם יקלו ראש בהסגר ויראו בתקופה כמבורכת בשל חוסר מעש, וימצאו אותה דווקא כתקופה קלה ונעימה. 

בני מזל עקרב יהיו מאד ערניים בנוגע להנחיות בזמן ההסגר ויקפידו למלא כל הנחיה במלואה. העקרבים יעשו את כול מה שניתן כדי להגן על עצמם ועל הסובבים אותם. טיפוסים אלה יחטאו את הבית באובססיביות, יחבשו מסיכה בכל זמן וישמרו על מרחק של מטר וחצי בדיוק מאחרים. 


הקשתים לא יחסכו שום רגש בזמן ההסגר תוך שהם ינהלו את זמנם ביעילות בצורה תמציתית בעקבות כלל המגבלות שהוטלו על הציבור. הקשתים יהיה מעט חסרי רגישות לאחרים  ויושפעו במידה רבה מדיווחים, עדכונים וכתבות בנושא קורונה. 

בני מזל גדי יהיו מעשיים מאד במהלך הבידוד. הם יוודאו כי כולם מטופלים וכולם מודעים לסכנות שישנן. הגדיים ייקחו את האחריות לבדוק שכולם בריאים ויעשו כמיטב יכולתם כדי לסייע לאחרים. 


הדליים מאד עצמאיים ויעדיפו לבלות לבדם בבית. במידה והם יצטרכו לחלוק דירה עם בני משפחה: ייקח להם זמן כדי להתרגל לעובדה, והם ידקקו לתמיכה כדי להישאר שפויים בזמן בידוד עם אנשים נוספים. 

בני מזל דגים - משום שהם מלאי חמלה ורצון טוב - יקריבו את עצמם עבור אחרים. הדגים יספקו מזור למי שזקוק לכך ויעזרו לאחרים לשמור על שפיות ובריאות שלמה. אנשים אלה, על אף שגם להם קשה, יעשו את הכול כדי לתת לאחרים, משום שבני מזל דגים נחשבים כה רגישים וחיוניים.
כדי להעביר את זמן ההסגר בצורה מעניינת, מומלץ לקרוא יותר אודות בריאות, אורח חיים אסטרולוגיה ומערכות יחסים.